Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Много се радвам, когато хората идват с желание да учат и се записват на курсове. Дано това желание не е само моментна афектираност от вида на сградата на училището и учебниците :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Без особени притеснения българско ядене ли е кавърмата, направих им :) Дори да не е българско, побългарено е :)

Направих го със свинско и пилешко филе и им го сервирах в глинени гювечета. Е много доволни останаха от вечерята в комбинация с Шуменско :)

Бях безкрайно учуден, когато двама шотландци нахвалиха адски много българската бира. И то не побългарените шпекс, х*йнекен и т.н., ами Каменица, Пиринско, Загорка... Казаха, че имаме много хубава бира. Казаха, че и виното ни не е никак лошо. И не спестиха комплименти за истинската домашна ракия.
Link to comment
Share on other sites

пия си пак тука разни коктейлчета и ми е скучно в тая шибана жега , някой няма ли да отвори няква спамерска тема да си оплътня малко време

Link to comment
Share on other sites

Сега пак ще изникне компетентния Раптор и ще ви обясни да се внимава с коктейлите.

Странно, защо никога не съм имал проблеми след 10-15 коктейла..

Link to comment
Share on other sites

тъкмо в момента допивам 3тото ми куба либре за днес , само че няма да прекалявам защото предният път заспах в 8 и се събудих в 2.30 с адско главоболие

 

 

едит : няма по зарибена игра , от 2 дена я играя отново , за днеска почти превършвам първата част:

http://kefche.com/games/play/qbmzwp/

Link to comment
Share on other sites

Сега пак ще изникне компетентния Раптор и ще ви обясни да се внимава с коктейлите.

Странно, защо никога не съм имал проблеми след 10-15 коктейла..

 

Вегоре, батко, виж си грамажа, как да те хване :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сега пак ще изникне компетентния Раптор и ще ви обясни да се внимава с коктейлите.

Странно, защо никога не съм имал проблеми след 10-15 коктейла..

 

Свидетел от първа ръка: По отношение на ефекта от алкохола няма по-опитен от Раптор (на неговата възраст :excl: ). Злобил потвърди. А има и свидетели втора ръка :lol:

Link to comment
Share on other sites

Няма ли? Аз пък познавам доста хора с много повече опит в пиенето, при това по-големи от него.. че и по-малки, като се замисля.

Link to comment
Share on other sites

Спрете преди да сте се изпокарали за глупости. Ефекта от алкохола никога не е еднакъв и зависи безкрайно много от човека. Има някои общи положения и истини, но подробната картинка и ефекти варират много силно от човек до човек.

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм смятал коктейлите за по-изтънчена форма на пиене, която не предполага тотална дефрагментация на мозъка след употреба. Явно всичко си е до манталитет - един алкохолик по душа ще се натряска както със селска сливова, така и с май тай.

Link to comment
Share on other sites

Така си е :) Тоя злобил ся с тая игра с балоните (пак) ше ми попречи да си свърша работата...

Я дай линк...

 

Еdit : Ще ми отиде и празнуването и сичко покрай тая игра...

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм смятал коктейлите за по-изтънчена форма на пиене

 

Не можахме да те направим мъж, Психозис, и това е! Но аз някой път като дойдеш насам ще те хвана в някоя кръчма и ще те накарам да изпиеш две мастики със салата и айрян, полека, рахатлийската, после ще говорим пак за форми на пиене! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Свидетел от първа ръка: По отношение на ефекта от алкохола няма по-опитен от Раптор (на неговата възраст :excl: ). Злобил потвърди. А има и свидетели втора ръка :lol:

 

чак пък да няма по-опитен не бих казъл , вярно има богат опит ама има къде къде :lol:

 

едит : тъкмо минах първата част продължавам с втората :

http://kefche.com/games/play/z6ir48/

 

след като мина тази продължавам и тук :

http://kefche.com/games/play/pxte2x/ (тая е най-зарибена)

 

и накрая ако не ми е писнало може да джитна и тия малко :

http://kefche.com/games/play/p6irwb

http://kefche.com/games/play/x1c2hn/

Link to comment
Share on other sites

Ъ... голямата работа, можели да пият. Големи мъже...

Хвалете се с това колко глигани, елени, мечки, сърни, лисици, чакали, вълци, кучета, котки, крави, кози, овце и други животни сте ударили (избили), колко девствени момиченца сте изе*али, колко жени сте разревали, колко хора сте натръшкали наведнъж при последното кръчмарско сбиване... те т'ва са истинските мъжки работи.

Link to comment
Share on other sites

Аз нито девствени момичета съм е*ал, нито съм се бил по кръчми и барове. Не знам как това ми пречи да се шегувам с алкохолните навици на Психотрона, който тука разтяга локума, че едва ли не ракията и другото е селяния, а коктейлите са така по-по-по. Психозис, стига с тия Оскар Уайлдовски мурафети! :lol:

Link to comment
Share on other sites

"Облак" коктейл ли е - коктейл е ?! "Циганка" коктейл ли е - коктейл е ?! "Манджа" коктейл ли е - и тя е ?! Ми то тогава кварталните пияндета са е....и и префинените пиячи, едва ли не джентълмени от Ситито ама се усмъртяват душмански с тия коктейли. :sick :wir

Link to comment
Share on other sites

Вегоре, батко, виж си грамажа, как да те хване :lol:

 

:laughing:

 

------

 

За останалото - кой, къде и кога видя поне аз лично да се ХВАЛЯ??? Много държа да ми го покажете това някъде...

Link to comment
Share on other sites

Не можахме да те направим мъж, Психозис, и това е! Но аз някой път като дойдеш насам ще те хвана в някоя кръчма и ще те накарам да изпиеш две мастики със салата и айрян, полека, рахатлийската, после ще говорим пак за форми на пиене! :lol:

Нищо против мастиката нямам. Даже ми харесва. Но пък има неща, които ми харесват повече. :)

Ще дойдеш ти някой ден и ще те накарам да изпиеш едно Hennessy с малко бри и пилешко филе и тогава ще си говорим. Наречи ме гъзар или чревоугодник, но ми прави кеф да се наслаждавам на разни такива по-refined благинки ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...