Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Има ли нещо по-хубаво от 50 гр. Danzka Citron с 2 бучки лед и резенче лимон ?

ИМА ! х2 ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Няма лошо, всеки повече или по-малко обича да си угажда. Аз залагам повечко на обема просто, затова не ми вървят много такива, ако се отпусна да ям скъпа, по-луксозна храна, никога няма да му излезе края :D

Link to comment
Share on other sites

Да залагаш на обема за мен е по-скоро злоупотреба, отколкото угаждане. За мен угаждане е като ти се припие, да изпиеш една чашка 21 годишно джони, например... И да похапваш по-честичко Lindt. А не бутилка и половина пещерски спирт с есенции...

Иначе аз съм с недодялан селски манталитет и обичам да си угаждам с боб, мусака и перущинско вино... Не че не пушим цигари кент, и не дъвчем бонбонки тик-так...

Link to comment
Share on other sites

Ъ... голямата работа, можели да пият. Големи мъже...

Хвалете се с това колко глигани, елени, мечки, сърни, лисици, чакали, вълци, кучета, котки, крави, кози, овце и други животни сте ударили (избили), колко девствени момиченца сте изе*али, колко жени сте разревали, колко хора сте натръшкали наведнъж при последното кръчмарско сбиване... те т'ва са истинските мъжки работи.

 

че кво лошо има в това ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Милото ни коте Бисмарк се е сдърпало с дворско куче и не е оцеляло. :cry Майка му стара на всичко. :nugget:

Копче много съжалявам... :cry

:closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

Милото ни коте Бисмарк се е сдърпало с дворско куче и не е оцеляло. :cry Майка му стара на всичко. :nugget:

 

Копче много съжалявам... :cry

Link to comment
Share on other sites

Има ли нещо по-хубаво от 50 гр. Danzka Citron с 2 бучки лед и резенче лимон ?

 

Да има....Да я изкараш мноооого студена и да не разваляш хубавото пиене с лед :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Има и друг вариант , взимаш си една чаша , широка , осмоъгълна , с дебело стъкло (от тези ниските и приличашщи по-скоро на пепелник) и е замразяваш във камера или фризер ... след това си сипваш едно уйски с лешници потопени в мед и запалваш една цигара след това .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Незная поради каква причина в момента се сещам за хора които вече не са между нас. (Живите)

Абе изобщо само такива разни глупости са ми в главата.

Link to comment
Share on other sites

Беше една уникална вечер без капка сън! :) Българската текила е хубаво нещо :D

Link to comment
Share on other sites

Беше една уникална вечер без капка сън! :) Българската текила е хубаво нещо :D

 

Българска текила няма! Има спиртна напитка с аромат на текила, от където идват проблемите ;)

Link to comment
Share on other sites

една колежка помъдря...домашна ракийка...страхотен аромат...ммм...не ми се пий гаден бг алкохол или бира до/с мача довечера...гадна работа, май ще се оръся за вносно уиски...

Link to comment
Share on other sites

Вчера се изнесох официално от Студентски град с два кашона и два сака. Хубаво е да се приключат някои неща. Така и не се почувствах "като у дома си" в Ст. Гр. Спомням си, че в стаята ни влизаха гугутки през някаква дупка в покрива :tongue После - циганите били мърлячи... ;) Сега разбирам, че най-после на новия ректор на СУ му е дошла мъдрата идея да вдигне наемите и да стегне няколко блока за хора, държащи на нормални условия на живот. В същото време наш'та компетентна преса крякна, че "щели да свалят три кожи от студентите", 'щото няма да плащат 23 лв. на месец, а три пъти повече (в няколко определени места). Социализъмъ никак не си е заминал.

Link to comment
Share on other sites

Периодът ми в кретенски град никога не е заемал по-специално място в спомените ми... По-скоро като необходимата кочина... Отвратително място, винаги ще е са такива спомените ми за този боклучив квартал.

Link to comment
Share on other sites

Това, което бях слушал от разказите на майка ми и баща ми за студентските им години и това, в което се блъснах при нанасянето си там бяха два тотално различни свята. Единия на приятни компании, спрятащи интелигентни джумбурета (може би само това е оцеляло в спомените им), а другия - бруталната селяния и пълна свинщина. Чалга до дупка, пияни като мотики и поп-фолк духа, витаещ навсякъде...

Така че въобще не изпускаш, че няма да си там.

Link to comment
Share on other sites

И все пак, Скорпи - хиляди студенти от цялата страна на едно място си е предимство.Купони,шоу,ала-бала :D .От над 10 000 все ще се намери свястна компания с нормални вкусове,с която да се забавляваш.Но ти кажи,като пребивавал продължително там.Май за учене в общежитието въобще не може да става въпрос а

Link to comment
Share on other sites

Още си съществуват приятните събирания с интересни хора, китарени партита в градинки или в някоя свободна стая, просто трябва да си намериш подходящата компания - тях това ги вълнува много повече от масовите запои и обикалянето по чалготеки. Нищо не може да се сравни с палачинка-партитата в някоя мъничка стая и спането на допълнителни матраци по пода, и в това си има чар :)

Но Студентски град уморява. А на хилядите студенти мамите и татитата ако знаят за какво им отиват паричките, много лошо ще им стане. Скоро ми попадна едно романче - старичко е, но голяма промяна няма. Доста точно описва живота на студентите в студентското градче - http://www.slovo.bg/old/bozushki/rob/

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...