Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Представи си следната ситуация - примерно ядеш нещо в заведение и има сигнал за бомба и трябва да напуснеш заведението, на другия ден ще се върнеш ли да с молба да ти сервират отново безпланто ястието?

 

Филма ще ми е много трудно да си го завия в салфетка и да си го изнеса с мен от салона :(

 

И, да, всъщност, ако съм поръчал някакъв деликатес за 30 лв и ме изгонят, или ще стоя на разстояние от заведението, докато установят, че няма бомба, или на другия ден ще ида пак и ще си го потърся.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Представи си следната ситуация - примерно ядеш нещо в заведение и има сигнал за бомба и трябва да напуснеш заведението, на другия ден ще се върнеш ли да с молба да ти сервират отново безпланто ястието?
Въпросът е че не трябва ти да си го търсиш, а заведението само да ти го предложи, ако държи на репутацията си!!!
Link to comment
Share on other sites

Представи си следната ситуация - примерно ядеш нещо в заведение и има сигнал за бомба и трябва да напуснеш заведението, на другия ден ще се върнеш ли да с молба да ти сервират отново безпланто ястието?

А ако си купуваш холова гарнитура за 2 бона от магазина и има сигнал за бомба? Платил си, излизаш, няма диванче. На другия ден ще се върнеш ли да с молба да ти занесат работите у дома?

Link to comment
Share on other sites

А ако си купуваш холова гарнитура за 2 бона от магазина и има сигнал за бомба? Платил си, излизаш, няма диванче. На другия ден ще се върнеш ли да с молба да ти занесат работите у дома?

wbyte никога не го прави на проблем ;)

той преглъща помията като МЪЖ и продължава с високо вдигната глава ;)

Link to comment
Share on other sites

А вие сте борците за справедливост. :sick

 

Странно как при 10 поста дейли можеш да се отдадеш на делото ама...това е друга тема. кор-а играе по 15 h обливион на ден, сигурно говори за света на обливион, който със сигурност е един по-добър :D

 

Сериозно, къде е афекса ?

Link to comment
Share on other sites

филмът е услуга за която изискват предварително плащане и клиента може само да се надява че условията ще са добри.

в ресторанта плащаш накрая след получаването на услугата и ако си доволен.

 

как изобщо успявате да ги сравнявате тия неща?! клиентът е платил за услуга, която не е получил и то не по негова вина. при търсенето на обезщетение и желание за предяваване на рекламации относно качеството на услугата, търговецът му е създал спънки и му е образувал нови нерви, които пък си имат совите последствие относно функционалността на индивида в службата му примерно. това са си вреди. някой трябва да ги компенсира. този някой е първопричинителя, т.е. собственика/търговеца, който пък ако желае да си възстанови средствата трябва да съдейства на полицаите да разкрията и подведат под отговорност терорирста и от него да си вземе парите,а не от клиентите.

 

логиката че за 10 лева не си струва да се занимаваш е същата кат тази че е нормално крайния клиент при доставката на електроенергия трябва да плаща на доставчика "загубите" по трасето понеже те били много малък процент от крайната цена. тва че тия загуби зависят от качеството на мрежата на доставчика или от броя нередовни платци няма никакво значение за хората, които са готови да изпият една студена вода срещу 10 лева.

Link to comment
Share on other sites

А вие сте борците за справедливост. :sick

 

Странно как при 10 поста дейли можеш да се отдадеш на делото ама...това е друга тема. кор-а играе по 15 h обливион на ден, сигурно говори за света на обливион, който със сигурност е един по-добър :D

 

Сериозно, къде е афекса ?

аз съм се отдал в момента, в който записах правото ;)

сега съм вече мл. юрк. на...първостепенен разпределител на бюджетни средства ;)

дай Боже, след време, не само да прилагам, но и да творя ;)

Link to comment
Share on other sites

Сериозно, къде е афекса ?

Турне.

Link to comment
Share on other sites

:ohmy:

 

An Alternative Night with Radiohead and many more

Конюшните на Царя (горен бар)

 

Music by Radiohead, Depeche Mode, The Cure, Muse, Beck, Pj Harvey, Interpol, The Smashing Pumpkins, The Smiths, Placebo, Joy Division, Moby, Bloc Party, The Killers and more…

 

Enter - free

 

Мисля, че знам къде ще си карам рождения ден! :lol:

Т'ва кога? Аз що не знам? А уж там работя... :D
Link to comment
Share on other sites

Каква е истинската причина да запишеш прави - само ти си я знаеш. ;)

:laughing: :laughing: :laughing:

в оная тема за гугъл, яху, мс и безплатните/чета я от лябопитство/, та там хората те направиха на пух и прах, но ти се мислиш за победител...вече знам защо - ти просто си пляскаш следващото ти дошло наум или съответно копи/пейст от нета и си готов, а какво пише преди това май не четеш много много :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Дееееа, всеки на тоя форум започна да става много хаплив и язвителен! Всеки взе да се превръща в нещо повече от другите! Мамата си трака!

 

И аз споря, но аз... СПОРЯ, с доводи, едно друго... а като гледам се е навъдил цял рояк майстори, които само ръсят остроумия, ей така, за спорта, не защото имат да кажат нещо, а просто збийш ли другите да видят, че те са по-по-по.

 

[Edit] Sandman - http://www.last.fm/event/712217 [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Дееееа, всеки на тоя форум започна да става много хаплив и язвителен! Всеки взе да се превръща в нещо повече от другите! Мамата си трака!

И аз това казвам.

 

След мощния Уди Алън Маратон този уикенд реших, че жените през '80-те години са били класи по-зле изглеждащи от мъжете, че Уди Алън е предсказал, че ще зареже Миа Фароу заради осиновената й дъщеря, и че Майкъл Кейн е бухал...

HannahAndSis12.jpg

;)

 

П.С. И колко от вас знаят, че д-р Хаус всъщност е Устър от "Джийвс и Устър"? ;)

Link to comment
Share on other sites

:laughing: :laughing: :laughing:

в оная тема за гугъл, яху, мс и безплатните/чета я от лябопитство/, та там хората те направиха на пух и прах, но ти се мислиш за победител...вече знам защо - ти просто си пляскаш следващото ти дошло наум или съответно копи/пейст от нета и си готов, а какво пише преди това май не четеш много много :laughing:

 

Браво бе. Четял я бил. Най-ме кефи като някой направи връзка с въпросната тема за да подкрепи безсмилиците си. Личи си, че правото е призванието ти.

Link to comment
Share on other sites

И аз това казвам.

 

След мощния Уди Алън Маратон този уикенд реших, че жените през '80-те години са били класи по-зле изглеждащи от мъжете, че Уди Алън е предсказал, че ще зареже Миа Фароу заради осиновената й дъщеря, и че Майкъл Кейн е бухал...

HannahAndSis12.jpg

;)

 

П.С. И колко от вас знаят, че д-р Хаус всъщност е Устър от "Джийвс и Устър"? ;)

 

Аз знам отдавна бях гледал сериалчето и там играе доста добре. Но е несравним в Хаус ;)

Link to comment
Share on other sites

Стига с тази война , долу по сателита само една програма седи , това дават постоянно , просто ми псна честно казано ... като стане нещо ново да кажат тогава .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да, драги, хората никога и при никакви обстоятелства не умират от насилствена смърт, нали? Само на преклонна възраст, обградени с любящи хора, а? И сигурно някой белобрад старец (на вид нещо средно между дядо Коледа и Маркс) си ги прибира?

Хайде, няма нужда.

 

Get a real life. Тези неща се случват, хората някъде остават без домове, а десетки други умират в собствената си кръв и изпражнения.

 

Мислиш ли, че светът ще е едно по-добро място, ако си затваряш очите?

 

Edit: Писанията ми са по повод поста на lil_stenly.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че горният пост не е за тази тема. :lol:

Май е искал да я постне в темата за плача.

А тази тема замалко да ме разплаче от смях, след като Godfather каза:

Затварям темата, докато си успокоите страстите.

 

Edit: Отварям темата с условието, че ще си мерите приказките и не ме карайте да раздавам принудителни отпуски.

и следващите 10 поста са тотаааални.

Link to comment
Share on other sites

И аз споря, но аз... СПОРЯ, с доводи, едно друго...

 

Наистина. ТОП довод:

 

Нямам време и нерви да споря повече по въпроса :(
Link to comment
Share on other sites

...все още през главата ми преминават картините на издигащата се сред боровете мъгла, разкъсана на талази, правеща картината на черния макадамов път, по който тягостно бутам колелото си, призрачна и едновременно така прекрасна... След това бясното фучене по асфалтовия път, разминаването с малкото коли, мрачните облаци, пръските дъжд и прекрасните родопски борови гори между Беглика и Батак...... Следва разклона за Батак, след кратък престой разбирам, че трябва да стигна на самоход до Пещера, за да хвана автобус до Пловдив... Бесен полет покрай незнайна за мен рекичка, фуча по затворения път Пещера-Батак, рядко се разминавам с коли-нарушители като мен... и тягостното усещане, че и тези прекрасни дни свършиха, че от утре отново ще трябва да се гмурна в тривиалния и тягостен, на фона на преживяното, свят на ежедневието си...

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм казал нищо за светът и реалният живот .

Просто споменах в предишният пост , че по тази програма , постоянно дават за тази война , обаче едно и също във всеки репортаж .

Ами така е , хора умират постоянно ... пука ми от това и няма какво да направя обаче .

п.п. Изобщо някои хора не ме разбират какво пиша .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...