Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не мога да разбера как може коментаторите на БНТ да са толкова зле. Тези които гледат откриването на олимпийските игри знаят защо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Минава ми през главата да поздравя тоя ъплоудър :devil

 

---> ХОП

 

Върна спомените ми от 1994-та...

 

------------------

 

Ето пълният списък:

 

* Blue Streak - Wooden Out & Back (1964) Philadelphia Toboggan Company

* Cedar Creek Mine Ride - Steel Mine Train (1969) Arrow Dynamics

* WildCat - Steel Wild Mouse (1970) Schwarzkopf

* Corkscrew - Steel Looping (1976) Arrow Dynamics

* Gemini - Racing Figure-8 on a wooden frame (1978) Arrow Dynamics

* Jr. Gemini - Steel Kiddie (1979) Intamin AG

* Disaster Transport - Indoor Bobsled (formerly Avalanche Run and outdoor) (1985) Intamin AG

* Iron Dragon - Suspended (1987) Arrow Dynamics

* Magnum XL-200 - Out & Back Hypercoaster (1989) Arrow Dynamics

* Mean Streak - Wooden Twister (1991) Dinn Corporation

* Raptor - Inverted (1994) B&M

* Mantis - Stand-up (1996) B&M

* Woodstock Express - Steel Junior (1999) Vekoma

* Millennium Force - Out & Back Gigacoaster (2000) Intamin AG

* Wicked Twister - Launched Impulse LIM (2002) Intamin AG

* Top Thrill Dragster - Hydraulic-launch Stratacoaster (2003) Intamin AG

* Maverick - Launched LSM (2007) Intamin AG

 

И оттогава това се превърна в my nickname :D

 

Час и половина чаках да се кача на него, но тия 2мин и 17сек цял живот ще ги помня...

Link to comment
Share on other sites

За някой хора това е тръпката , направи си скреен как цъкаш на торента ... може и в рамка да си го сложиш после .

Жалко , аз нямах възможността да снимам , когато бях на балкан , за това сега искам пак да отида .

Няма да е същото и все пак , може следващият път да е по-хубаво даже , а тогава ще снимам , защото искам да си закача снимките на стената после .

п.п. Още като влезна в стаята и да ми навяват спомените веднага .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Inverted rolla coastaaaa! :punk

 

Винаги съм искал да се кача на такова, но поради липса на средства се налага да се задоволя с перспективата от първо лице на влакчетата на Rollercoaster Tycoon 3 :D

Link to comment
Share on other sites

Те там по цял ден само такива неща правят , какво друго да очакваш ... голямо шоу е сигурно сега .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Поне някво обещетение нямаше ли?

Абе какво обезщетение, тези хора са слабоумни мутри...и той ми бил управител. Аз ходих там да гледам "Ханкок". Нас ни евакуираха на 5-та минута от филма. На другия ден ни казаха, че нищо не може да се направи. Било "въпрос на принципи". Да си таковат принципите не знам къде. :sick

Link to comment
Share on other sites

Няма такива фойерверки като днешните в Пекин ей :punk
Ми то и на мен да ми дадат 39 милиарда, аз не фойерверки ами не знам какво ще взривявам!
Link to comment
Share on other sites

Абе какво обезщетение, тези хора са слабоумни мутри...и той ми бил управител. Аз ходих там да гледам "Ханкок". Нас ни евакуираха на 5-та минута от филма. На другия ден ни казаха, че нищо не може да се направи. Било "въпрос на принципи". Да си таковат принципите не знам къде. :sick

за 10лв описка орталъка

Link to comment
Share on other sites

за 10лв описка орталъка

 

Виж сега...

 

1) Парите ако при теб растат по дърветата, ние понякога работим за тях.

2) Въпроса наистина е принципен, защото в такива случаи се върти една шайба на Комисията за защита на потребителите и после от кирливия център ще ти направят 10 прожекции безплатно.

Link to comment
Share on other sites

Виж сега...

 

1) Парите ако при теб растат по дърветата, ние понякога работим за тях.

2) Въпроса наистина е принципен, защото в такива случаи се върти една шайба на Комисията за защита на потребителите и после от кирливия център ще ти направят 10 прожекции безплатно.

а да верно ти ги разбираш нещата :lol:

Link to comment
Share on other sites

за 10лв описка орталъка

ми всеки трябва да си търси правата. то за тва сме на такова дередже, щот секи мълчи и преглъща.

справка - wbyte ;)

Link to comment
Share on other sites

:ohmy:

 

An Alternative Night with Radiohead and many more

Конюшните на Царя (горен бар)

 

Music by Radiohead, Depeche Mode, The Cure, Muse, Beck, Pj Harvey, Interpol, The Smashing Pumpkins, The Smiths, Placebo, Joy Division, Moby, Bloc Party, The Killers and more…

 

Enter - free

 

Мисля, че знам къде ще си карам рождения ден! :lol:

Link to comment
Share on other sites

за 10лв описка орталъка

Виж какво ще ти кажа. Това, че на теб ти е все едно кой какви ги върши в тази държава... ок. Аз може да опискам и целия свят, ако искам и въпроса за мен не е нито в 10-те лева, нито ако бяха повече. Това, че всеки втори се мисли за безсмъртен и може да си прави каквото си иска с хората, без да му пука за нищо аз не мога да го приема.

А факт е и това, че има хора, които са отделили от скромните си средства да отидат на кино може би за пръв път от много време и накрая някой им се изсмива в лицето. Може и да не ти се вярва, но такива хора има.

Подбудата, заради която написах това не беше никак материална, но ти май не можеш да вникнеш в дълбокия подтекст за справедливост и ред, който трябва да цари в една "Европейска държава".

Link to comment
Share on other sites

Кво праат тия грузинци е, майна?

ми американците си взеха тяхното...сега е ред на русия да си го вземе

Link to comment
Share on other sites

ми американците си взеха тяхното...сега е ред на русия да си го вземе

Накратко казано е точно така

 

Руснаците ще ги смачкат за отрицателно време, щом са пуснали и главорезите от "спецназ", също така за разлика от други те обичат да бомбардират военни и цивилни обекти без да им пука много и после, ако има невинни жертви евентуално, ще го отчетат за грешка и ще накажат някой генерал със "строго мъмрене" :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Виж какво ще ти кажа. Това, че на теб ти е все едно кой какви ги върши в тази държава... ок. Аз може да опискам и целия свят, ако искам и въпроса за мен не е нито в 10-те лева, нито ако бяха повече. Това, че всеки втори се мисли за безсмъртен и може да си прави каквото си иска с хората, без да му пука за нищо аз не мога да го приема.

А факт е и това, че има хора, които са отделили от скромните си средства да отидат на кино може би за пръв път от много време и накрая някой им се изсмива в лицето. Може и да не ти се вярва, но такива хора има.

Подбудата, заради която написах това не беше никак материална, но ти май не можеш да вникнеш в дълбокия подтекст за справедливост и ред, който трябва да цари в една "Европейска държава".

Представи си следната ситуация - примерно ядеш нещо в заведение и има сигнал за бомба и трябва да напуснеш заведението, на другия ден ще се върнеш ли да с молба да ти сервират отново безпланто ястието?

Link to comment
Share on other sites

Представи си следната ситуация - примерно ядеш нещо в заведение и има сигнал за бомба и трябва да напуснеш заведението, на другия ден ще се върнеш ли да с молба да ти сервират отново безпланто ястието?

Аз пък си мисля, че собственикът на киното е пропуснал златна възможност. Можеше да извика три телевизии и пет вестника и да обяви, че ще върне парите на клиентите си или ще организира безплатни прожекции за тях, или че ще им подари карти за намаления и т.н. Ако наистина са били десет-двайсет човека, нямаше да му струва нищо. Щеше да си направи реклама и добро име. Щеше да покаже, че е търговец с усет. Нормалните капиталисти не се притесняват да дават безплатни мостри, да правят "примоции" и да създават удобства за консуматорите. Докато в милата родина цените на кинобилетите са еба*и цифроманията на фона на масов достъп до всевъзможни филми на личния ти компютър.

Впрочем, извън конкретната тема, не знам дали е от жегата, но забелязвам някаква досадна склонност напоследък всеки да се заяжда с всекиго в този форум, ей така, за спорта, не че има да каже нещо смислено. Може и да греша. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...