Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аман от комплексари ...... и хора дето им вдигат акцийте !

 

мен пък ме дразни, че някой като каже нещо на въпреки на някой и веднага е изкаран, че е най големия комплексар...също и като няма какво повече да се каже - ми ти си бати комплексара :laughing:

 

и най интересното е, че такива изказвания са под път и над път в нетя :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Колкото пъти прочета ......форОм .......форОмни , толкова пъти един - два поста по-надолу виждам " Абе ти що пишеш ;форОм;......."

Ми пише така щот му се връзват ! И много ми е интересно до кога ще му се връзват.

Абе...мислех си по едно време във всеки негов пост да му сменям "о"-то с "у"...ама нещо напоследък и аз доста липсвам....а и нещо нямам мерак... ;)

Link to comment
Share on other sites

Пича изобщо не е неграмотен, а тенденциозно троли с цел да изпъкне и да подразни хората. Alas, alack! Вече е на игнор. Просто ми отне време да намеря опцията.

Link to comment
Share on other sites

Абе, кво се нервите, че пича е неграмотен. :lol:

А...нервя се...знаеш ли колко ми пука...що правописни грешки съм поправил тихомълком досега....някои толкова си могат, но неговото напоследък стана целенасочено - гледа нарочно да вмъкне думата или друга със същия корен, че да си напише "о"-то...ей това вече дразни, защото е плоско. ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе...мислех си по едно време във всеки негов пост да му сменям "о"-то с "у"...ама нещо напоследък и аз доста липсвам....а и нещо нямам мерак... ;)

поне му довърши никнейма с едно "П" накрая, че така изглежда незавършен. кат гледам някои потребители ще те навиват да смениш и у-тата с ъ-та, ама не съм го предложил аз, да знаеш :lol:

 

баси колко кефи тоя еднозъбия.

Link to comment
Share on other sites

баси колко кефи тоя еднозъбия. :lol:

Нещо подобно исках да напиша още когато го добавиха...че е едно от най-добрите неща, които са се случили на форума в последно време...ама се отказах, че Дриймър ще вземе да го изтълкува като критика към административния екип. :P

Link to comment
Share on other sites

мен пък ме дразни, че някой като каже нещо на въпреки на някой и веднага е изкаран, че е най големия комплексар...също и като няма какво повече да се каже - ми ти си бати комплексара :laughing:

 

и най интересното е, че такива изказвания са под път и над път в нетя :laughing:

Що бе мен пичът ме кефи как е посолил тук таме :punk . Мисля, че човекът е доста интелигентен но ме дразни селяшката агресия в повечето му постове. Във всеки случай тук има доста по - финни бъзикачи, които се изразяват къде по - пиперливо но въпреки всичко писаниците им са радост за душата.

 

 

Абе...мислех си по едно време във всеки негов пост да му сменям "о"-то с "у"...ама нещо напоследък и аз доста липсвам....а и нещо нямам мерак... ;)

 

Шшш.. , тва е сизифов труд бре ! А и съм сигурен, че ако се заемеш с тази задача, човекът в чисто олимпийски дух ще започне да вмъква "фором" и производните му във всяко следващо изречение.

Link to comment
Share on other sites

So you waaaalk into this restaurant, all strung oooout from the rooad o/`

 

Не разбирам хора, които вечно се оплакват от новата Металика и плачат за старата. Почти всичко, което тия хора направят е разкошно.

 

[Edit] Чета уикипедия: Kirk has often been criticised for his extensive use of the wah-wah pedal in his solos. Къде толкоз много го е използвал пусти уа педал преди Load/Reload? :unsure: [/Edit]

And you feel the eyes upon you, as you're shaking off the cold...

 

Wah има и в '91 :)

 

Чета книгата "Истината за Металика" - много интересно четиво! В момента съм на глава "1983-та година" - колкото повече чета, толкова повече добивам чувството, че ги познавам лично.

 

Ако новия албум се хареса на феновете в България - нищо чудно догодина пак да ги гледаме, живот и здраве(Ларс ни обеща!). Интересен факт е наличието на парчето "Unforgiven III" в новия албум. С нетърпение очаквам края на Септември - никакви mp3-йки - директно се отива и се купува диска!

Link to comment
Share on other sites

Аз повече в занзибар нема ходя!! :sick :huh:

 

Инсито нз как ще издържи горкият..

 

Че какво му е на Занзибар? Аз мисля, че е най-добрия бар в града в момента...

Link to comment
Share on other sites

Че какво му е на Занзибар? Аз мисля, че е най-добрия бар в града в момента...

Абсолютно...ретро отвсякъде и никаква чалгия и респективно селяния :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе, ретрото, всъщност му е най-големия минус, но още се надявам да се усетят....

Както бяха само чалги едно време, сега е само ретро! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Абе, ретрото, всъщност му е най-големия минус, но още се надявам да се усетят....

Както бяха само чалги едно време, сега е само ретро! :blink:

то пък е едно ретро,да ти е драго да се обесиш :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Вие и сега не знаете какво да слушате .

Онези дето си слушат чалгата пак си ходят по ретро клубове и викат , че слушат само такава музика .

Стига с тези глупости .

Има всякакви хора , рапъри , които слушат чалга , техно манияци , които слушат чалга , рокаджии , които слушат чалга и какви ли още не .

Е , аз си имам вкус и чалгата не е от него .

Няма един свястен бар или каквото и да е било в тази държава .

Нагледал съм се на такава селяния от гражданчета , че ми е писнало да ходя по тези места .

Не искам да засегна никой и не се отправям към определени хора .

п.п. Просто тази мисъл ми минава през главата след тези постове .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...