Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Какво лошо имам във вълците , човек ? Психозиз

Евроком филтрират всичко и никой нищо не знае ! Курунире

Връзката не се е променила от няколко години на сам при някои доставчици и няма да се промени скоро . Гримжар

п.п. Съжелявам ако съм ти объркал изговора на ника , но не съм много на ясно как се чете .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Като гледам различни клипове и записи се чудя , абе, аджеба, има ли по-добър барабанист в момента от Ларс Улрих и кой ще е той..Май не :bgrin:

Joey Jordison

Link to comment
Share on other sites

Кво значи по-добър? Кой е най-добрия цвят? Кое е най-вкусното ядене? Коя е най-хубавата песен? Няма такъв филм. Колкото хора има на земята, толкова мнения ще има по тези въпроси.

А btw, за пореден път се убеждавам, че ние българите сме долна пасмина и не заслужаваме абсолютно нищо! Пак се намериха хора, които да ми обясняват колко зле е било всичко на концерта на Металика и как те свирили ужасно и как Ларс бил толкова неритмичен, че чак прескачал с 1 време на места! Еми извинявайте, ама докато всеки втори "разбира" от музика, политика, футбол, астрономия и ядрена стоматология ще сме не на гъза на географията ами и дълбоко в него!

Link to comment
Share on other sites

Кво значи по-добър? Кой е най-добрия цвят? Кое е най-вкусното ядене? Коя е най-хубавата песен? Няма такъв филм. Колкото хора има на земята, толкова мнения ще има по тези въпроси.

А btw, за пореден път се убеждавам, че ние българите сме долна пасмина и не заслужаваме абсолютно нищо! Пак се намериха хора, които да ми обясняват колко зле е било всичко на концерта на Металика и как те свирили ужасно и как Ларс бил толкова неритмичен, че чак прескачал с 1 време на места! Еми извинявайте, ама докато всеки втори "разбира" от музика, политика, футбол, астрономия и ядрена стоматология ще сме не на гъза на географията ами и дълбоко в него!

Ехее 24 години ли ти трябваха да затвърдиш това си наблюдение :lol: .Аз го открих още когато бях на 15 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Това как се произнася? :)

Стига бе :P

Link to comment
Share on other sites

Установих как се казва флейтата, която искам да си купя!

 

Има един човек, който свири на някаква флейта почти всяка вечер късно на главната, до пощата, на който всеки път пускам по колкото монети имам в джоба каот мина покрай него, щото много ме радва. Снощи го хванах тъкмо като си тръгваше и го питах на какво свири и как мога да си намеря нещо подобно. Оказа се, че това, което на английски е 'recorder' на български е 'блок флейта' и се продава в почти всеки музикален магазин.

 

Освен това установих, че сандъчето, в което си изпразвам джобовете от монети в края на деня е събрало 50 лв, които ще си уедря и с които ще си купя една такава флейтичка. Намерих и уроци и ТАБЛАТУРИ (!??!) за такава флейта. Това например е Strangers In the Night на Синатра:

 

4rytrs.png

Link to comment
Share on other sites

Куру, отдавна се съмнявах, че си духач, но вече съмненията отпаднаха :D

 

Иначе за барабанисти... wtf, Ларс според мен няма да е в първата страница на изброените барабанисти, говоря за рок/метъл музиката. Ако отворим за джазмените темата, може и да го няма в топ 1000... Като отпочнем с Dave Lombardo, Hellhammer, Nicholas Barker, Joey Jordison и още една кофа барабанисти, па чак тогава да стигнем до човечЕто... Може да свири добре, но това въобще не смятам, че го прави най-добрия.

 

Разгледай малко "drum clinic" и говори...

Link to comment
Share on other sites

В петък отивам в Будапеща, Унгария. Ще си прекарам 4 дена :). Вероятно няма да отида на F1. Мисля си че е по - добре по телевизията да го гледам. Иначе ще съм на няма и 20 километра от пистата.

Link to comment
Share on other sites

И той щото е страшно добър,е бил поканен лично да свири с Пърпъл подобно на Ларс, нали...
Абе то и Михаел Шумахер нееднократно са го викали да играе в благотворителни мачове, наред с най-големите звезди на световния футбол. Задай си въпроса защо. Дали заради феноменалните му умения с топката, или защото е световноизвестен и целия свят е чувал за него. Да, чудесна реклама, един вид, а покрай другото може и да рита.

Зацепи ли какво се опитвам да ти кажа, или трябва да го смилам на по-прост език?

Link to comment
Share on other sites

защото е световноизвестен и целия свят е чувал за него.

Именно де.Сам се сещаш как Ларс е стигнал до това ниво - голям талант + здрав труд + лични качества.

Link to comment
Share on other sites

В петък отивам в Будапеща, Унгария. Ще си прекарам 4 дена :). Вероятно няма да отида на F1. Мисля си че е по - добре по телевизията да го гледам. Иначе ще съм на няма и 20 километра от пистата.

 

На 6. Аз заминавам утре. Естествено ще съм около пистата 24/7. Можеш да отидеш до пистата и да си вземеш билетче за 1 ден, ако има останали. Миналата година даже имаше някакво намаление. Пробвай се.

Link to comment
Share on other sites

Найти ли кво ще ви кажа, най-добрия барабанист е тоя, който те надъхва най-много като го слушаш. Не ме интересува кой по колко клика в минута прави или колко добре свири в 7/8. На мен лично Джоуи ми действа най-адреланиново, не защото Слипнот са най-бързи или агресивни като музика, просто... партиите му са най-вървежни за мен, най-надъхващи, харесвам му snare-овете (това как е на български?)

Link to comment
Share on other sites

На 6. Аз заминавам утре. Естествено ще съм около пистата 24/7. Можеш да отидеш до пистата и да си вземеш билетче за 1 ден, ако има останали. Миналата година даже имаше някакво намаление. Пробвай се.

Билета не ми е проблем. Въпроса е че не ми се ходи сам. Хората с които ще съм няма да искат. Пък и се замислих колко ли ще видя от тревата. Че тия по трибуните са бая скъпи. Ще съм в 15-ти район. Точно до магистралата която води към пистата.

Link to comment
Share on other sites

...Освен това установих, че сандъчето, в което си изпразвам джобовете от монети в края на деня е събрало 50 лв, които ще си уедря и с които ще си купя една такава флейтичка...
Че ти за 50лв. ще си купиш 3 флейти! :) Те са по 20-тина лева. Аз имам такава, но бързо ми мина мерака.

 

Най-добрия барабанист съм Аз! Някой да има нещо против?

Link to comment
Share on other sites

Именно де.Сам се сещаш как Ларс е стигнал до това ниво - голям талант + здрав труд + лични качества.
Бритни Спиърс също е световноизвестна. Парис Хилтън - също. Не винаги славата е правопропорционална на таланта. Има едни нещица като маркетинг, продажби, имидж и т.н. Така че славата не ми я пробутвай като показател за талант.
Най-добрия барабанист съм Аз! Някой да има нещо против?
Момче... натискай се там на клавишите и не се ври между палките :D

 

ред: Хахаха, Ваньо {}

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...