Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Интересно ми е как хората все още се кефят на ретро баровете? И мен ме кефеше, за около година - година и половина и след това тия педесетина трака които пускат в абсолюно всеки ретро бар, абсолютно всеки път ми писнаха... Освен това работата на така наречените DJ в почти всички клубове се изразява в пускане на следващия трак, без никаква мисъл за мискиране или промяна на ниски - средни- високи за да прозвучи различно или по-интересно...

 

Абсолютно...ретро отвсякъде и никаква чалгия и респективно селяния :punk

 

Другата музика която слуша всеки чалга маняк е ретро... ;) Бях един път в тоя занзибар и май с него ще си остана... Общо взето единсвените барове с най-малко селяния в Пловдив бяха Санто и Плазма до преди две години и нещо...

Link to comment
Share on other sites

мармалад не беше лошо...и елекрона, и ретро, и рап, и комерс, и евъргрийнче...ся кво става с тоя клуб :love

 

В мармалад ходя само след 12 за българската музика дето пускат :)

 

Остава - Шоколад :music

Link to comment
Share on other sites

Мармалад отдавна не е това, което беше, преди 2 години, да речем. Сега е пълно със селски елементи, а охранителите са освободени от физическо.

Link to comment
Share on other sites

Много сте се разгорещили нещо ?

Времето днес е хубаво и хладно !

Дано да не стават пак някакви огромни жеги .

п.п. Не ми понася горещината много .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Приятелката ми е на другия край на България, нашите са на село, всичките ми приятели са на МОРЕ! Седя си в нас и джиткам една голяяяяяма Ариана със солетки, пуша като шашкън и дебилствам с скайп. Ебати живота!

Link to comment
Share on other sites

Искаш ли всичко да се върне ... намери си златна рибка и си готов .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Охо така като гледам може да се разрази война между AssassiN и михаля за фарел (j/king):Р а който не проверява често форума, изпуска :lol:

 

Нямам търпение...

Link to comment
Share on other sites

Честно казано ме чака доста работа днес да свърша в къщи, но не ми се занимава с нищо.

Първо понеже е Неделя.

И второ, че е единственият ми почивен ден за седмицата.

Но на всичкото отгоре жена ми ми дава заор да се захващам с нещтата които трябва да свърша.

 

 

Вместо да отидем някаде на река и да си прекараме добре.......

Ще се занимаваме с други неща, от които половината за мен са глупости.

Link to comment
Share on other sites

абе някой ша ми прати ли снимка на лс на фарел...толкова тъпотии се изписаха и ся пак нещо такова, а аз май съм мярвал нейна снимка и даже бих казъл, че момичето не е ама абсолютно нищо особено :blink:

Link to comment
Share on other sites

Честно казано ме чака доста работа днес да свърша в къщи, но не ми се занимава с нищо.

Първо понеже е Неделя.

И второ, че е единственият ми почивен ден за седмицата.

Но на всичкото отгоре жена ми ми дава заор да се захващам с нещтата които трябва да свърша.

Вместо да отидем някаде на река и да си прекараме добре.......

Ще се занимаваме с други неща, от които половината за мен са глупости.

Welcome to the family life! :D

Link to comment
Share on other sites

абе някой ша ми прати ли снимка на лс на фарел...толкова тъпотии се изписаха и ся пак нещо такова, а аз май съм мярвал нейна снимка и даже бих казъл, че момичето не е ама абсолютно нищо особено :blink:

 

Помоли НЕЯ на ЛС да ти прати, че ако аз ти пратя ще ми издере очите... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Прощавайте, че пак завъртам плочата, ама ми е много топло на душата и просто трябва да споделя!

 

По-красива игра виждали ли сте? Не по-технически напреднала откъм ефекти и полигони, просто по-красива?

 

И като повейне и като се залюлеят папури и тревички, като се появят вълнички... :love

 

screenshot28lg7.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аз не искам почивни дни, поне не за сега, защото колкото повече почивам, толкова по-малко пари взимам...

Link to comment
Share on other sites

Е да, ама аз като не ходя никъде в почивния ден пестя и 1 тон пари, които иначе давам за гадна храна за обяд, 1 тон кафе и цигари и пътни :P

Link to comment
Share on other sites

Охх трябва да си намера някви алтернативни заниманоя вечер иначе ще полудея някой ако има идеи добре дошли са

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...