Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Майка им проста Самсунгска, аз, ако знаех, че им правят мониторите в рОмания нямаше да си взема! Дейба! Направо ще го зафуча през терасата барабар с компа и са връщам в каменната ера!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

http://bulgaria.actualno.com/news_173890.html Майка им рязана..

 

До 1 година пак роби

 

Ей тва ми минава през главата и се чудя как може все още да стават такива неща заради тия рязани боклуци.. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Как може да отида аз на Ф1 в Унгария... да седна, да гледам с кеф... и някви бунаци да ми свият знамето през оградата, деба мизерниците... Ще дадат 270 евро за да се ДОКОСНАТ до тази ограда и няма дадат 30 за знаме...

Яд ме е, че знамето вече няма просто откъде да се намери... Моделът беше '99, такива вече няма :/ . Eбал съм ги в тъпите европейци, после на нас се смеят, че си честитим банята.

Ама то друго не може да се очаква от хора, които дават 30 евроцента за песен :/. На тоя дет ми го сви му пожелавам студен да го завият с това знаме.

И да ви кажа честно, като ти гледам какви свине бяха всичките... просто ние сме на светлинни години пред тях по отношение на тарикатлъци и хигиенни навици.

Link to comment
Share on other sites

ммм не става...

дадох на ново линка и пак там праща..

Link to comment
Share on other sites

Нищо не си изпуснал. Смешни работи... А ако толкова искаш да видиш к'во е - пиши в търсачката на сайта "адем кенан" (на лат.) и гледай клипчето за сестра му.

Link to comment
Share on other sites

YOUR LINK A SPLODE! :angry:

 

[Edit] Едитвай, едитвай сега! :D Какво се случваше във видеото, кажи поне? [/Edit]

Сестрата на Адем Кенан обясняваше как в най-скоро време всичко ще се повтори.Репортерката я попита дали тя ще коли и беси , когато започне "възстанието срещу гяурите" както го нарече мръсната сган и тя най-спокойно си отговори , че всичко ще е както си му е реда.Щяло да има атентати , кланета и такива неща.Накрая я попита кога ще стане всичко това и отговора беше до 1 година максимум.

Link to comment
Share on other sites

Сестрата на Адем Кенан обясняваше как в най-скоро време всичко ще се повтори.Репортерката я попита дали тя ще коли и беси , когато започне "възстанието срещу гяурите" както го нарече мръсната сган и тя най-спокойно си отговори , че всичко ще е както си му е реда.Щяло да има атентати , кланета и такива неща.Накрая я попита кога ще стане всичко това и отговора беше до 1 година максимум.

ето клипа

извинявам се но не може да се копира линка

има го тук http://www.clip4e.com/ а името му е

 

"Скоро България пак ще бъде под ТУРСКО РОБСТВО - Това е сестрата на Адем Кенан"

Link to comment
Share on other sites

След близо двуседмично скитане равносметката е:

Общо часове, през които телефонът ми е бил включен - 1.

Мобилни телефони с прилежащите им сим карти, които са били потопени нейде в морето (:рев:) - 1 бр.

Никакво 3G, та модемът си стоя през по-голямата част от времето неизползваем на дъното на раницата.

За сметка на това се сдобих с ожулени колене (2 бр.) и тен, та сега съм на баба негърчето.

Докато аз обмислям направата на блог под общ наслов "Защо да не ходим на почивка в България", Държавната агенция по туризъм е излязла с молба към медиите да не пишат лошо за положението в курортните ни селища.

Другата година най-вероятно ще прекарам отпуската си в братска Турция. Тук не се издържа.

 

И ми е болно за случващото се по българското Черноморие.

Грозно е да гледаш как миазмите се изливат в морето, защото според хотелиерите канализацията е нещо твърде фенси и ненужно.

Грозно е, когато след 16 ч. не е добра идея да си на плажа, защото поредната сграда хвърля сянка върху него.

Още по-грозно е да видиш табела, която се гордо се мъдри върху поредното уникално грозно архитектурно недоразумение, върху която пише: Проектът е финансиран от Държавен фонд Земеделие, програма САПАРД. Ако този хотел има общо три квадратни метра райграс в двора си, аз съм безопасна игла...

 

 

O... Съвсем забравих да спомена, че се специализирах в направата на box kite-ове :woot

Link to comment
Share on other sites

"Скоро България пак ще бъде под ТУРСКО РОБСТВО - Това е сестрата на Адем Кенан"

 

Вие ако вярвате на телевизия Скат или на няква бабка дето сигурно за сефте я виждате... Иначе клипчето е за смешната тема, според мен, щото беше много смях да гледам изкуфяла бабка как се мисли за нещо свръх.

Link to comment
Share on other sites

Казах на Курунир, че Обливиън е тъпичко РПГ, и че има много по - добри от нея.

Някой ще ме подкрепи ли?

Имаш един глас от мен

 

Едит: Diablo

Link to comment
Share on other sites

Не, не, с Психара чакаме конкретни заглавия, които са по-добри.

 

[Edit] Да сравняваш Diablo с Oblivion е почти като да сравняваш Nissan Skyline с Bentley. Едното е по-грубо, зверско и агресивно, докато другото просто има толкова класа, че не се интересува много колко по-агресивно е другото.

 

Ще има ли някакви сравнения с истински rpg-та или следва да се посочат WoW и сие? :D [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

само на мен ли ми прави впечатление че след 01.08. градът ни е по-празен от уикендова софия през юли?!

а не може ли тия дет са се махнали да си останат махнати, хм? на мен ми харесва отново да стигам до офиса си за 10 минути.

Link to comment
Share on other sites

Не знам, дали стигаш до офиса ти за 10 минс, но сутринта имаше зверско задръстване пред нас. (бул. България) Ядосах се, прибрах колата и отидох пеша на работа...

Link to comment
Share on other sites

Това ме подсеща, че и аз съм на работа :) Отдавна не бях "управлявал" офис и сутринта набързо се шашнах, след като ми се накачориха пет човека наведнъж, но сега държа положението под контрол. :) Още малко и ще си ходя.

 

Определено да работиш от вкъщи е дар Божи!

Link to comment
Share on other sites

Слънцето изгря и аз си лягам , че вече ми се спи ... лека на всички .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Отпускаааааааааааа! Най-сетне, днес е последният ми работен ден. Това е най-бленуваният ми отпуск от 2 години насам! :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...