Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

А знаеш ли как да кажеш "Мани мани" :laughing: - Remove remove :lol: :lol: :lol:

 

Има книги, които като ги четеш, оставаш с впечатлението, че са превеждани от софтуерен преводач, а после редактора само е съгласувал времената и родовете... Поради късния час не изобилствам от конкретни примери, но ето един бърз:

 

"...самолетът летеше над оранжевата горичка..."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Надявам се утре най-накрая да ми свършат работата в банката. И поръчките ми от чужденеция да пристигнат без инциденти.

 

 

ПП ужаст, отново прописаха двама от най-големите кавали, които е раждал форумът ни.

Link to comment
Share on other sites

ПП ужаст, отново прописаха двама от най-големите кавали, които е раждал форумът ни.

ясно е, че единия е ристЮЮЮ, кой в номер 2 ?

 

П.С.

прокрадва ми се някаква мисъл, че аз съм номер 2, ма да не се ласкаем :D

Link to comment
Share on other sites

Z the camel, Z the camel-rider - Я камилата, я камиларя!

 

Аquila, пиши ме и мен в списъка с наново прописалите кавали!

Link to comment
Share on other sites

Стига с тези некадърни примери за превод ... аз също съм виждал много , но няма смисъл да ги пиша сега .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

ПП ужаст, отново прописаха двама от най-големите кавали, които е раждал форумът ни.

Винаги в сърцата на форомците, по един или друг повод :D

 

 

Прокрадва ми се и идеята през главата, че форомците трябва да се осведомят за моето фором-творчество, че да не стават катаклизми като това да ми говорят, че съм непознат с липса на форомно влияние :laughing:

Link to comment
Share on other sites

auytgfswiojkjk

 

Евроком филтрира мулето, Angelsoft филтрира мулето, аз се преселвам в Намибия! :crazy:

 

[Edit] Освен това, защо тоя форум вече се използва само за заяждане и за доказване на разни други хора колко повече от тях си и как те винаги са в грешка? :angry: [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Кога ша гледаме как щъкат малки гримьорчета наляво, надясно?

 

 

Pepel ti na ezika!!!! I bez tova sam na tryni poslednite dni, ta sega i ti!!!Hama-ha!!!

Link to comment
Share on other sites

Евроком филтрира мулето, Angelsoft филтрира мулето, аз се преселвам в Намибия! :crazy:

 

[Edit] Освен това, защо тоя форум вече се използва само за заяждане и за доказване на разни други хора колко повече от тях си и как те винаги са в грешка? :angry: [/Edit]

Оплачи се за дискриминация! На каквото и животно да им приличаш, нямат право да ти филтрират трафика!
Кога ша гледаме как щъкат малки гримьорчета наляво, надясно?
Малей... ако се появят повече от един гримьор - Челопеч ще ни се стори като пиратка...
Link to comment
Share on other sites

Проблема е, че те твърдят, че не го филтрират. Може и да не знаят хорицата, ако от по-горното стъпало провайдър филтрират.. Работата е дебела, щом два отделни провайдъра са така... :(

Link to comment
Share on other sites

Проблема е, че те твърдят, че не го филтрират. Може и да не знаят хорицата, ако от по-горното стъпало провайдър филтрират.. Работата е дебела, щом два отделни провайдъра са така... :(

 

 

Hora ne se oplakvajte!!!Tuka e besen monopol na neta - vryzkata e koshmarna/ prez dalechnata 2003 mi beshe po hubava/, ne se otvariat elementarni sajtove kato youtube, za download da ne govorim....A pyk filtraciata - nikakvi P2P klienti ne deistvat, vsichko vazmojno se blokira...Che i limit na neta ima :(

Link to comment
Share on other sites

Чувствам се като форомна звезда :laughing: Дет' и квот' напиша и веднага гледат да ме репликират :D

 

Скъпа е цената на славата, деба :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Чу ли бе ей, неграмотник! Как не те е срам да дразниш младежта!?

Я, една тема плачеща за затваряне.
Just about time...
Link to comment
Share on other sites

Затвориха ми темичката.. :blink: :cry :(

Важното е, че и михаля си затвори устата.. :lol:

 

Ам той може би тва чакаше, ей ся ще почне пак :lol:

Link to comment
Share on other sites

Като гледам различни клипове и записи се чудя , абе, аджеба, има ли по-добър барабанист в момента от Ларс Улрих и кой ще е той..Май не :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...