Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

О' Велеки !

Ти бил си байкър страховити .

Колко дървета неправилно си хъгнал .

Колко акъла от удари ти се е вдлъбнал .

За где си ти с таз главица .

Иди пии една студена водица .

Стига нареждай човека .

Той че бил плосък , това му е харабета .

Ти де си тръгнал го гониш по мисъл .

Станал си днес много кисел .

п.п. Посвещавам ти го антарес ... хехехе .

:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ето , курунир пак се изказа ... браво бе човек !

Психара , аз съм Стенлай ?

Уцели ми ника човек , сега ризка да ми купиш .

п.п. Аз съм безчувствен човек , обаче няма да отида там да пиша текстове и смятам да не пиша изобщо текстове за песни или за каквото и да било .

:lol: хахаха

Link to comment
Share on other sites

Харесах си една уууууууникална изба в Брестовица със сенчеста беседка в двора.. Наливат ти, сядаш, пиеш, евентуално тръгваш да си ходиш.. Красота!! :D

Link to comment
Share on other sites

Харесах си една уууууууникална изба в Брестовица със сенчеста беседка в двора.. Наливат ти, сядаш, пиеш, евентуално тръгваш да си ходиш.. Красота!! :D

къде е таз избица :) да отидем да опитаме и ние

Link to comment
Share on other sites

Ех тази Брестовица :love Там хората са страшни, големи образи и самото село си е яко. Иначе за коя изба става въпрос :confused

Link to comment
Share on other sites

За името ще те излъжа, мисля че пише "изба пловдив" или нещо такова.. Самата сграда е много внушителна - като замък. Иначе от Пловдив като влизаш в селото, в ляво се намира, след един кръстопът на наклон.. Бе явно ще се водим..

Link to comment
Share on other sites

мани мани страшно село :lol:

знаеш ли как им казват там на местните-ДИВЕЧИ

да не говориш за винарска къща "тодоров" ?

Link to comment
Share on other sites

So you waaaalk into this restaurant, all strung oooout from the rooad o/`

 

Не разбирам хора, които вечно се оплакват от новата Металика и плачат за старата. Почти всичко, което тия хора направят е разкошно.

 

[Edit] Чета уикипедия: Kirk has often been criticised for his extensive use of the wah-wah pedal in his solos. Къде толкоз много го е използвал пусти уа педал преди Load/Reload? :unsure: [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Не ги слушам много , но песните им са хубави .

По темата и в момента през главата ми минава една странна мисъл днес .

Искаше ми се да отида в казармата .

п.п. Знаех , че няма да ме вземат и все пак ... то изобщо май няма начин инвалид да влезне там .

:laughing: - гадините от военна комисия

Link to comment
Share on other sites

:D Играй Thief 1/2/3 тогава.

 

[Edit] Флаши стъф и страха ще ти се изчерпи след като 10 пъти видиш страшното мистериозно детенце в идентични Бууу! страшни сцени. Ако зора ти е за графика, Т3 също има, но не го дига пред 1 и 2 по линия "страх". Спирам, че я Раптор, я Тоник ще ме емнат. :ph34r: [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

:D Играй Thief 1/2/3 тогава.

 

Само като видях game play trailer-a и се отказах ^_^ В F.E.A.R. поне има яко флаши стъф :lol: :lol: :lol:

 

Едит: ае стига толкова за игри днеска, че пак ще ни се карат :( макар, че тва с нокитите и лака беше забавно :D

Link to comment
Share on other sites

thief-a е за фенове-маниаци, на които им се играе качествен, предизвикателен сниикър с елементи на напрягане на мозъчната дейност. Всичко друго е боза за масите. :)

Link to comment
Share on other sites

:D Играй Thief 1/2/3 тогава.

 

[Edit] Флаши стъф и страха ще ти се изчерпи след като 10 пъти видиш страшното мистериозно детенце в идентични Бууу! страшни сцени. Ако зора ти е за графика, Т3 също има, но не го дига пред 1 и 2 по линия "страх". Спирам, че я Раптор, я Тоник ще ме емнат. :ph34r: [/Edit]

Хахаха , курунире , ти да не ги сънуваш тея страшни детенца после , защото от тея игри аз имам красиви сънища с повечко кръв ... не че ме е страх от такива игри , то аз заченах съзнанието си с резидент ивъл и това беше една от първите ми игри с които се запознах още преди много години .

:lol:

Link to comment
Share on other sites

При филма има много по-малък процент въвличане в действието и много по-ограничено съпреживяване. Във филма ти си извън действието и гледаш събитията и емоциите на героите, които се намират в друга плоскост. Те ти въздействат, но ти в крайна сметка СЪпреживяваш. В една добре направена игра с добър artistic direction (нямам идея как е на български), ти ще преживяваш събитията и евентуално дори емоциите от първа ръка, те ще са насочени директно към теб.

Link to comment
Share on other sites

най накрая да видя малко от слънчево затъмнение...като не си на 5водки в 12ч наобяд се наблюдава по добре ;)

Link to comment
Share on other sites

страх от игри? стига бе, от филми може, ама чак пък от игри :)

Много хора ги е страх да играят подобни игри , точно заради това , което изтъкна курунир , а заглавията от този сорт са наистина малко .

Не си ли виждал хора да подскачат като удряни от мълния по столовете от такива игри ?

Много е забавно !

п.п. Сега малко ги измениха игрите и ги правят само трепане на зомбита , духове и демони (няма го пъзела и мисълта как да се измъкнеш от ситуацията) ... това на мен не ми харесва .

:laughing:

ПО-ТОЧНО ДА СЕ ИЗКАЖА

В днешните хорор заглавия , целта ти е да избиеш всичко що мърда до крак и с това спасяваш света и ставаш една знаменитост , прочие , бих казал едно "дроппед" на такива игри .

В старите хорор игри имаше куест елементи , пъзели и дори понякога се чуствах така , сякаш съм неспособен да разгадая загадката или просто спирах играта от яд , че не мога да открия начина по цял ден .

Главната цел там беше да стигнеш до края , а всичките чудовища бяха само една малка частица от пребядствията .

Усещането и адреналина наистина можеха да ти скочат до край при мисълта , че има нещо във всеки един ъгъл и в последствие това нещо винаги се оказваше там , където най-малко го очаква човек , но както споменах това не е целта на тогавашните игри .

Смятам , че вие това много добре го знаете , а само трябва да се сетите какво е било усещането , когато сте седнали зад такава цъкалка и как просто как чувството ви поглъща от всякъде .

Link to comment
Share on other sites

:D Играй Thief 1/2/3 тогава.

 

[Edit] Флаши стъф и страха ще ти се изчерпи след като 10 пъти видиш страшното мистериозно детенце в идентични Бууу! страшни сцени. Ако зора ти е за графика, Т3 също има, но не го дига пред 1 и 2 по линия "страх". Спирам, че я Раптор, я Тоник ще ме емнат. :ph34r: [/Edit]

 

На мен лично Персеус Мандате ми драскаше по психиката много повече от предните две части :sayjin

 

По темата :

 

Мисля си, че този форОм има много хора които се вдетинявт и реагират абсолютно първосигнално на опрделени дразнители. Нещо като..... "Дзак" и бебчо се скъсва да се хили.... или реве....

( не визирам Галченцето ! Тя поне имаше хубави цици. )

Колкото пъти прочета ......форОм .......форОмни , толкова пъти един - два поста по-надолу виждам " Абе ти що пишеш ;форОм;......."

Ми пише така щот му се връзват ! И много ми е интересно до кога ще му се връзват.

Аман от комплексари ...... и хора дето им вдигат акцийте !

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...