Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Т'ва пък уличното не беше нищо особено. Нищо чудно, че е улично. Но ако ти харесва...става. В това е номерът. Примерно Jimmy Chamberlin е страхотен и прави много интересни неща, но мен не ме вулнува. И все пак би трябвало да го признае човек. Danny Carey определено е един от големите в това отношение. Пък защо не и Dave Turncrantz... По мое мнение такива са големите барабанисти - добавят нещо в музиката на групата и я обогатяват. А солисти и картечарки има много...това вече е до физика и скорост на блъскане, а не толкова на музикално умение...и пак хората се кефят...

Link to comment
Share on other sites

Айдеее, книжка! Тая вечер заминавам за Унгария, кеф :].

Link to comment
Share on other sites

Много хитър начин да си вземеш откуп в България.Наистина интелигентно измислено.

Интересно ми е сега какво ще предприеме държавата ,ще закрие ли тази фондация ,ще направи ли запор на сметките и (ако вече не е късно) ,въобще ще предприеме ли някакво разследване .

Сутринта по Дарик ,няква кокошка започна да обяснява ,как само и единствено мисълта за спасението на човешки живот е подтикнала Бончев да направи дарението ,как нейната организация е водена само и единствено от чисти и светли помисли и т.н.

 

Човекът 19 дни няма вест от съпругата си и решава да дари 157к евро(абсурден акт за мен) и след това на другата сутрин - хоп жена му се появява :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Отнема вниманието от теб и мобо. :lol:

аз пък ква връзка имам с цялата работа?!

 

нещо много земахте да ме споменавате напоследък. шъ зема да си повярвам кат ицето.

Link to comment
Share on other sites

Ем че как бе...форомния живот е много важен за личния ми и професионален просперитет :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не помна... Що Ристю беше баннед?

ТОВА е последната тема, в която участвах...ама си спомням и някви ПМи след това с килерина де :D

Link to comment
Share on other sites

ТОВА е последната тема, в която участвах...ама си спомням и някви ПМи след това с килерина де :D

Странно... точно там, все си мисля, че изказваш споделяно от повечето форумисти мнение :)

Link to comment
Share on other sites

Що се заяждаш с Гардиана сега? С мен и със Скорпуса е по-така, ама какво заяде човека.

Кармелито , пак ли завиждаш ма? :P

Link to comment
Share on other sites

шестият вот не мина.

 

бб иска първанката да разпусне парламента.

 

...и аз пропуснах тези новини, за да чета теми, свързани с наредени срещи :wacko:

 

какво беше - idiocratie/власт за идиотитe/

Link to comment
Share on other sites

какво беше - idiocratie/власт за идиотитe/
В този ред на мисли... Нали съм Петър Стоянов - решил съм да се кандидатирам за президент. Ваньо, вицепрезидентската длъжност е все още свободна, навит?
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...