Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Има, само че трябва малко търпение докато излезе на пазара: http://www.omgubuntu.co.uk/2017/10/success-linux-phone-crowdfunding-campaign-reaches-goal

 

или може да погледнеш към някои от съществуващите предложения на пазара: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_open-source_mobile_phones, като например Meizo Pro 5.

Link to comment
Share on other sites

БГМапс трябва да го закрият. Няма такъв идиотски сайт...

 

Аз отдавна казвам същото за VBox7, но никой не иска да ме чуе. ;)

А какви са ти оплакванията от мапса - вярно, не е идеалният сайт, но реално нямам някакви оплаквания от него...

Link to comment
Share on other sites

Претендират, че имат всекидневна актуализация от АПИ на всички затворени пътища/улици, а реално не е така. Отделно, че то си решава някакъв маршрут и не можеш го накара да минеш от другаде. Гола вода. Ако слушаш тоя сайт, няма нищо затворени из страната, а реалността е друга.

Link to comment
Share on other sites

Аз отдавна казвам същото за VBox7, но никой не иска да ме чуе. ;)

Не си прав, ако ти си им насъбрал толкова, дето си в България, представи си какво е отношението на българите в чужбина към тази измислица с почти нулев капацитет на международна свързаност с интернет. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Те са фирмени. От сорта на 15лв. с неограничени минути в България, 300 международни 1 и 2 група и 10GB нет, отделно бюджети. А тръгнахме от доста по-ниски нива. За 2 седмици играта загрубя здраво. Ся е надцакване за телефони :grin:

Link to comment
Share on other sites

Нищо не е това.

Без подправки, без газирано и без алкохол мога да карам и месеци. Само не знам Събота вечер как ще се забавлявам като не пия. :D

Link to comment
Share on other sites

С всичко и без всичко мога да карам години...даже без първото и третото спокойно мога да изкарам до края на живота си, виж без второто малко ще се озоря, понеже съм му свикнал, но не ми е никакъв проблем да отвикна. ;)

Link to comment
Share on other sites

Сол започнах да използвам основно след 90-те - когато развалиха вкуса на българските домати като унищожиха всичките вкусни сортове. След това дойде един продължителен период на турските пластмасови домати, които просто нямаха никакъв вкус - ако ти дадат със затворени очи парче домат, нямаше никакъв шанс да определиш какво всъщност дъвчеш. Не знам как точно го постигаха това с липсата на какъвто и да е вкус, явно е имало връзка с трайността и защитата от вредители, понеже надали ще се намери и една гадинка из полето, която да разпознае нещо толкова дълбоко законспирирано и да е толкова глупава да яде нещо без никакъв вкус, а само ний като по-прости ги купувахме и ядяхме. Сега напоследък забелязвам известно връщане на някои от сортовете, но все още сме далеч от вкусовите качества на соц-домата и тия, дето харесват зеленчуците, а са под 30 години, само мога да ги съжалявам, че никога не са опитвали домат от онова време. ;)

Link to comment
Share on other sites

Нищо не е това.

Без подправки, без газирано и без алкохол мога да карам и месеци. Само не знам Събота вечер как ще се забавлявам като не пия. :D

Как ви е вкусно без сол и подправки? Без газирано си живея напълно спокойно, алкохол мога да не пия дълго време, ама като излизам ми се пие доста :D

Link to comment
Share on other sites

На мен най-много ми тежи храната. Бая си свикнах да хапвам месце. Ся без месо, без млечни, а за капак - две седмици никакви натоварвания. Т'ва най-много ме тормози. Иначе алкохола и газираните са бели кахъри..

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...