Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хм, интересно, кои са тези етноси?

 

Последния път видях един ресторант/фаст фууд, на който имаше стикер "100% halal". Продаваха хумус и някакви други хави, ако се гледат стикерите (беше затворен). Арабски мисля, че беше. Срещу него има Гръцки гирос. До него имаше някакъв друг, който пак не беше нещо нормално като за Пловдив. Не си спомням какъв точно.

Link to comment
Share on other sites

Малиии как искам мазен дюнер с много сос и катма искам, от тия до форума в Тракия и от дюнерите на Иван Вазов дето струват четвърт бъбрек ама са вкусни

Link to comment
Share on other sites

Дюнери, пици на парче и тестени закуски.

 

Дюнерът не беше ли арабско изобретение?

 

Малиии как искам мазен дюнер с много сос и катма искам, от тия до форума в Тракия и от дюнерите на Иван Вазов дето струват четвърт бъбрек ама са вкусни

Чефо, ела ми на гости. Тук при нас дюнерджийници да искаш. :lol:

 

 

Казвал съм и преди - има места на тази Планета, на които нямаме работа да се навираме. Малко останаха, но го доказват със своята студена жестокост.

Големи глупости си изръсил и най-вече си противоречиш с антилогика. Щом са останали малко такива места, значи в зората на човечестверото те са били неимоверно повече, което пък ще рече, че и текущите граници са преодолими и е въпрос на време да бъдат покорени. Този твой начин на мислене знаеш ли кога е бил особено популярен - през Средновековието. Та казано по-директно, кой си ти, че да определяш къде може и къде не може да се навираме?
Link to comment
Share on other sites

 

Дюнерът не беше ли арабско изобретение?

 

Чефо, ела ми на гости. Тук при нас дюнерджийници да искаш. :lol:

 

 

Големи глупости си изръсил и най-вече си противоречиш с антилогика. Щом са останали малко такива места, значи в зората на човечестверото те са били неимоверно повече, което пък ще рече, че и текущите граници са преодолими и е въпрос на време да бъдат покорени. Този твой начин на мислене знаеш ли кога е бил особено популярен - през Средновековието. Та казано по-директно, кой си ти, че да определяш къде може и къде не може да се навираме?

Може някой ден да кацна за дюнер или два
Link to comment
Share on other sites

 

Дюнерът не беше ли арабско изобретение?

 

Ами това няма общо. :) Дюнери в Пловдив има от 20 години. Аз написах, че е "нормално за Пловдив", а не традиционно за Българската култура и кухня ястие.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми това, че трябва да направя реорганизация на нещата и изобщо да не ми се налага да шофирам в работно време. Просто ми писна. Днес от подлеза на централна поща, то мол Марково Тепе - 33мин... 33мин. за никакво разстояние. И в понеделник, когато затворят Васил Априлов, познайте... Писна ми от тея безкрайни, малоумни и некачествени ремонти! Баси простотията. Сега Васила ще го разкопаят, ще падне снега и на пролет... Шести и него няма да го довършат, Коматевско е някакъв ад. Градът е блокиран, сутрин гледам километричните колони от терасата и направо ги съжалявам. Добре, че в час пик не ми се налага или то мнооого рядко... То днес една не си зарязах колата на пътя и не продължих пеша, та си представям в някаква тапа по-сериозна да вися. Направо не е истина. Един ремонт, който трябва за месец да е приключил, тук се прави над година. Първо се започва без всякаква идея какво може да изскочи, после се работи на час по лъжичка... Накрая, след целия тоя ад, се оказва, че преди е било по-добре. Справка Руски... Сега е на вълни, преди беше на кратерчета - и двете друсат, ама второто беше безплатно и нямаше тапи... Тааа... Това ми минава през главата. Вече сериозно взе да ми писва от тоя град... Такова никога не е било.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми това, че трябва да направя реорганизация на нещата и изобщо да не ми се налага да шофирам в работно време.

Аз тази седмица освен вторник всички други дни съм бил пеш на работа.

С колата едната посока ми е 20-25мин зависи колко светофара чакам. Пеш едната посока е 35-40мин.

Силно се надявам да не вали, че ако трябва да съм с колата + дъжд =  не ми се шофира.

Link to comment
Share on other sites

Страхотна заря откъм Новотела. Не знам кой я организира, но беше 15мин. Страхотна, ама страхотна. Последните години не помня толкова красива заря. Баси кефа. С малката на ръце, аз се почувствах като дете. Коя ли е фирмата, която я организира. Направо беше уникална...  :grin:  :grin:  :grin:

 

Сега чакам мрънкачи по сайтовете, че им е пречила да гледат как ни нашиха първия гол :laughing:

 

Заклевам се, зарята беше УНИКАЛНА!!!

Link to comment
Share on other sites

Зарята наистина беше много яка. Въпросът е кой е изръсил 100 хилки за нея? :D Щото харабия беше кат за 100 хилки...

Link to comment
Share on other sites

 

Недей да подценяваш Тотев. Подготвил е много интересна изненада с Априлов. Там има имоти които трябва да се отчуждят за да се направи както е по проект. Не са започнали процедурата още(по последна информация). Та очаквай в последният момент изненади и удължаване на срока с няколко години. 2019-та ще е чудо ако успеят да го завършат. От друга страна тогава ще има пак избори и може би ще го отворят частично. И е много забавно как по план ремонтите трябва да приключат точно когато са изборите и не по - рано. Хората обаче са прости и пак ще го изберат. То само виж какви са чудни всички: радев, рапона, КУРнелия, бай волен... Сега нали се вдигна шум и покрай избора на председател на комисията по досиетата. Въпросният ръб е с предишна професия: Астролог. От астролог става депутат...
Link to comment
Share on other sites

Не хората, партийните назначение ще го изберат. Говорили сме си с теб по темата. Гласовете се купуват в годините преди избори. Почти нямат нужда да купуват гербавите. Прекалено много хора са зависими от тях и от страх гласуват. Само им се припомня, че ако не са те на власт, ще има солидна бройка хора безработни... Думам ти дъще, сещай се снахо...

Link to comment
Share on other sites

Искали са да напишат 16 или 26, не им работят всички цифри на клавиатурата  :grin:

А и парите сега трябва да се "усвоят", майната им на гражданите. Парица да има...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...