Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Някой ден, когато стана социално дебел - ще си взема Giant Reign. Или еквивалента му, когато дойде този момент. Но преди това ще си купя джип, апартамент и висше образУвание.

Големият ми син от два месеца тренира колелоездене. Препоръчай ми какъв велосипед да му купя? Той има едно колело, обикновенно, с 26 цолови гуми, сега явно трябва да му взема някво шосейно с 28 цолови гуми. Предполагам разбираш, че по начина по който ти задавам въпроса съм пълен лаик на тази тема.

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че тренира шосейно колоездене. Честно казано там съм горе-долу такъв лаик, какъвто си и ти. Разликата между шосейното и планинското колоездене като между планинското колоездене и мотокроса.

 

Да са живи и здрави форОмните Ангели :)

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че тренира шосейно колоездене. Честно казано там съм горе-долу такъв лаик, какъвто си и ти. Разликата между шосейното и планинското колоездене като между планинското колоездене и мотокроса.

 

Да са живи и здрави форОмните Ангели :)

Благодаря, ще ида в някой магазин да разпитам на място. Приготвил съм около 1000 пари за колело, дано не са някви супер скъпи.

 

ЧРД наа именниците. Да сте живи и здрави и с гордост да си носите имената.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, ще ида в някой магазин да разпитам на място. Приготвил съм около 1000 пари за колело, дано не са някви супер скъпи.

 

Зор значи. Ако ще тренира сериозно (а не е просто да се разхожда активно за спорта) - за 1000 лв нова шосейка, че и читава - няма да стане. И принципно ще да търси истинска шосейка, а не фитнес велосипед нали така?

Ако все пак си решил ново - набери си информация - мини през арменците на Руски (внимавай, много обичат да "къпят" хората), и през магазина срещу Денталния факултет (и там внимавай, че също е един омайник, ще ти продаде всичко). От това което си видял - почваш в интеренет - тука са изписали хората километри постове, много полезни неща - бих се "наял" с информация преди да купувам шосейка :)

После си направи сметката кое-колко. Може да се окаже, че втора ръка запазено, но подбрано ще е по-добре за тия пари. Погледни из Пазара и успех :)

Link to comment
Share on other sites

^Благодаря ти приятелю. Ще се разчета из този форум и тези дни ще пообиколя из магазините да поразпитам. Видях вчера, че в Декатлон има нЕкви колела, ама не знам до колко са хубави техните.

Link to comment
Share on other sites

Декатлон - не. Почети из форума, после ще заобикаляш такива магазини от далече :) Даже като се загледах из борсата се намираха разни шосейки за под 1000 лв втора ръка, колко хубави - за едни много, за други - хич. Поизяснете си малко и целите на този велосипед и ще е по-лесно да се насочиш към някакъв клас машина.

Link to comment
Share on other sites

Виж в mtb-bg.com има форум, там от време на време излизат читави шосейки.

 

Можеш да отидеш да питаш Гаваза, който дълги години е карал на шосе.. На Никола Вапцаров му е магазина 

https://www.google.bg/maps/@42.1269076,24.7311575,3a,75y,184.04h,101.27t/data=!3m6!1e1!3m4!1sT5NXoO8pfmryCEhkBK8_Bw!2e0!7i13312!8i6656

Link to comment
Share on other sites

Почти 10 години заедно, а преди 3 години официално станахме семейство :love :love :love
Благодарим на форума, че ни събра :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам за задръстванията (има да, и то сериозни), но след 3 дни шофиране из София спирам да твърдя, че са толерантни шофьори. Ама то сигурно от регистрацията...като ме видят с РВ и се започва едно натискане, затискане, отсвирване и изобщо....да го духат...баси...

Няколко години съм карал с РВ регистрация из София и не съм забелязал специално отношение. И там има тотални идиоти, но поне имаш шанс да се престроиш в задръстване, да се включиш от малка пресечка и т.н. подобни без да се налага да засичаш и да влизаш с мръсна газ, както ми се струва, че е нормата тук.

 

Ред: Да сте живи и здрави и да се разбирате, Галче :)

Link to comment
Share on other sites

@Antares, а на такова чудо попадал ли си? Паплач от София (евентуално) в провинцията Пловдив (нали...) ;)

Само държа да кажа, че всички коли на лизинг са със софийски номера. Както и доста софиянци от скоро. Иначе на въпроса ти - ето ти дори и по-голяма наглост:

14425487_10210130528607441_2014869041397

 

Снимката я направих аз и обиколи медиите :)

Link to comment
Share on other sites

Абе то това си е доста рисково да застанеш ПРЕД и снимаш автомобил,още повече джип  ДОРИ на пешеходната пътека.Не му знаеш акъла,парите,връзките на индивида зад волана.

Link to comment
Share on other sites

Връзките нямат много общо в ситуацията. В онзи момент съм там, след 2 минути вече ме няма и тоя може да хвърля боб, за да ме намери. :)

А то си му личи на тоя, че е селска шунка. Само като се загледа човек в муцуната му.

Link to comment
Share on other sites

@Antares, тия с Х-то са със специален режим на движение по подразбиране - като ги видя в близост до мен и почвам да гадая.

А колкото до линка, който ти пратих, тая трошка надали е на лизинг... но ако го срещнеш случайно - попитай го в тяхното село така ли е прието да се прави ;)

Link to comment
Share on other sites

Как мога да стана депутат. Ебах го. Забогатява ми се и на мен. Партията няма значение. Парите имат. 30 години един опандизен няма, всички вече са мулти милиардери

Стефчо, какви са тия милиардери и в каква валута, японски йени може би? Номера е да си намериш някоя богата кака, докато е време. Виж аз вече го изтървах този момент отдавна.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, какви са тия милиардери и в каква валута, японски йени може би? Номера е да си намериш някоя богата кака, докато е време. Виж аз вече го изтървах този момент отдавна.  :lol:

Костов и Бойко могат да купят хотели на цял Пловдив с все селата в околоята. Другите са скромни...само до пра-пра внуци са оправили родата. Ай сиктир. Всеки ден следя тия шибани новини...ЕДНА дорба не е дошла. Една ей така някой да ми покаже...все е шурубаджанащина, тати кмет дал поръчки на деца миндили, тоя крал, ония точил. Ебах го напреки. В първата партия пускам молба да ставам ЧЛЕН

Link to comment
Share on other sites

Костов и Бойко могат да купят хотели на цял Пловдив с все селата в околоята. Другите са скромни...само до пра-пра внуци са оправили родата. Ай сиктир. Всеки ден следя тия шибани новини...ЕДНА дорба не е дошла. Една ей така някой да ми покаже...все е шурубаджанащина, тати кмет дал поръчки на деца миндили, тоя крал, ония точил. Ебах го напреки. В първата партия пускам молба да ставам ЧЛЕН

Мани ги тия въшльовци бе човек. Тия деноминират само в суджуци. Виж там при теб замотай главата на някоя богата кака - мащабите са съвсем други. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...