Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Знаех си, че е нещо елементарно, особено пък що се касае до отворени системи като Андроид. Сега Гадин ще е щастлив и ще може да си помества правилно ориентирани снимките, щото от първите му 2 опита или краката му стърчаха към небето вдясно, или бирата му се изливаше от чашата. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Идеята ми е, че не е въпрос само на време игра. Трябва да си в пълно съзнание докато го правиш. Един колега играе в отпуските си по 12-14 часа на ден само на енергийни напитки. Просто му е приятно.

 

А ти как си играл по 20-30 часа Диабло в 24 часов ден? :D 20-30 часа за какъв период?

Защото аз играх GTA Online в продължение на 10 часа преди месец без дори да се усетя колко време е минало. Без наркотици или енергийни напитки, като дори беше Петък и преди това бях цял ден на работа. Преди 2 Петъка пък играхме с един приятел Overwatch до 5 сутринта - 7 часа игрово време общо, пак след работа.

 

Проблема при игрите не е физическо изтощение, а умствено такова. Затова не можеш да напомпиш някой с нещо, което да го накара да клика само по клавиатурата 20 часа като робот, без да знае къде се намира. Накрая няма да има никакъв ефект, защото почти няма да си спомня какво е правил. Може да има ефект ако играе Super Meat Boy или някоя друга такава ненормална игра, която изисква мускулна памет и наизустяване на нивото, но всякаква отборна игра или игра срещу други играчи - няма как.

 

Какво се опитваш да ми кажеш, че не мога да разбера? Няма медикаменти, които да ти повишават концентрацията и да намалят умствената умора ли? Защо тогава по дяволите си правят труда да им правят тестове??? Защо говорим за нещо, а ти ми обясняваш други елементарни и ясни неща. Ами тъй като снощи се заговорих с един приятел точно за това се сетих, че даже съм играл и над 30 часа Диабло без прекъсване! Може ли да ме питаш как съм играл 30 часа в 24 часов ден? Кога съм казал, че съм играл 1 ден. Какво ми пречи да седна и да не стана 2-3 дни? Даже не само съм играл толкова време, ами съм бил и на повече от 1 компютър, защото на единия играех, на другия имах Пинделскин или Мефисто бот. Питай ме сега как съм играл на 2 клавиетури и 2 мишки :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Опитвам се да ти кажа, че няма голяма полза от това да се играят 12 часа на ден, сравнено с 30. А 12 часа на ден не са нещо недопустимо без медикаменти. Тестват ги, защото ако вземат медикамента по време на състезанието, получават преднина пред опонентите си, които не са взели медикаменти. Не мисля, че медикамента помага толкова при предварителната подготовка.

 

Ботовете пък защо ги броиш, аматьор. :D Само слабаците ползват ботове. :P

Link to comment
Share on other sites

Опитвам се да ти кажа, че няма голяма полза от това да се играят 12 часа на ден, сравнено с 30. А 12 часа на ден не са нещо недопустимо без медикаменти. Тестват ги, защото ако вземат медикамента по време на състезанието, получават преднина пред опонентите си, които не са взели медикаменти. Не мисля, че медикамента помага толкова при предварителната подготовка.

 

Ботовете пък защо ги броиш, аматьор. :D Само слабаците ползват ботове. :P

Ами защото реално продавах предмети и си изкарвах парички от това, за да имам да играя!

Link to comment
Share on other sites

Отваря се снимката в галерията, Edit, Rotate, Save.

Ок.

Ама после трябва да излезеш и на глава със сайта в който я качваш. Щот през телефона, когато го правя, все решават, че трябва да е на една страна. Пък ако и преди това да съм я нагласил в правилната позиция с едитването.

Link to comment
Share on other sites

Ок.

Ама после трябва да излезеш и на глава със сайта в който я качваш. Щот през телефона, когато го правя, все решават, че трябва да е на една страна. Пък ако и преди това да съм я нагласил в правилната позиция с едитването.

 

Ами, принципно сайтовете използват ориентацията, която е зададена в снимката. Ако галерията на телефона ти я override-ва, може да ти показва различна ориентация от тази, зададена в EXIF-а.

Link to comment
Share on other sites

Ами, принципно сайтовете използват ориентацията, която е зададена в снимката. Ако галерията на телефона ти я override-ва, може да ти показва различна ориентация от тази, зададена в EXIF-а.

Айде тогава да ти го кажа още по-ясно. Преди да постна картинката окончателно, я качвах в сайта с четири различни ориентации (едитнати в галерията), като ефектът беше никакъв. Единствената разлика бе, че тук я показваше в превюто полегнала или на ляво, или на дясно. Странното е, че ако прехвърля снимката на компютъра и я едитна на него, това малоумие го няма.

А, да. Не използвам тъпия толк или друго. А действам направо през телефона.

Link to comment
Share on other sites

Преди да постна картинката окончателно, я качвах в сайта с четири различни ориентации (едитнати в галерията), като ефектът беше никакъв. ,,

 

Потвърждавам - преди да я обърна и да я върна обратно ми направи впечатление, че тук във форума излиза "полегнала", но когато цъкна върху нея, малко странно, но си заемаше нормалното положение, а ако влезна пак в темата, пак полягаше настрани.

Link to comment
Share on other sites

Значи просто EXIF-а бърка ориентациите и не се разбира с форумния скрипт (това, което съм написал по-горе).
Аз дори не знам как да кача картинка, която не е хостната някъде.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой ползва АренаБГ, имайте едно на ум. Познат ми се оплака, че е получил мейл от интернет провайдъра си заради свален торент. 

Препратили са му мейл идващ от IP-Echelon, които в случая представляват Paramount Pictures. :)

Link to comment
Share on other sites

Дълбоко навътре му е майката, Петре. 

 

А инак.... Дай Боже всекиму... А на мене още много пъти   :grin:

 

e6655123fa05a4f0.jpg

 

П.п. Пламене, пак ти ще го завъртиш :D

 

П.П.П. Ще я завъртя, ама вече май заслужавам една бира. :beer:

Две щи сипя!

 

П.п. п.п. Пък ако ме светнеш и през телефона как... Направо ще те удавя в бири.

И на мен днес ми е едно такова петъчно.

 

21430182_1991880484415309_54700758572362

Link to comment
Share on other sites

Бирфеста на Младежкия хълм-макар с това име да се красят не една прояви през годината не беше зле.Не беше грандиозно,но пих с удоволствие дотолкова,че да се прибера на два крака :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ако някой ползва АренаБГ, имайте едно на ум. Познат ми се оплака, че е получил мейл от интернет провайдъра си заради свален торент. 

Препратили са му мейл идващ от IP-Echelon, които в случая представляват Paramount Pictures. :)

 

Добре де, нали уж има опция да се енкриптва трафика и да не се вижда кой си и къде си като теглиш торента?

 

Освен това:

 

 

 

Since v2.9.0, qBittorrent supports a feature called "Anonymous Mode".

When enabled, qBittorrent tries to hide its identity to a certain degree:

The peer-ID will no longer include the client's fingerprint.

The user-agent will be reset to an empty string.

Trackers will only be used if they are connected via proxy server.

The listening sockets are closed, and incoming connections will only be accepted through SOCKS5 or I2P proxy (if a peer proxy is set up and is run on the same machine as the tracker proxy).

Since no incoming connections are accepted, NAT-PMP, UPnP, DHT and local peer discovery are all turned off when this setting is enabled.

If you're using I2P, it might make sense to enable anonymous mode as well.

Link to comment
Share on other sites

Злобиле, единственото нещо, което се е променило от изчезването ти е, че дядката спря да пише и ти спря да пишеш :) Иначе продължаваме да изегасваме от изперкия, агреси...

Link to comment
Share on other sites

Ко става ве жабчета, пийнах 2-35 бири и ма налегна носталгията за форума, агресираме ли още ?

Редовно. Яката забава е още.

Link to comment
Share on other sites

Ко става ве жабчета, пийнах 2-35 бири и ма налегна носталгията за форума, агресираме ли още ? 

 

Това "2-35 бири" малко ме озадачава...щото може да си имал предвид 2-3-5 бири...и след това докъдето откараш, но може и да са от 2 до 35, което вече ме плаши, а пък ако са си 2-3, с неволно чукване на 5 - спрямо пиячите тука това ми се вижда доста аматьорско. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добре де, нали уж има опция да се енкриптва трафика и да не се вижда кой си и къде си като теглиш торента?

 

Освен това:

Е не го знам какво ползва. А и енкриптнатият трафик е енкриптнат м/у две точки и помага за да не те снифят. В някакъв момент все казваш Здрасти на някой peer за да започнеш да сваляш от него. И тогава цъфваш с IP-то си (ако не ползваш прокси/впн).

А според мен това е нещото което правят - свалят торента и листват peer-ите с които си приказват. След това мейли до провайдърите.

Но за първи път чувам да го правят с БГ тракър.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...