Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

От 10 минути безуспешно се опитвам да вляза в сайта на М-тел - изкарва ми само едно съобщение...голям интерес, голямо нещо...в 2.20 през нощта...да бе, да...

mtel.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

От 10 минути безуспешно се опитвам да вляза в сайта на М-тел - изкарва ми само едно съобщение...голям интерес, голямо нещо...в 2.20 през нощта...да бе, да...

Ако е по това време, нищо чудно някой да ги DoS-ва.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно, автора на статията изобщо не е в час. LOTO MAX има много по-голям максимален джакпот, едно време беше $50 милиона, но от две години го вдигнаха на $60 милиона. Точно преди месец едно младо семейство от Албърта, очакващо дете, спечели въпросните $60 милиона. Та рекордния джакпот в Канада е $60 милиона. В щатие са много повече обаче. Единствената разлика е, че в Канада джакпота от държавната лотария е tax free.

 

ПП. Сега видях, че абсолютния рекорд е бил преди две години - $64 милиона джакпот от 6/49 спечелен от някакъв пич от Онтарио. В 6/49 много рядко джакпота стига такава сума, но пък в тази игра е неограничен и расте докато някой не го спечели. Иначе започва от $3.5 милиона. За тегленето тази вечер джакпота на 6/49 е точно $40 милиона. :)

Над 1 милиард спечелиха скоро.. Миналата година мисля. Лошото е, че над 40 процента отиват в данъци
Link to comment
Share on other sites

Над 1 милиард спечелиха скоро.. Миналата година мисля. Лошото е, че над 40 процента отиват в данъци

1.5 милиарда беше, ама едно че отиват голяма част в данъци, друго че ти го плащат 20 години. Ако искаш всичко накуп го бяха изчислили, че взимаш под 500 милиона

Link to comment
Share on other sites

Пичове,не бъдете максималисти,гледайте да стигнете ПОНЕ 1 милион в този живот :grin:

Един милион отдавна не е това, което беше...

Link to comment
Share on other sites

1.5 милиарда беше, ама едно че отиват голяма част в данъци, друго че ти го плащат 20 години. Ако искаш всичко накуп го бяха изчислили, че взимаш под 500 милиона

А така. И като кажа на колегите, че ще плача и ме гледат на криво. От 1.5 млрд на 500 млн само... То си е за рев. :)

Един милион отдавна не е това, което беше...

Абсолютно съм съгласен
Link to comment
Share on other sites

Над 1 милиард спечелиха скоро.. Миналата година мисля. Лошото е, че над 40 процента отиват в данъци

Да, много добре си го спомням този момент. Даже аз отскочих тогава до съседния Уошингтън да си купя фиш, следвайки всеобщата лудост. :lol:

Link to comment
Share on other sites

И днес трафик :grin:

"Героите" затворили Гладстон и всичко живо през Шахбазян и по Шести :laughing: На Семинарията не е ... :santa:

ДА еба умрелия град... в събота когато нямаше трафик, гладстон затворен и се въртях 5 пъти през центъра. Най-накрая дадох 5 лв на тъпата синя зона, която е цял ден в събота, и те така :D

Link to comment
Share on other sites

Защото реших да го поместя в тази тема. Ако го бях поместил със същия въпрос в "Готини клипове" (както възнамерявах първоначално), вероятно нямаше да ме питаш. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами питай - пак ще ти дам линк. ;)

 

П.П. Подобна рязка граница съм виждал при устието на река, но по средата на нищото е доста впечатляващо...

 

П.П.П. Линк за други значения на "нищото" искаш ли? :grin:

Link to comment
Share on other sites

Да, много добре си го спомням този момент. Даже аз отскочих тогава до съседния Уошингтън да си купя фиш, следвайки всеобщата лудост. :lol:

и аз чакам да мине милиард и почвам да играя. С въшкарски милиони не се занимаваме хах
Link to comment
Share on other sites

Това наистина ли го има някъде "там"?

Да, малко по-насевер от терасата ми. Между другото, кораба, от който са правили въпросното видео обикновено тръгва точно от пристанището срещу прозореца ми. :lol:

DSC00379.jpg

Link to comment
Share on other sites

Чета темата за iPhone и си мисля:
Събраха достатъчно пръстови отпечатъци, събират сега достатъчно лицеви снимки, следващият модел иска по капка кръв всеки път за да се  отключи и воала вече могат напълно да ви клонират. То така или иначе данните като име, карти, номера и прочие са лесни вече за манипулиране. 
Да залагаме ли кога ще пуснат модел, който ще иска капка кръв за да съберът достатъчно днк материал?

Link to comment
Share on other sites

Да залагаме ли кога ще пуснат модел, който ще иска капка кръв за да съберът достатъчно днк материал?

 

С капката ще е малко трудно, щото няма да има много желаещи да се бодат всеки път...По-скоро ще го направят така, че за да отключиш екрана, първо ще трябва да го оближеш - така освен да ти вземат ДНК-то, ще могат и да разберат какво си ял днес и да си направят база данни за вкусовите ти предпочитания. :lol:

 

П.П. За жените малко кофти, щото за тях ще има отделна база данни, обобщаваща оралната любов - колко пъти дневно, само сутрин ли, с мъжа си или и с шефа, и т.н.. :evil :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Чета темата за iPhone и си мисля:

Събраха достатъчно пръстови отпечатъци, събират сега достатъчно лицеви снимки, следващият модел иска по капка кръв всеки път за да се  отключи и воала вече могат напълно да ви клонират. То така или иначе данните като име, карти, номера и прочие са лесни вече за манипулиране. 

Да залагаме ли кога ще пуснат модел, който ще иска капка кръв за да съберът достатъчно днк материал?

 

Все си мисля, че apple не откриват топлата вода и че някои андроиди я имат тази функционалност. И да не кажете, че съм пристрастен iOS 11 е супер зле...

 

http://www.samsung.com/bg/smartphones/galaxy-s8/security/

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...