Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

На мен редовно ми пада батерията, особено ако играя мултиплейър и говоря по микрофона с някой.

Закачай я за зарядното на телефона. Зарежда се по-бързо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мерси за видеото, но не ми е полезно. :) Знам ги тия опции и само светлината на контролера съм намалил на Dim. Останалото съм си го оставил, защото е готино.

 

При мен батерията пада заради хедсета с микрофона. Ако си играя сам - не е толкова бързо.

Link to comment
Share on other sites

А аз нямам 4ка. На 3ка играя и то само с гости. Сам не го пускам Плейстейшъна. Събира прах яко. Единия джойстик е оригинален - той издържа. Другия е от ибей за 10 долара, боклук се оказа.

Link to comment
Share on other sites

Никога не си правѝ изводи само по една снимка, без да имаш допълнителна информация, щото може и да е това дето ти се струва че виждаш, но може и да е нещо съвсем друго.

Link to comment
Share on other sites

Колата е пред нас на булеварда в 10:30 вечерта. Сутринта пак беше там. 
2017-08-21_11h28_50.png

Това е зарядното, закачено е за един контакт над климатика :)

Link to comment
Share on other sites

Е...щом ти си снимал, тогава е друго - помислих, че пак си изровил някоя снимка от нета. ;) А иначе оня може временно да живее там...или пък да е на гости в момента...или пък колата да е фирмена...знае ли човек, пък и не навсякъде има възможност за гаражи...

 

А сега сменяйки темата се чудя, след ограничението влизащо след десетина дена, колко аджеба трябва да е технологична една прахосмукачка под киловат, че да дърпа подобаващо за килими примерно...

Link to comment
Share on other sites

К'во затъмнение бе - само няк'ва тъмница и няк'во куче лае в тъмницата. :lol:

 

Аз чакам короната да видя...жалко, че е само до 720p...

Link to comment
Share on other sites

Слънчевото не е ли на 100%, забравѝ, така че изчакай пак да изгрее и се кефѝ на обстановката. :D

Не е на 100% за съжаление, ама не ми се ходеше чак до Орегон за едни 2 минути пълно затъмнение. Иначе беше много "призрачна" обстановката. :)

Link to comment
Share on other sites

Така е, когато е частично, но с процент 50 или повече, наистина става едно призрачно - над България аз съм гледал няколко частични и едно пълно с корона - онова през '99-та, дето телевизията направи гаф и не го показа, въпреки че много се канеха предварително...и Халеевата комета гледах през 80-те с един от моите телескопи, но това е друга тема. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не е на 100% за съжаление, ама не ми се ходеше чак до Орегон за едни 2 минути пълно затъмнение. Иначе беше много "призрачна" обстановката. :)

и при мен беше бая тъмно. Гледах с маска за заварки... Обаче имаше бая облаци да гЕ
Link to comment
Share on other sites

Това на морето нямат спирка...много са изобретателни в стремежа как да приберат още някой лев - след такса "празен стол", сега и такса "желание на клиента". :lol:

 

taksa-jelanie-na-klienta-758x465.jpg

Link to comment
Share on other sites

Откъде си сигурен, че клиентът не е поискал нещо, което го няма в менюто?
По какъв начин да се отбележи, ако не е дефинирано в касовия апарат?
 

Никога не си правѝ изводи само по една снимка, без да имаш допълнителна информация, щото може и да е това дето ти се струва че виждаш, но може и да е нещо съвсем друго.

Link to comment
Share on other sites

Не бързай да цитираш мнението ми за снимката - няма как да си извадя извод само от снимка, след като вече съм изразил моето мнение по въпроса. :)

Имаше цяло интервю със собственичката на механата, която се оправдаваше като ученичка за тая такса, а също и с представител на НАП, който коментираше въпросната такса и тъй като е абсолютно неправомерна, а клиентите не се уведомяват предварително за нея, на въпросното заведение ще бъде наложена глоба в размер до 3000 лева.

 

Просто не исках да утежнявам горния си пост с тези подробности. ;)

Link to comment
Share on other sites

Просто не исках да утежнявам горния си пост с тези подробности. ;)

 

Явно е трябвало (поне с линк). Не бях запознат със случая и затова без подробностите, коментарът ми към поста ти е напълно уместен. 

Link to comment
Share on other sites

Ами линк нямаше как да дам, понеже гледах интервюто и коментарите по БНТ и също съм на мнението на оня от НАП, че ако едно заведение държи на името си, ако си поискам пържените картофи по-припържени, би трябвало да не ме сюрпризира накрая с тая такса в касовата бележка, а просто да ми направи удоволствието и следващия път да отида пак там.

Link to comment
Share on other sites

А то ясно ли е какво е поискал? Защото ако поиска Гръцка салата, която я няма в менюто и трябва да му поукрасят Шопската салата, за да стане Гръцка, нормално да му сложат пари. Все пак всичките продукти им се водят в системата.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...