Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Кефите се на косматите ми краци или завиждате за карираните ми гащи?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тц, преди да едитна поста като завъртя снимката в правилната позиция, много не се разбираше, че гледаме космати крака в карирани гащи.

Link to comment
Share on other sites

Тц, преди да едитна поста като завъртя снимката в правилната позиция, много не се разбираше, че гледаме космати крака в карирани гащи.

 

Като за първи опит през телефона...

И най-важното е редовно да го практикува този спорт! :)

Амин!

Link to comment
Share on other sites

Само това на снимката да беше...за някои лекарства и добавки съм засичал разлика между 5 и 8 пъти по-високи цени тук. Баровци сме големи...а някои много бързо искат да карат майбах. :moon:

 

 

herethere.jpg

Link to comment
Share on other sites

Само това на снимката да беше...за някои лекарства и добавки съм засичал разлика между 5 и 8 пъти по-високи цени тук. Баровци сме големи...а някои много бързо искат да карат майбах. :moon:

Ай ся :lol:

Напраил си фотомонтажжж:

Ханглийската Гнутела е 100 грама, българската - 300 :P

Майтапя се. 50 пи за 100 грама :)

Link to comment
Share on other sites

...фотомонтаж...Ханглийската Гнутела е 100 грама, българската - 300 :P

 

Не е за съжаление...на английската както забеляза просто пишат каква цена се формира за 100 грама - точно 50 пенса ("50p per 100g"), а е в опаковка от 400 грама.

 

 

nu.jpg

Link to comment
Share on other sites

Добре бе, да ги ева и в пиянските сватби - на тая, дето сега се опитват да прикрият оня баровеца, че все едно детето било застреляло човека...на мястото били намерени 126 гилзи (!) и то след като ония допълнително са събирали гилзите от Глока когато са го нацелили оня. Хубаво, пукали са на поразия, ама що с бойни патрони бе тъпаци такива, след като халосните са стотинки, а около тебе е пълно с хора... :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Добре бе, да ги ева и в пиянските сватби - на тая, дето сега се опитват да прикрият оня баровеца, че все едно детето било застреляло човека...на мястото били намерени 126 гилзи (!) и то след като ония допълнително са събирали гилзите от Глока когато са го нацелили оня. Хубаво, пукали са на поразия, ама що с бойни патрони бе тъпаци такива, след като халосните са стотинки, а около тебе е пълно с хора... :online2long:

Според мен тоя див селяк си го е гръмнал и го прехвърлят на детето, защото не носи наказателна отговорност - ти виж какви неща е правил...

 

 

Честит ден на Съединението на всички, да ва ева! :D

Link to comment
Share on other sites

Един въпрос към хомо-толерантните - днес в съблекалнята на фитнеса две педалчета ме зяпаха с влажен поглед, като се подсушавах и обличах след душ. Едното даже като се обърнах и ги видях не отмести поглед, чак като му казах въпросително "Кажи?!" се обърна към гей дружката си. Та искам да попитам, някой път ако продължават да ме зяпат нагло или не се усетят след такова въпросително питане и им обърша по един, защо пак мен ще искарат най-лошия хомофоб, ксенофоб и не знам какъв още? 

Link to comment
Share on other sites

Ако не се обърнат като им дадеш знак, че ти е неприятно, си в правото си да реагираш. Не виждам кой и за какво ще те обвинява.

Link to comment
Share on other sites

Ебаси мамата! Преди два месеца обмислях да ходя на Карибите някъде през октомври. Добре, че смених дестинацията. Един от островите беше Барбуда, който в момента е буквално помлян. Видеото е от холандския Св. Маартен в съседство.  :blink: :bgrin:

 

https://www.youtube.com/watch?v=dA5qYrboTUE

Link to comment
Share on other sites

Спомена бъхтене - него съм приел за синоним на помпене. Медикаментите помагат според нуждите на спорта - концентрация, психическа умора, физическа сила или издръжливост.Земетресение от 8 по Рихтер е било усетено в Мексико[/size]

 

Нещо се разминахме май на даден етап.

 

Ти просто спомена, че тренират за дълъг период от време и затова им трябват наркотиците, което не е точно така, защото от продължителните тренировки в е спортовете - няма особен смисъл. В един момент ставаш просто дрон, който върши физическа дейност, защото съзнанието ти е някъде другъде. И докато в останалите спортове това има ефект, тъй като мускула се напряга без значение дали ти съзнателно си там или не, то при е спортовете, няма никакъв смисъл. А 10 часа някой може да играе и без да приема наркотици.

 

Аз също съм имал моменти на някаква свръх концентрация докато играя и съм правел неща, които дори не съм осъзнавал как се случват и бих приел за невъзможни на моето ниво по принцип. Това не означава, че на следващия ден съм ги повтарял. :) Взимат наркотици, за да подобрят концентрация, а не толкова да издържат физически. Една е спорт среща е към 2-3 часа. Не е като маратон примерно или тур на колеездачна обиколка.

Link to comment
Share on other sites

 

Аматьори...трябва да ви пратя plameni да видите какво се казва професионализъм в трактовката на синонимите. :P

 

-----------------

 

А тия долу много "некадърни" бе - да управляваш точно Слънчака и все да си на загуба. :lol:

 

 

...и в същото това време...

 

А дефактно това АД колко пари прави, просто не е истина! Като знам за колко пари се отдава 1 метър място на плажната ивица...

Нещо се разминахме май на даден етап.

 

Ти просто спомена, че тренират за дълъг период от време и затова им трябват наркотиците, което не е точно така, защото от продължителните тренировки в е спортовете - няма особен смисъл. В един момент ставаш просто дрон, който върши физическа дейност, защото съзнанието ти е някъде другъде. И докато в останалите спортове това има ефект, тъй като мускула се напряга без значение дали ти съзнателно си там или не, то при е спортовете, няма никакъв смисъл. А 10 часа някой може да играе и без да приема наркотици.

 

Аз също съм имал моменти на някаква свръх концентрация докато играя и съм правел неща, които дори не съм осъзнавал как се случват и бих приел за невъзможни на моето ниво по принцип. Това не означава, че на следващия ден съм ги повтарял. :) Взимат наркотици, за да подобрят концентрация, а не толкова да издържат физически. Една е спорт среща е към 2-3 часа. Не е като маратон примерно или тур на колеездачна обиколка.

Е как ще няма смисъл, като точно така се става добър? Защо аз като играех едно време по доста часове бях супер добър, а сега като почти не играя съм супер слаб? Аз съм играл по 20-30 часа още в прогимназията Диабло, без да приемам наркотици, ама не е в това въпроса! Ето ти една статия за състезатели от Team Liquid - предполагам си ги чувал, защото са от най-добрите във всички игри:

Here's the insane training schedule of a 20-something professional gamer "Team Liquid players practice together for eight hours a day, scrimmaging against other pro and Challenger-level teams. In the hours before and after that team practice, they play on their own for nearly every waking minute."

 

Link to comment
Share on other sites

А дефактно това АД колко пари прави, просто не е истина! Като знам за колко пари се отдава 1 метър място на плажната ивица...

Е как ще няма смисъл, като точно така се става добър? Защо аз като играех едно време по доста часове бях супер добър, а сега като почти не играя съм супер слаб? Аз съм играл по 20-30 часа още в прогимназията Диабло, без да приемам наркотици, ама не е в това въпроса! Ето ти една статия за състезатели от Team Liquid - предполагам си ги чувал, защото са от най-добрите във всички игри:

Here's the insane training schedule of a 20-something professional gamer "Team Liquid players practice together for eight hours a day, scrimmaging against other pro and Challenger-level teams. In the hours before and after that team practice, they play on their own for nearly every waking minute."

 

 

Идеята ми е, че не е въпрос само на време игра. Трябва да си в пълно съзнание докато го правиш. Един колега играе в отпуските си по 12-14 часа на ден само на енергийни напитки. Просто му е приятно.

 

А ти как си играл по 20-30 часа Диабло в 24 часов ден? :D 20-30 часа за какъв период?

Защото аз играх GTA Online в продължение на 10 часа преди месец без дори да се усетя колко време е минало. Без наркотици или енергийни напитки, като дори беше Петък и преди това бях цял ден на работа. Преди 2 Петъка пък играхме с един приятел Overwatch до 5 сутринта - 7 часа игрово време общо, пак след работа.

 

Проблема при игрите не е физическо изтощение, а умствено такова. Затова не можеш да напомпиш някой с нещо, което да го накара да клика само по клавиатурата 20 часа като робот, без да знае къде се намира. Накрая няма да има никакъв ефект, защото почти няма да си спомня какво е правил. Може да има ефект ако играе Super Meat Boy или някоя друга такава ненормална игра, която изисква мускулна памет и наизустяване на нивото, но всякаква отборна игра или игра срещу други играчи - няма как.

 

Това е от статията, която ти си цитирал:

 

 

 

They often sleep only four hours a night and practice between 12 and 14 hours per day.

Their regimen is more extreme than most North American players, but it's common for those from Korea, the epicenter of competitive gaming.

For a time, this past season, the Korean players’ schedule worried other players on the team, who felt their intense schedule was making them less effective.

 

8-10-12 часа игра не са нещо, за което да са ти нужни незаконни стимуланти.

А удебеленото е това, което се опитвам да ти кажа.

Link to comment
Share on other sites

Аз играх Фифа 17 часа. На края не знаех кой съм и какво да натисна. Мозъка спеше и не ми пукаше падам ли, бия ли, пия ли. Аз верно смукнах и малко уискита по едни време.

Link to comment
Share on other sites

A аз се правя на наркоман. Със запалка нагрявам мед в лъжичка, който после нанесох с памук (по препоръка на Гадин) вътре в носа си. Както писах и в другата тема - като те цепи тиквата пробваш какво ли не...

Link to comment
Share on other sites

Какво си пил досега за тиквата? Питам, понеже аз нямам синузит, но периодически си страдам от силно главоболие и имам известен опит с илачите...

Link to comment
Share on other sites

A аз се правя на наркоман. Със запалка нагрявам мед в лъжичка, който после нанесох с памук (по препоръка на Гадин) вътре в носа си. Както писах и в другата тема - като те цепи тиквата пробваш какво ли не...

Дълбоко навътре му е майката, Петре. 

 

А инак.... Дай Боже всекиму... А на мене още много пъти   :grin:

 

e6655123fa05a4f0.jpg

 

П.п. Пламене, пак ти ще го завъртиш :D

 

П.П.П. Ще я завъртя, ама вече май заслужавам една бира. :beer:

Две щи сипя!

 

П.п. п.п. Пък ако ме светнеш и през телефона как... Направо ще те удавя в бири.

Link to comment
Share on other sites

Ща светна, що да та не светна - свържи го през USB с компютър и я завърти с него. :lol: Наистина не знам, нали знаеш, че открай време твърдо се въздържам да имам фейсбук акаунт и да ползвам умен телефон...вероятно с някакво елементарно приложение от телефона или нещо подобно...Ангел ще ти каже дали има по-лесен начин (без значение кой Ангел :D ).

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...