Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ангеле, я по-добре си я остави да ти нацелят 4-те детайла, че като ти я върне, може вече и да няма останали детайли за нацелване. :D

Link to comment
Share on other sites

За 4 детайла паркинг щета бая голям автомобил трябва да се постарае. :D

 

После ако някой ви пита "За какво ми е каско?", да му дадете моята кола за пример.

 

Удари от градушка на всеки един детайл без броните и праговете миналата година,

4 пъти удар на паркинг,

2 пъти аз сам зажулих прага във висок бордюр и го прибрах навътре.

Link to comment
Share on other sites

Значи представи си как ми увисна на мен ченето като видях този типичен родопски пезаж на другия край на планетата, при това с разхождащите се щастливо агнета и магарета. Това е един остров с дължина около 30 км. В гръб на тази снимка се вижда Тихия океан и други съседни острови. Догодина съм се разбрал с един местен пич да му покажа как се прави чеверме, като си вземем едно агне от някоя от фермите там. :)

Хехехе.. Обаче трябва да му обясниш и, че урокът няма да е безплатен. Та ще трябва той да върти чевермето.

Link to comment
Share on other sites

Абе к;во става с Youtube...отварям го, гледам логото променили, дизайна сменили, плъгините за теглене не работят...някакви големи промени пак са замислили. :online2long:

 

Edit: Хубаво, че засега все пак са оставили бутон за връщане към старата версия...

Link to comment
Share on other sites

Това на какво ви прилича?

На стандартна моя велоразходка :)

 

Ако от тази гледка ти увисва ченето - явно не си обикалял много из Родопите :)

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че той е изумен от факта, че подобна гледка, която прилича на Български пейзаж, се вижда на произволен малък остров в Канада.

Link to comment
Share on other sites

Канада е огромна страна, така че там могат да се видят всякакви пейзажи - не само от подобни като в Родопите, но и като в много други части на света. ;)

Link to comment
Share on other sites

Надали, ония са уникални и разпознаваеми. :)) Но пък равни пространства, планини и води си имат предостатъчно.

 

Все се каня и забравям да питам Кръстника колко плаща за кубик вода. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да не правиш пак кутията на форда :D

да не ме е ебал луд да карам 2000 мили в посока с моята кола. Самолет и кола под наем. Кутия не съм правил. Оправях заводските проблеми с компютъра, имат рикол заради това ;). Но и скоростите не с хич добри. Понякога избира прекалено ниска и сменя късно... Въпреки всичко минавам по 320 мили градско с 11.5 галона
Link to comment
Share on other sites

Аз съм сигурно човекът с автомобил в тоя форум, който кара най-малко и най-рядко. Колата ми седи по 1 месец пред блока паркирана, а за изминалата година имам 3000-3500км изминати, като за тоя период 4-5 пъти съм ходил до София и 1 път до морето.

 

Преди седмица ми зажулиха колата на паркинг докато бях на работа. Все едно са се прецелвали така, че да не ударят един детайл, а два. Задна броня и калник.

Миналата седмица си заведох щетата при застрахователя.

 

Днеска отивам на същия паркинг след работа да си ходя, под чистачката листче с телефонен номер, име и регистрационен номер. Оглеждам колата - ударена.

Отпред. Тоя път пак някой се е прецелвал. Точно където се събират калника, фара и бронята е натисната.

 

Поне човека си е оставил контактите и каза, че ще си подпише протокола.

 

Няма такъв карък. Ако някой ме е урочасал, да си маха уроките веднага, щото вече не е смешно!

 

Е тук там се намират значи съвестни хора. Като живеех при родителите ми, за 2 месеца, 3 пъти ме удариха отпред в ляво на едно и също място, половината махала разбрали и никой не ме извика да се разправям. От 6 години не паркирам там, паркират други коли и няма нито един дори драснат.....

Link to comment
Share on other sites

Я да влезна малко в ролята на "репортер от мястото на събитието". :P

Значи...гледам си аз преди малко новините в 19, а навън чувам разни сирени - поглеждам през прозореца и гледам, че срещу нас (до сградата на Пощенска банка) спряла една пожарна, отнякъде се чува че идва и втора, а покривът на сградата отсреща започнал да гори лекичко, което си е малко опасно, понеже доста от сградите в квартала са гредоред и като пламнат, за нула време може да изгорят. Ония обаче бяха доста експедитивни, качиха се на покрива и за 10 минути го изгасиха. Направих едно кратко клипче през затворения прозорец, който за капак беше и с мрежа за комари, та картината не излезе много добра, но общо взето се вижда за заинтересованите и съкратих 10-те минути в 2 ; махнал съм звука, защото помещението ми е много добре звукоизолирано и на затворени прозорци нищо не се чува отвън, а само да се чуват течащите новини на телевизора, прецених че няма нужда. :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=e2M9kjdXQms&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Все се каня и забравям да питам Кръстника колко плаща за кубик вода. :lol:

Не плащам на кубик, щото нямам водомер. Някаква дребна сума е като част от другите данъци. :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че при някои аварии взривовете са съпоставими по енергия с енергията от една атомна бомба - почти всички съм ги гледал преди време, но пак не преставам да се изумявам. :online2long:

 

https://www.youtube.com/watch?v=xinZJlPl23Q

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...