Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

А това, което беше Март, Април, Май, Октомври, Ноември и Декември?

Защо винаги трябва да се сравнява екстремния студ, който е тук към 3 седмици тази година, с лятото, което продължава 3 месеца?

 

А с какво да го сравнявам? Нали в момента има екстремно високи температури, съвсем логично е да ги сравня с тези на другия полюс на скáлата. Освен това искаш да кажеш, че 3 месеца ще е така? Айде моля ти се, от началото на юни до започването на сегашните горещини бяха толкова приятни температури, че нито веднъж не съм пускал климатик, а само след 2-3 дена температурите пак ще паднат до приятни стойности. Така че тия 3 седмици студ през зимата (през които между другото ми замръзнаха водопроводните тръби) се равняват сумарно пак на около 3 седмици такова време като сега и сравнението ми е съвсем релевантно. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

А с какво да го сравнявам? Нали в момента има екстремно високи температури, съвсем логично е да ги сравня с тези на другия полюс на скáлата. Освен това искаш да кажеш, че 3 месеца ще е така? Айде моля ти се, от началото на юни до започването на сегашните горещини бяха толкова приятни температури, че нито веднъж не съм пускал климатик, а само след 2-3 дена температурите пак ще паднат до приятни стойности. Така че тия 3 седмици студ през зимата (през които между другото ми замръзнаха водопроводните тръби) се равняват сумарно пак на около 3 седмици такова време като сега и сравнението ми е съвсем релевантно. ;)

 

Точно това искам да кажа, че ще продължат до средата на Септември. Затова не е коректно сравнение. То ако беше само 2 седмици - с мед да ги намажеш.

Температури от 40+ градуса през деня и 30 градуса вечер са напълно нормални за лятото в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Точно това искам да кажа, че ще продължат до средата на Септември. Затова не е коректно сравнение.

 

Хубаво...след няколко дена пак ще си говорим, след 2-3 седмици пак...и после пак...абе направо ще започна да сумирам дните с такива температури като сега и септември пак ще отворим темата. :)

Link to comment
Share on other sites

Хубаво...след няколко дена пак ще си говорим, след 2-3 седмици пак...и после пак...абе направо ще започна да сумирам дните с такива температури като сега и септември пак ще отворим темата. :)

 

Сега ще направя една таблица. :D

Link to comment
Share on other sites

Даже не виждам смисъл, не може да няма някъде из бг-метео-сайтовете подробни статистически данни с температурите по дни в различните градове...

Link to comment
Share on other sites

Ако ви е важно, имам подробни метеорологични данни за гр. Куклен (без валежи). Имам също и данни от района на Крумово, но ги свалям периодично, т.е. не са достъпни онлайн. При интерес - на лични.

Link to comment
Share on other sites

Нека да е хладно. Не искам жега :(

В Хисар даже въздухът не се движи, нетипично за тук. Обаче температурите са 4-5 градуса надолу спрямо Пловдив. Въздухът е друг, няма толкова бетон, асфалт и коли. Няма лепкава пот.

Link to comment
Share on other sites

Индустрията съм я пропуснал...къде го е казал?

 

Едит: Ебаси...досега разшифровах краткото изречение на Mr. Random и след доста мъка установих какво е вложил в думичката "там" - изобщо не е визирал географско понятие. :notify:

 

П.П. Както и да е...и аз имам понякога проблясъци... :moon:

Е много сложно беше, 3 поста не успя да схванеш за кво иде реч...

Link to comment
Share on other sites

Утре трябва да обикаляме магазини за кухня, строителни магазини за оборудване и от другата седмица почва ремонта на апартаментчето, дето ще населяваме, като се приберем в Пловдив. Ся с тия жеги почвам да съжалявам....

Link to comment
Share on other sites

А аз тръгвам за Атлиман след малко....

Можете да ми позавиждате неблагородно ;)

Link to comment
Share on other sites

В настоящата ситуация това е повече за темата с хвалбите  :lol:

хихи, и аз мислех да го постна там, но реших да си остана в спам темата :D

Link to comment
Share on other sites

Фотошоп. :P ...знам, че не е, но утре май ще е най-горещият ден за годината, а аз трябва да съм навън... :sick

 

Значи ще си най-щастливият. :P

Link to comment
Share on other sites

Значи ще си най-щастливият. :P

 

Гадняр. :moon:...дори в момента съм още по-най, понеже точно сега трябва пак да изляза за 2-3 часа... :woot

Link to comment
Share on other sites

...точно сега трябва пак да изляза за 2-3 часа... :woot

 

Слънцето е силно но въздухът още става за дишане...

 

Сега се прибрах - наистина ако си вземеш тук-там водичка да компенсираш загубата на течности, издържа се...от трите часа разкарване, половината бяха с колата и другото пеша.

Link to comment
Share on other sites

Сега гледам снимка на познат на Мерцедеса, качил колко градуса е в Пловдив. Обаче има някъв пролем. Свети няква лампа с наподобвваща колонка. 10 годишна Е класа.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...