Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

В последно време си мислих, че тази година няма да има Каварна рок фест, а те да вземат да обявят групи които ги чакам от години за да ги видя. Ще се ходи пак :). Догодина се надявам и на 2 колела.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Как так защо - човекът ти го каза...защото не можеш да си го позволиш. :grin: ...пазарна икономика, щом се купува, значи цената му е 'нормална'. Това да не ти е нашия форум дето всеки скача като види цена по-висока от тази в някой магазин... ;)

Освен това хората дават десетки милиони за едно синьо платно с черта по средата, ти си тръгнал тука да ни занимаваш с някакви кецове. :P

 

Платното ако беше за бебета и беше два пъти по-малко, щеше да е двойно на тая цена.

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност....а ето и още едно потвърждение за лисицата и гроздето...и за тия, за които гроздето не е кисело...

 

Абитуриентка плати хиляди за рокли от дубайски дизайнери

 

Родителите ѝ платиха 15 000 лева за две рокли на дубайски дизайнери.......

Link to comment
Share on other sites

В последно време си мислих, че тази година няма да има Каварна рок фест, а те да вземат да обявят групи които ги чакам от години за да ги видя. Ще се ходи пак :). Догодина се надявам и на 2 колела.

 

Добре се очертава феста. Аз купих билетите на зелено още през есента. Но и нека не забравяме, че се организира от Loud Concerts. Те организираха фестивалите през 2011 и 2012 и смея да твърдя, че бяха едни от най-добрите от към организация и групи. По гадното от цялата работа е, че някакъв пумияр от ГЕРБ е успял да вземе залива Болата и в момента загражда пътя за достъп до него. Ще видим до къде ще доведе цялата тази простотия. 

Днес излезе информация, че Авантазия идват с пълния си блясък.

Може да се видим на по бира там.  :beerchug

EDIT: Ако не си намерил още хотел или квартира, побързай защото вече всичко е резервирано.

Link to comment
Share on other sites

 

Аз основно заради Axel Rudi Pell ще ходя. Една от любимите ми групи са. Места още не съм намерил понеже до днес не бях сигурен, че ще ходя. Не заради другo, ами датите малко кофти ми се падаха.

Link to comment
Share on other sites

Как такa защо - човекът ти го каза...защото не можеш да си го позволиш. :grin: ...пазарна икономика, щом се купува, значи цената му е 'нормална'. 

:beer:  :beer:  :beer:

Link to comment
Share on other sites

Родителите ѝ платиха 15 000 лева за две рокли на дубайски дизайнери...

За първи път чувам за такива "дизайнери". Значи когато не можеш да си позволиш нещо от истински дизайнер, намираш си някаква циганска дупка продаваща сравнително скъпо и го обявяваш за новото "дизайнерско" течение. Дубайски дизайнери ми звучи като индийски световни шампиони по хокей. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хе, лисицата и гроздето, баси довода. Мога да дам пари за количка. Не виждам смисъл да давам МНОГО пари за количка. И най-новата мода при количките е завръщане на модели от зрелия соц... Или поне такива масово се продават сега.

Link to comment
Share on other sites

Не става дума, че не може да си я позволиш - става дума, че ще те заболи ако си я позволиш...и че не може да си позволяваш такъв род надценени стоки постоянно...а че и ти, и аз не виждаме смисъл в даването на пари на вятъра - това си е отделен въпрос. ;)

Link to comment
Share on other sites

ако има удобни функции, не виждам що да са на вятъра ама ако е само заради марката и вида външния... не мерси

Link to comment
Share on other sites

Преди 3 часа гледах точно колички. Макларън Бмв, лятна, тип хартиена с четири малки колела и малък сенник - 350 лв. https://kolichki.net/maclaren-лятна-количка-globetrotter-2016-cardinal-white.html

Нещо, което нито е удобно, нито е стабилно. Ама нали е от известна марка...

За точно този тип не си заслужават повече от 150 лв. Честно...

Не ми е кисело гроздето, просто някои неща наистина не си заслужават парите. Говорим за цена, качество, смисъл.

Иначе съм съгласна с Коста, ако има функции и удобство ок, но ако ги няма, са пари на вятъра.

Link to comment
Share on other sites

Така е...какво ли не се случва на тоя свят...;)

 

Американецът Томас Бийти влезе в световните медии през 2008 година, но по-важното е, че отвори нова глава в медицинските журнали.

Тогава той стана първият бременен мъж в света.

Досега той е родил три деца, но е готов за четвърто.

Мечтата му може да стане реалност с новия брак, който той е сключил, разказва британският Дейли Мейл...

Link to comment
Share on other sites

Той бил жена по рождение, но винаги се чувствала мъж и мъжкото тяло го отвращавало и много харесвал жени, но решил да си направи операция и да си запази репродуктивните части, и родил 3 деца на предната си жена. Logic!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...