Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз не бих го нарекъл сърдене. Просто в един момент си даваш сметка, че просто не си струва. Щото недай си боже да споделиш мнение, различно от това на няколкото финални инстанции тук - те залива справедливия гняв на Титаните... И се започват едни безконечни спорове, в които Титаните заместват употребата на доводи с лични нападки, празни опредления и т.н. И си даваш сметка, че да спориш с тях е като да играеш шах с улично куче - събаря всички фигури, препикава ти дъската и си тръгва с увереността, че те е победил..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз не бих го нарекъл сърдене. Просто в един момент си даваш сметка, че просто не си струва. Щото недай си боже да споделиш мнение, различно от това на няколкото финални инстанции тук - те залива справедливия гняв на Титаните... И се започват едни безконечни спорове, в които Титаните заместват употребата на доводи с лични нападки, празни опредления и т.н. И си даваш сметка, че да спориш с тях е като да играеш шах с улично куче - събаря всички фигури, препикава ти дъската и си тръгва с увереността, че те е победил..

Гълъб бре!

И съм сигурен, че никой не говори за Виден, защото той винаги се съглася с мнението на останали и признава грешките си. :moon:

Link to comment
Share on other sites

Някъде откъмто началото на годината бях замислил да спра да участвам във форумните лакърдии, споделих го и със Стефчо, когато беше тук. Виждам, че както винаги съм бил прав и доста съм закъснял с това си решение, което обаче вече въвеждам в сила. Оттук нататък може да коментирам я игри, я някой спорт в съответните за това теми. Ще се старая и да помагам когато и на който мога, както съм правил дълги години. 

 

Приятелите ми имате телефона ми, близките знаете и къде живея. Има как да се намерим, то и без това тук почти никой не остана.

 

Останалите - live long and prosper. Можете да си вдигнете банкет. 

Link to comment
Share on other sites

Няма и да видиш...

 

Баси просташката жега...Топките ми се вкиснаха...да го еВа...33 в Пловдив...кой рева, че му е студено?!?А?Шамари...

Какво му е на времето екстра си е,асвалта е топъл,гумите държат яко а аз имам нова каска и лятно якенце
Link to comment
Share on other sites

Някъде откъмто началото на годината бях замислил да спра да участвам във форумните лакърдии, споделих го и със Стефчо, когато беше тук. Виждам, че както винаги съм бил прав и доста съм закъснял с това си решение, което обаче вече въвеждам в сила. Оттук нататък може да коментирам я игри, я някой спорт в съответните за това теми. Ще се старая и да помагам когато и на който мога, както съм правил дълги години. 

 

Приятелите ми имате телефона ми, близките знаете и къде живея. Има как да се намерим, то и без това тук почти никой не остана.

 

Останалите - live long and prosper. Можете да си вдигнете банкет. 

Няма значение дали коментираш 2 или 20 теми, а начинът, по който го правиш.

Link to comment
Share on other sites

Виждам, че какво винаги съм бил прав 

 

*narration*

 

Дори с финалните си слова, RaptoR-а не падна по гръб и напомни на останалите, че до сега винаги е бил прав.

Цъкна бутона "Sign Out", облегна се назад в стола си, скръсти ръце и се загледa в цветовата тема по подразбиране на Bulforum, която вече седеше на монитора му някак безлично.

"Ами сега? Толкова години изгубени.." - замисли се той. "Сега къде ще показвам, че съм винаги прав и ще обяснявам на другите как са грешни, дори в мислите си?"

Той се надигна към клавиатурата и с треперещи от съмнение, и вълнение ръце, написа в Maxthon-а: www.bg-mamma.com.

Посрещна го преобладаващо белият и свеж дизайн на страницата.

"Тук ще ме оценят", помисли си той и бледа усмивка озари лицето му. "Да, тук ще ме оценят!" повтори, сякаш туширайки съмненията си, докато попълваше формата за регистрация с едната ръка и отпиваше от чашата си "бира" с другата.

 

*narration end*

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, не се ебавай с бг-мама, аз имам регистрация там. Понякога, по пълнолуние, прокиснала кърма протича от зърната ми, пониква ми олющен маникюр, пораства ми прошарена, мазна, боядисана на петна коса, надавам див вопъл:"Мамаааааааааааааааааа!" и започвам да разпространявам психози, теории на конспирациите, рецепти за баклава и съвети за домашно лечение.

 

П.С. И с бг-татко не се ебавай.

Link to comment
Share on other sites

само внимавайте колко време ще се радвате... че ще чуете от нейде рекламата на Пиринско и чичо Виден ше си се яви в целия си блясък и с плясък за врата ви  :D

 

кво толко се впрягате нз ... един ден стана по топло и веднага ексцесии 

Link to comment
Share on other sites

Хаахах.

Дедо верно ли се разсърди?Не вярвам...

Чак пък разсърди... 

 

*cough* Виден *cough*

 

Нищо такова. Не съм се разсърдил, просто не мога да се сдържа да водя безсмислени спорове като видя определени неща написани. А време нямам за тях. 

 

Супер си е днес...и съм сигурен, че и на дедо му е супер...само дето за съжаление я го видим повече във форума, я не... :sad1:

Не бе... просто не мога да се сдържа да не споря за глупости а нито има смисъл да го правя нито време...

 

Иначе си прав, ама като искат жега има места където може да отидат и целогодишно е топло, и си става за моренце..Ама иска кинти...

СУПЕР Е! Да идва жегата!

Link to comment
Share on other sites

.........: www.bg-mamma.com.

Посрещна го преобладаващо белият и свеж дизайн на страницата.........

 

Интересно откъде знаеш за свежия дизайн на цитирания сайт...не ми казвай, че малко преди това специално си влезнал, за да го приложиш в разказа си. :D

Link to comment
Share on other sites

Интересно откъде знаеш за свежия дизайн на цитирания сайт...не ми казвай, че малко преди това специално си влезнал, за да го приложиш в разказа си. :D

Дам. :)

Link to comment
Share on other sites

Някъде откъмто началото на годината бях замислил да спра да участвам във форумните лакърдии, споделих го и със Стефчо, когато беше тук. Виждам, че както винаги съм бил прав и доста съм закъснял с това си решение, което обаче вече въвеждам в сила. Оттук нататък може да коментирам я игри, я някой спорт в съответните за това теми. Ще се старая и да помагам когато и на който мога, както съм правил дълги години. 

 

Приятелите ми имате телефона ми, близките знаете и къде живея. Има как да се намерим, то и без това тук почти никой не остана.

 

Останалите - live long and prosper. Можете да си вдигнете банкет. 

 

Tрябва да си като мен....винаги с един чифт широки дънки ;)

Link to comment
Share on other sites

Ся, колкото и да малко, винаги може да го имаш цялото :D.

 

Може педалските майтапи да започнат след 5 мин... Като сложа широките дънки :D

Link to comment
Share on other sites

Баси, колко ли са ви пораснали гъзовете, щом си сменяте дънките с по-големи номера...

Link to comment
Share on other sites

Чшшш, както казва Стефчо, притежатели сте на отклонения. Я стига сте сте взимали насериозно. :lol:

Нее, тука всички сме отклонители, а не притежатели на отклонения... :lol:

Дедо, здрасти. :santa:

Ангеле (w00x), започни да пишеш... :grin:

Немо, който има време да кара маторя и да цъка кафенца през деня....Иначе жегата е гадна...Дедо, не се сърди...лично мое мнение.. :laughing:

А широки дънки (гащи) се носят основно на две места по света...Не бих желал да живея на нито едно от двете... :ninja:.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...