Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тия в W Club пак махат тавана. Отиде ми съня.

Тъпанарска държава...

Днес щеш, нещеш ще си на откриването :P

Link to comment
Share on other sites

Вярвай ми, всяка вечер съм там. Наслушах се на едни и същи тракове! И като ме замъкнат там - пак същото слушам!

Link to comment
Share on other sites

Преди 3 часа гледах точно колички. Макларън Бмв, лятна, тип хартиена с четири малки колела и малък сенник - 350 лв. https://kolichki.net/maclaren-лятна-количка-globetrotter-2016-cardinal-white.html

Нещо, което нито е удобно, нито е стабилно. Ама нали е от известна марка...

За точно този тип не си заслужават повече от 150 лв. Честно...

Не ми е кисело гроздето, просто някои неща наистина не си заслужават парите. Говорим за цена, качество, смисъл.

Иначе съм съгласна с Коста, ако има функции и удобство ок, но ако ги няма, са пари на вятъра.

Понеже сме имали точно такава количка и сме сравнявали с "ама направо същата, само че на половин цена" - разликата е в материалите, тежестта, като се сгъне колко е компактна и други дребни незначителни подробности.

 

Не защитавам надценените неща, просто казвам за конкретния модел.

 

Имахме и Quinny с 4цифрена цена (щото имаше 2 коша и столче за кола). И механизмите и всичкото й просто нямаше нищо общо с китайските "аналози"

 

Но всеки гледа различни неща. Това, което на мен ми е харесало за теб може да няма значение.

 

Мисълта ми е - първо виж какво се предлага и какви са му характеристиките, а после гледай цената. Недей първо нея да гледаш и да обясняваш как не си струва.

 

 

ПС: Ето - отворих форума и веднага намерих за какво да споря... що ли ми трябваше..

Link to comment
Share on other sites

Аз спор не виждам тук.Няма са прИтИсняваш...

Иначе логиката си е такава, първо се гледа функционалността и комфорта/удобството, после се гледа цената.Като не ти хареса цената, започваш с компромисите.

Но като цяло, скромното ми мнение е, че не е нужно да се дават толкова пари за глупости...Но си има хора, които гъзарията ги тресе....

Link to comment
Share on other sites

Дала съм примерен модел. За 400 лв. за момента никакви характеристики не ме устройват. Така че не съм задълбочавала да търся конкретно нещо, което да покажа.

Далеч съм от спора за такива неща. И това го бях казала за удобството - това, което за мен е идеално, за някой друг няма да е ок.

Тази, която взехме е удобна, маневрена, лесносгъваема, не много голяма сгъната, и лека - 170 лв. Поне за нашия джоб и изисквания е супер. Но не сме правили никакви компромиси, само за да вземем по-евтиното.

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям Дедото в изказването :)

 

И ние на времето гледахме, гледахме и най-накрая заделихме 4-цифрени суми за количка и то щото всичко китайско и тайванско ми изглеждаше крехко и чупливо.

Link to comment
Share on other sites

Направо да се чудим ние с колички от от по 200 лв., как сме успели да отгледаме по две живи и здрави деца. Истинска мистерия.

Link to comment
Share on other sites

А най-големия парадокс е, че като дадеш 4 цифри за детска количка (пази Боже) си мислиш, че не е правена в Китай

Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/rondwyersettingtherecordstraight/videos/859826237478725/

 

Kой е в по-голямо нарушение. Тия дето НЯМАТ право да блокират улиците или тия дето са в колите си и играят Армагедон. Aз лично мисля, че шибаните негри си го получиха

Link to comment
Share on other sites

Не гледаш новини значи, това го въртяха много преди да започне шоуто "The Donald", което измести всичко останало. :lol:

Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/rondwyersettingtherecordstraight/videos/859826237478725/

 

Kой е в по-голямо нарушение. Тия дето НЯМАТ право да блокират улиците или тия дето са в колите си и играят Армагедон. Aз лично мисля, че шибаните негри си го получиха

Е,ти не ги харесваш категорично,но това не значи,че е правилно случващото.се.Сега като се заинтересувах за това движение  Black Lives Matter ми се струва,че доста ги мачкат.Полицейската бруталност и нарушаване на права не е ли първопричината за това?Примитивно и жестоко е да газиш хора в това положение,а пък да се радваш...

Link to comment
Share on other sites

Не гледаш новини значи, това го въртяха много преди да започне шоуто "The Donald", което измести всичко останало. :lol:

Новини...американски...явно е много топло при вас и не си си взел дозата бира :shy:

 

Е,ти не ги харесваш категорично,

Не думай. Дори им е малко на тая гнасна сган ама няма как да разбереш преди да дойдеш и да се сблъскаш с тях. От разстояние е лесно да ги защитаваш ;)

 

Пак ще повторя...защо един полицай не ме е мачкал мен. Дори когато превиших скоростта и явно се опитах да избягям. По-точно скрия в една уличка ама ме видя гадта. Сирени, светлини - всичко както си му е реда. И кво, дойде, представи се. Аз се направих на многострадалната Геновева, отнесох си глобата и това е. Ама се признах за виновен, не се правих на интересен, не го обижах, не го псувах.

 

За да има мнение, че всеки втори негър е гангстер...как мислиш, аз ли съм виновен или те с действията си. Аз ли съм виновен, че дойдох преди 3 години и не съм получил стинка помощи с, развален език и пак си намерих работа и си плащам данъци и всичко, а те да ми лежат на помощи, че и да са недоволни. Ай сиктир. На памука мамка им мързелива

Link to comment
Share on other sites

 

Пак ще повторя...защо един полицай не ме е мачкал мен. Дори когато превиших скоростта и явно се опитах да избягям. По-точно скрия в една уличка ама ме видя гадта. Сирени, светлини - всичко както си му е реда. И кво, дойде, представи се. Аз се направих на многострадалната Геновева, отнесох си глобата и това е. Ама се признах за виновен, не се правих на интересен, не го обижах, не го псувах.

 

За да има мнение, че всеки втори негър е гангстер...как мислиш, аз ли съм виновен или те с действията си. Аз ли съм виновен, че дойдох преди 3 години и не съм получил стинка помощи с, развален език и пак си намерих работа и си плащам данъци и всичко, а те да ми лежат на помощи, че и да са недоволни. Ай сиктир. На памука мамка им мързелива

Само това ли?!Тук вече циганите нямат никакви задръжки и при всеки повод българите ядат кютек.Последният обществено известен случай е от преди някоклко дни в Ботунец,София.А колко неизлезли в публичното пространство има...

Това полицията да крие истината,висши началници да пращат подчинените си за защита на една определена,компроментирана група,която би трябвало да пресират пропорционално на нарушенията им...Only in Bulgaria.

2111096295.jpg

 

2111096374.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...