Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Я си помисли сега, тоя социален кръг, който си го имал, колко хора от него реално са ти били наистина близки.

Трима. И ми бяха напълно достатъчни за да си прекарвам добре.

И аз не съм казал, че града е гаден. Обсъждаме нощния живот и всякаквите форми на забавление в Казанлък сравнени с тези в Пловдив.

Не, обсъждаш твоите представи за форми на забавление.

 

И за да престанем с глупостите - имам трима колеги от Казанлък и са може би най-близките ми хора във фирмата. Не съм чул някой от тях да каже лоша дума за града си. Нито за детските/юношеските си години. Нито съм ги чул да обясняват колко скапан и скучен град е. Наскоро си приказвахме - всеки от тях с удоволствие би се върнал в града си, стига да знае, че ще може да си намери добре платена работа. Та до там с безумните ти теории на тема забавление.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не, обсъждаш твоите представи за форми на забавление.

 

Които лепва на 99% от младите хора - хитро! :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Не говорим за моите разбирания за забавление, а за тези на 99% от младите хора на възраст между 15 и 24 години.

Ти на 15 си обикалял заведенията в Пловдив и от тогава не можеш без тях? WTF??!! :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

 Сигурен съм, че Казанлък няма паркове...

В Казанлък има поне 2 парка,от които единия е с голяма площ.Включително и хълм с доста представителен хотел-ресторант.

w00x-е,стига си раздухвал този изкуствен спор.В началото ставаще въпрос от моя гледна точка,че градът ми допада,а не изкарваме един критерий като наличието на нощен живот и живототрептящото му значение за определено множество от хора-малка част от всички жители.

Link to comment
Share on other sites

Вие да бе би нарочно да се опитвате да изкарате Ангел с грешно мнение. Особено сега като е 1000 процента прав. Ясни е, че след 30 години всички ще искаме да си гледаме кравите в някое огромно ранчо, но сега не е баш така. И не ми развивайте теории, че черното е бяло. Пийнете по едно уиски, ударите си по един шамар и пак заповядайте

Link to comment
Share on other sites

Ние нищо не се опитваме - ние знаем, че мнението му е грешно. Предимно в процентите, не само в проповедите за заведенията... 

Link to comment
Share on other sites

В Казанлък има поне 2 парка...

Всъщност, иронизирах w00x. 

 

 

Чефич... то хубаво човек да чуе съвет, ама не ми се рискува да приключа като самосъжаляващ се неудачник в негостоприемна страна... та може би ще пропусна шанса да погълна дневната доза мъдрост :)

Link to comment
Share on other sites

За огромно съжаление, заведенията са най-малкия проблем на малки градове. Преди година ми се наложи да търся спешна мед. помощ точно в Казанлък за сина ми. В крайна сметка трябваше да отидем до Ст. Загора ако държахме да го прегледа педиатър. Да не говорим за по-малките населени места. После се обезлюдавяли... И аз искам да излезна от тази клоака наречена град, но не знам как ще стане в близките години.

 

Turn off this option! SM-G900F Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Всъщност, иронизирах w00x.

 

Чефич... то хубаво човек да чуе съвет, ама не ми се рискува да приключа като самосъжаляващ се неудачник в негостоприемна страна... та може би ще пропусна шанса да погълна дневната доза мъдрост :)

Ми направи го като възхваляващ се неудачник. На кура ми е. Или викаш като си прочел 3 книги и правиш повече от вашите взети заедно(твои думи) си много успял. Айде не на мене тия и то точно днеска. Че малко ми трябва за п**ките майни
Link to comment
Share on other sites

Това си е истина, lubo1972, но е съвсееееем друга тема...

 

=====

 

Стефчо, успокой се. Веднага комшийката да донесе Корона!  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ми направи го като възхваляващ се неудачник. На кура ми е. Или викаш като си прочел 3 книги и правиш повече от вашите взети заедно(твои думи) си много успял. Айде не на мене тия и то точно днеска. Че малко ми трябва за п**ките майни

Ще ти отговоря с твой цитат:

Пийнете по едно уиски, ударите си по един шамар и пак заповядайте

 

Това е проблем, който тепърва ще се влошава и влошава до момент, в който единствено в София ще можеш да получиш що-годе читава медицинска помощ... И той е държавния геноцид спрямо медицинските работници и здравеопазването като цяло...
Link to comment
Share on other sites

Факт, ако живееш в Плв/София и т.н. имаш по-голям избор... може да се разбиваш на чалгата всяка вечер или ако искаш да ходиш да си обикаляш по планините. Ако си малко село/град нямаш толко избор за фейк алкохол, перхидрол и т.н. Ограничен си в тва отношение. Кина няма наистина, театри чат-пат.

 

Това се опитвам да кажа и аз. Все ми е тая всеки как се забавлява.

 

Въобще ходил ли си за повече време в някое малко градче?

 

Не. 2 дни.

 

Трима. И ми бяха напълно достатъчни за да си прекарвам добре.

Не, обсъждаш твоите представи за форми на забавление.

 

И за да престанем с глупостите - имам трима колеги от Казанлък и са може би най-близките ми хора във фирмата. Не съм чул някой от тях да каже лоша дума за града си. Нито за детските/юношеските си години. Нито съм ги чул да обясняват колко скапан и скучен град е. Наскоро си приказвахме - всеки от тях с удоволствие би се върнал в града си, стига да знае, че ще може да си намери добре платена работа. Та до там с безумните ти теории на тема забавление.

А така. И си бил в Пловдив. Имал си огромен избор от хора, с които да комуникираш. Айде сега запази отношението и намали първоначалната бройка от хора десетократно.

 

Не. Вие обсъждате моите представи за форми на забавление. Аз обсъждам това, че младите хора искат забавление различно от вили и хижи, а дори и на тия вили и хижи, трябва да идеш с някой. Нали се сещаш?

 

Ти на 15 си обикалял заведенията в Пловдив и от тогава не можеш без тях? WTF??!! :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

 

Това към мен ли беше отправено? Защото отново ми се слагат думи, които не съм казал, в устата. Споменавал съм ти и преди. Ако не знаеш какво да кажеш, може просто да замълчиш. Никой не е приритал да чува излишни включвания.

 

@galaxi: Не. Не обсъждаме твоето решение за град. То си е твое и никой не те осъжда. Града може и да е чудесен - не съм бил. Обсъждахме реакцията ти на това, което NEO_DDT написа, а именно, че ще полудее в малък град без нощен живот, а в последствие и моето изказване, че младите хора търсят нощен живот и забавления. От там вече се започна тълкуване на моето разбиране за забавление от 3-ти лица, които всичко знаят и се навлезе в полемики. Хората започнаха да се кълнат как не са стъпвали в кафета и дискотеки през целия си живот и само планините обикаляли, всеки път като напишех забавление се коментираше все едно съм написал "чалга дискотека" без някой да се замисли, че визирам всички видове заведения и така - ето ни сега.

 

И преди да продължите да ми обяснявате как аз и DON_CHEFO сме единствените хора, които са търсели и търсят забавление извън дома си, под каквато и да е форма, може да се замислите коя е главната таргет група на една от най-големите индустрии в света, а именно тази на забавленията. Увеселителни паркове, нощни заведения, кина, всякакви игри (различни от компютърни) и т.н. Ще ви подскажа - не са хора над 35.

Link to comment
Share on other sites

Това към мен ли беше отправено? Защото отново ми се слагат думи, които не съм казал, в устата. Споменавал съм ти и преди. Ако не знаеш какво да кажеш, може просто да замълчиш. Никой не е приритал да чува излишни включвания.

Аха, хайде сега обясни на всички, след като не си имал предвид прословутите заведения за забавление на (WTF) 15-годишните, какво точно си имал превид, което да е толкова по-различно в София и Пловдив, в сравнение с малки градчета като Казанлък? Аз на тия години (за 15-16 говорим) си спомням единствено щуротиите в училище, домашните купони и извънучилищни мероприятия с класа (лагери и прочие). Нещо, за което е напълно без значение дали си в Пловдив, Казанлък или Бусманци.

Link to comment
Share on other sites

На 15 обикалях улиците, бирфестовете и киснех в 4К и други зали, където социализирах с хора. Успех да намериш толкова големи компютърни зали в Казанлък или Бусманци през 2000 година.

Link to comment
Share on other sites

На 15 обикалях улиците, бирфестовете и киснех в 4К и други зали, където социализирах с хора. Успех да намериш толкова големи компютърни зали в Казанлък или Бусманци през 2000 година.

Евала, само в Пловдив и София има живот за 15-годишните, особено по бирфестовете. В краен случай и в Слънчака. Не знам как може да се съчинят толкова глупости за толкова кратко време, ама ти си знаеш. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Така като ви слушам... Вие сте идеални за Северна Дакота или Уайоминг. Единствено ви трябва огледало, за да има кого да псувате и с кого да говорите. Другото са говедата. Ще си прекарвате чОдесно. Колела ли ще са, палатки ли, каквито решите... Щото друго няма. Като почнете с тия глупости и се изнервям повече от мисълта да карам Тесла.

На кой му пука?

Аз оставам с впечатлението, че или тук повечето са доста асоциални или се правят на 3 и половина (най-вероятно второто)!

 

Ти на 15 си обикалял заведенията в Пловдив и от тогава не можеш без тях? WTF??!! :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

Ами да обикалям ги от 15 годишен. Това че ти когато си бил на толкова е било Татово време и не си имал друг избор е друг въпрос! Първо нощният живот не е само чалга и това, че не го знаете само говори колко сте далече от него и говорите наизуст! Второ забавлението не е само нощен живот а разходка по Главната, в Цар Симеоновата градина, в капана, кино, театър, музеи, боулинг, билярд и куп други неща, които ги има тук и не ви правят толкова впечатление, ама ако си забит някъде без тях може и да ти липсват! Съвсем отделно е и селският манталитет който царува в малките градчета, където всеки се познава с всеки и главна тема на разговор е кой какво направил!

Link to comment
Share on other sites

Ти правиш ли разлика между това нещо да го има и това нещо да го има в по-големи количества?

Link to comment
Share on other sites

Ще открехнеш ли какъв е този пусификейшън, който се случва в подписа и аватара ти в профила? Стряскащ транзишън между акулата и кот'ту  :)

Link to comment
Share on other sites

Всъщност на този който е израстнал в по-малкият град едва ли ще му липсват тези неща, защото няма да ги е имал. Но пък съм силно убеден, че децата там си имат техни начини за забавление :))

А голяма част от тях след 18-тата си година ще продължат образованието си в голям град където ще имат от всичко по много. Та не е толкова страшно :)

Link to comment
Share on other sites

Ще открехнеш ли какъв е този пусификейшън, който се случва в подписа и аватара ти в профила? Стряскащ транзишън между акулата и кот'ту  :)

  

 

Е виж как успокояващо се поклаща. :)

 

Всъщност на този който е израстнал в по-малкият град едва ли ще му липсват тези неща, защото няма да ги е имал. Но пък съм силно убеден, че децата там си имат техни начини за забавление :))

А голяма част от тях след 18-тата си година ще продължат образованието си в голям град където ще имат от всичко по много. Та не е толкова страшно :)

Да ама виждаш какво правят други хора във Фейсбук и искаш и ти същото. Освен това, като идеш няколко пъти до близък по-голям град, разликата ти става ясна. Една обиколка на центъра през работно време през седмицата е достатъчна, за да се види каква е аудиторията и какво ги влече младите хора.

 

Това за изнасянето от градаслед 18 и аз го казах, но и то беше обявено за глупост.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...