Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Щото е мисир и щото няма как по друг начин да си прокара тезата. Като онази за баровеца със седмицата и техниката за нам'сиколко милиона. :lol:

 

Коя теза по-точно, мисире? Както казах - нека ги разгледаме поотделно ако желаете предприемачите и наемните. Сипвам с черпака наред.  

 

Голем си мисир и ти... Я влизай тука в калта да те почвам. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Това че благодариш нищо не значи - ти си лецемер и го знаеш, така че недей безсрамничи. И смяташ тия хора за долна класа некадърници, не се опитвай дори да ми казваш нещо различно. Ама даже не се опитвай. Ти никога няма да седнеш на маса с тях да прекараш нощта. Това ти е под нивото. Ти си велик.  

 

Моля? 

Link to comment
Share on other sites

Моля? 

 

Възприемаш ли тези хора като равни с тебе хора, или да постна циганчето Митко? Ама така откровено - бъди честен - равни ли са с тебе - чистачите, метачите, боклукчиите? Можеш ли да седнеш на една софра с тях? 

 

Овчари и козари няма да споменавам...

Link to comment
Share on other sites

Възприемаш ли тези хора като равни с тебе хора, или да постна циганчето Митко? Ама така откровено - бъди честен - равни ли са с тебе - чистачите, метачите, боклукчиите? Можеш ли да седнеш на една софра с тях? 

 

Овчари и козари няма да споменавам...

 

Сериозно ли ми задаваш този въпрос?

Link to comment
Share on other sites

Съвсем сериозно - любопитен съм. Едно е да благодариш в коридора, друго е да седнеш на маса с хората. Искам кратък отговор без сукане - ДА или НЕ. 

Link to comment
Share on other sites

Не съм - няма откъде освен от форумни болтаения, които не са дастатъчни. Затова питам - ДА или НЕ? Не е трудно да отговориш. СеднАл ли си веднъж на обед с чистачката на масата, примерно? В момента знам, че не усещаш какво те питам. 

Link to comment
Share on other sites

Възприемаш ли тези хора като равни с тебе хора, или да постна циганчето Митко? Ама така откровено - бъди честен - равни ли са с тебе - чистачите, метачите, боклукчиите? Можеш ли да седнеш на една софра с тях? 

 

Овчари и козари няма да споменавам...

Мисирски се опитваш да насочиш темата в посока нямаща нищо общо с първоначалния спор. Я по-добре си лягай. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Няма такова нещо - ти просто по мисирски мисирееш... Няма посоки. Прост въпрос - отговаря се с ДА или НЕ. Няма нищо срамно или поне не би трябвало да има. Но както казах и по-назад - и ти, мисир, не се сещаш какво питам. Отвъде стиковете ти за голф е...   

Link to comment
Share on other sites

Няма такова нещо - ти просто по мисирски мисирееш... Няма посоки. Прост въпрос - отговаря се с ДА или НЕ. Няма нищо срамно или поне не би трябвало да има. Но както казах и по-назад - и ти, мисир, не се сещаш какво питам. Отвъде стиковете ти за голф е...   

Моят отговор на твоя хаотичен въпрос е ДА и то много пъти с хора от всякакви професии, религии, цветове на кожата и т.н. А сега ти ми кажи можеш ли да направиш същото с някой възчерен индиец да речем?

Link to comment
Share on other sites

Моят отговор на твоя хаотичен въпрос е ДА и то много пъти с хора от всякакви професии, религии, цветове на кожата и т.н. А сега ти ми кажи можеш ли да направиш същото с някой възчерен индиец да речем?

 

Правил съм го и го правя редовно, понякога с възчерни цигани. Я да видим сега - възчерен индиец - хм, това ли е дъното? Имаме дъно - дами и господа... Защо бре, мисир? Защо индиец? Защо не пакистанец? Защо не циганин? Имаш дежурен отговор за това, което не понасяш... И ние ги имаме тия инстинкти, но дали все пак си правиш труда да провериш какъв е конкретният индивид или караме през просото? Тъй де, щом не е код - какво значение има? 

 

#iguessitouchedanerve#lordsofcode#geniousprogrammers#divinecoders#topoftheworld#bestjobsgalore#creamofthetop#rulingtheworld

Link to comment
Share on other sites

Имаме дъно - дами и господа... Защо бре, мисир? Защо индиец?

Имаш мисирски напъни, които раждат (изненада) мисирщини. Примерът беше подбран точно заради теб. Само не ми казвай, че изведнъж си се излекувал от войнствения расизъм, който до вчера ти прозираше в почти всяко едно мнение. :lol:

Link to comment
Share on other sites

В никакъв случай! И не ми се праЙ на пръднал. Нищо не се е променяло, има хора и хора от всяка сган. Нима мислиш, че не съм расист и спрямо някои наши чукундури? Че имаме ги бетер индийци, пакистанци, мексиканци, румънци, цигани - спокойно без трепване на окото бих ги отстрелял. Интересно как се опитваш да оправдваш с мен твои настроения, които, О, са нормални дори и за тотал мисир. 

Link to comment
Share on other sites

#iguessitouchedanerve#lordsofcode#geniousprogrammers#divinecoders#topoftheworld#bestjobsgalore#creamofthetop#rulingtheworld

 

Второ потвърждение, че няма никакво значение, какво щях да ти отговоря - ти вече имаш бетонирано мнение за мен и хора като мен. 

 

Бъди жив и здрав, Видене. 

Link to comment
Share on other sites

Второ потвърждение, че няма никакво значение, какво щях да ти отговоря - ти вече имаш бетонирано мнение за мен и хора като мен. 

 

Бъди жив и здрав, Видене. 

 

Съвсем не - но продължаваш някак странно да бягаш от тоя пусти отговор. Какво толкова те притеснява в него? 

 

И повтарям и потретвам като за програмисти - никакво бетонирано мнение нямам, но тук за няма и два дена бях силно изненадан. 

 

Пак се върни ти казах, прочети ми по три пъти първите три поста от ИТ/програмистката дискусия. 

Link to comment
Share on other sites

В никакъв случай! И не ми се праЙ на пръднал. Нищо не се е променяло, има хора и хора от всяка сган. Нима мислиш, че не съм расист и спрямо някои наши чукундури? Че имаме ги бетер индийци, пакистанци, мексиканци, румънци, цигани - спокойно без трепване на окото бих ги отстрелял. Интересно как се опитваш да оправдваш с мен твои настроения, които, О, са нормални дори и за тотал мисир. 

Ходи си лягай, че нещо Пиринското съвсем ти е размътило главата. Да ме наричаш точно мен расист (а себе си да превъзнасяш като антипод на това) е меко казано уникална проява на непостижима и непозната до този момент мисирщина от товя страна. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Моля? Ако искаш да ми кажеш, че MRI машината е само криопомпи с 1.5 теслов магнит, по-добре си удари една голяяяяяяма плесница по врата. Подмина дори наквасения с пиринско мисир с тази изцепка. :lol:

Ми не, не се опитвам да казвам подобно нещо.

Някъде в останалата планина от карантия има и компютър. Какви точно са функциите му обаче, оставям на теб да ни разясниш, понеже виждам, че и в тази материя си доста на дълбоко :))

 

П.п.

Сбийте се бе!

Не им стиска!

Link to comment
Share on other sites

Баси...писали в 2, писали в 3, писали в 4...5...та стигнали чак до 7, не може да ви се отрече, че сте упорити. Сега излизам, че имам работа и като се върна искам още поне 10 поста по темата....че да има с какво да си изпия капучиното...

Link to comment
Share on other sites

Баси...писали в 2, писали в 3, писали в 4...5...та стигнали чак до 7, не може да ви се отрече, че сте упорити. Сега излизам, че имам работа и като се върна искам още поне 10 поста по темата....че да има с какво да си изпия капучиното...

Пий си го с това.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...