Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Обърках темата. Трябваше да е в тази с оплакванията...

 

Видене, нещата не винаги са лесни. Тая работа не е като оная работа... Само че когато в един момент се обърнеш назад и видиш какво си свършил - е кефа е голям. И е повод за гордост, че си успял да направиш нещо, което някои хора са ти казвали, че не можеш.

Link to comment
Share on other sites

Е че к'во толкова има да го разбираш? Симбиоза примерно е...жена ти да дойде при тебе да й дадеш пари за нова чанта, а довечера да ти върне жеста с пълна програма - и тя доволна, и ти доволен. :evil

Link to comment
Share on other sites

Не разбрах оная част за симбиозата...

Симбиозата и изедниците са един спор, който водим няколко човека с Виден. Той твърди, че ако лице А плаща заплата на лице Б то А се явява изедник за Б. Такова нещо като лице Б да трупа опит и знания от лице А според него няма. Плащат ли ти заплата - значи си нещо прецакан според Виден. 

 

А да и освен това щом ходиш на работа трябва да го правиш с явно нежелание. Няма такова нещо, като да работиш с удоволствие. 

Link to comment
Share on other sites

Ники, не че те бия, ама ме спуснаха с парашут в един пакистански проект, който до сега беше поддържан от... пакистанец... Липсата на NTP синхронизация между нодовете е от най-малките проблеми. Глупавите животини са ни лишили и от root достъп, заради секурамиянко политиките си... И не, няма такава мазаница...

Баси цял ден ме дразнят гнусните животни...

Тук имам един германец който обяснява как проблема на една виртуалка бил в "non continuous RAM allocation" , та да попитам - пакистанците знаят ли от коя страна се гледа монитора ? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Това е за темата с похвалите, но все пак.

:CryBaby:  Разплаках се, полагат маркировка по бул.Дунав през ноща слагат и табели. Идва ли Европа или на мен ми дойде бирата в повече+мача? 

Link to comment
Share on other sites

човече, днес видях снимки, че асфалтират вече Васил Априлов до гарата ... не знаех аз ли полудявам или да рева от щастие

Link to comment
Share on other sites

човече, днес видях снимки, че асфалтират вече Васил Априлов до гарата ... не знаех аз ли полудявам или да рева от щастие

 

Верно ли? Т.е. още не е минало лятото а те вземат да привършат ремонта? Вземе да се окаже, че този кмет покрай краденето е успял и да направи нещо... за разлика от други, дето се ограничиха само с първото

Link to comment
Share on other sites

Обърках темата. Трябваше да е в тази с оплакванията...

 

Видене, нещата не винаги са лесни. Тая работа не е като оная работа... Само че когато в един момент се обърнеш назад и видиш какво си свършил - е кефа е голям. И е повод за гордост, че си успял да направиш нещо, което някои хора са ти казвали, че не можеш.

 

Съгласен съм напълно, но това не променя истината... 

 

човече, днес видях снимки, че асфалтират вече Васил Априлов до гарата ... не знаех аз ли полудявам или да рева от щастие

 

Има едно готово платно даже! Слагай 24-ки!

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, процентът ти е далеч от правилен, но иначе си прав. Всичко е до локация. 

 

Въпреки, че не живея в САЩ, не мога да се сетя за повече от 10-15 града, в които $1 000 000 не могат да ти купят къща.

Link to comment
Share on other sites

Въпреки, че не живея в САЩ, не мога да се сетя за повече от 10-15 града, в които $1 000 000 не могат да ти купят къща.

 

Не, не - ако ще си говорим така НЯМА град, в който тия пари да не ти купят някакъв имот. 

Link to comment
Share on other sites

Не, не - ако ще си говорим така НЯМА град, в който тия пари да не ти купят някакъв имот. 

 

Не имот. Говорим за къща. Защото ония билборд в Сан Франциско е за 1 000 000 за апартаментче.

Link to comment
Share on other sites

Да, малката ми братовчедка ще си купува къща там. Щото Гугъл са от по-добрите изедници... Оня билборд важи за съответната ма'ала, ти тва не вдяваш. През 5 преки може да си купиш къща за 150к, примерно, съвсем примерно. Сега колко ще е къща и колко си отворен откъм содомия е друга работа... Такива ми ти работи определят цените. Ако почнеш да гледаш пък т.нар. gated communities, милион нема ти стигне доникъде. Чичо ми например плаща над 10000$ данък годишно за къщата си в Rochester Hills. Виж го на картата и виж в центъра на Детройт как може за стотинки да си вземеш и къща и апартамент... 

Link to comment
Share on other sites

Разбрах.

Аз не съм се интересувал чак до толкова, съответно. Гледал съм цените в определени градове като Ню Йорк и Детроит от чисто любопитство. Дори се замислих дали да не си купя имот в Детроит ако има такава възможност за чуждестранни граждани. :D

Link to comment
Share on other sites

Има естествено, там не питат много откъде си га даваш пари. Зе Детройт един джокер - БЕГАЙ от центъра, там май още не смеят да спират на червено... 

Link to comment
Share on other sites

Не успях да намеря сравнителните снимки на жилищата за милион в евтин и скъп град в Щатите, но понеже Виден ме подсети за фишките, в които не бях влизал от миналата година - ето една любопитна статия със снимки какво може да се купи в различните части на света на цената на едностаен апартамент в Москва (около $145 000).

Link to comment
Share on other sites

Москва вече поолекна, иначе с Токио водеха парада... 

 

ЕДИТ: Напълно Е възможно да припадна на това слънце ако продължа.... Дъл'дън са прибера вътре на хладно и да тролвам и спамя?  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сипи си едно тароторче в халба ... сипи си една хубава ракийка ... па може и някакво сушено мезенце ... и почвай с троленето... аз така бих направил... ама не мога в момента :D

Link to comment
Share on other sites

Ех, Коста, да си тук наоколо да ти туря от щуката да хапнеш, па и ледена бира/ракия/вино да ти сипя....  :grin:

 

12932659_10208431662326694_1391934069567

Link to comment
Share on other sites

Сипи си едно тароторче в халба ...

 

И да не вземе да направи някоя глупост по инерция, в халбата си с таратора да добави и онова, дето го пие всеки ден, че онова, дето почва с мойта буква има свойството да пресича всичко, до което се докосне - таратори-маратори, приятни усещания и други такива. :notify:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...