Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не казвам, че някой е визирал фирмата в която работя.Просто дадох пример от първо лице, че нещата изобщо не са толкова страшни....Именно за това съществува термина гъвкаво работно време...който иска да работи когато си иска, стига да си направи 40-60 часовата работна седмица...но както някой каза много задълбахме..

Живи и здрави и весели почивни дни.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Така е, за какво са ни тези самолети, кого ще плашим? Никой! С тях ще участваме с "евро-атлантическите" ни партньори в акции и ще хвърляме бомби по разни измислени диктаторски държави, чрез, които ще хабим така или иначе оставащия им малък ресурс. След това пак ще теглим заеми от същите евро-атлантически партньори  за следваща партида 2 ръка самолети. Измислено е перфектно: теглим заем от тях, купуваме им боклуците и ги употребяваме в техните измислени войни за тяхна полза под слогана на европейските ценности и солидарност. От всякъде изглежда една голяма надупена работа...

Абсолютно си прав, ама просто е дошло времето и от там да се откраднат и един тиквеник да говори "Ето нови изтребители и кораби купих..."

 

Егати. Хем рев защо сме си съкратили армията и унищожили старите ръждясали железа, хем сега рев защо ще купуваме нови за да бомбим не знам си кой. Хем да имаме модерна армия, хем да нямаме. Хем го боли, хем го сърби. :lol:

Да имаме бре, дай 400-500 милиарда и ще имаме нещо, такива мижави закупувания са абсолютно безсмислени, тъй като няма страна с която да граничим, която ако ни нападне да не ни размаже (освен Македония) и тези няколко мижави корабчета и самолетчета с нищо няма да променят ситуацията. При положение, че икономиката е леща и има сектори които плачат за повече пари, е абсолютно малоумие да се харчат тези пари за военна техника. Просто едно примерче: съседна Турция харчи на година 22.6 милиарда долара за армията си, според теб дали новата ни покупка променя по какъвто и да е начин съотношението на силите?

Link to comment
Share on other sites

Отново ще повторя - нямаме нужда от никаква техника по простата причина, че вече нямаме армия! 2+2 до го е...

 

Командващите ми офицери, които са командвали и Наско с по над 3000 парашутни скока вече охраняват складове и прочее... Няма да забравя вътрешното унижение, което изпитах, когато видях един от най-заслужилите, с над 3500 скока, да пази вратата на Каменица, дето наскоро падна... За чий чеп ми е техника? Плаче ми се от тази реалност, но фактите са факти. Например за чий чеп има още военна полиция? Какво вършат тия??? Мега клатикурци! Румен много правилно и умно описа ситуацията. 

Link to comment
Share on other sites

Ти мани, как да е, ще ги купим тия самолети, ами кат няма кой да лети на тях, айде още един камион пари за обучения, още два за поддръжка ЧУЖДА, защото никой няма да обучи наши техници да могат да обслужват техниката. Ще стане като кугърите, от 12 мисля че бяха, 3 се поддържат, един лети, че много скъпо, или пък с камионите мерцедес, където не можем да им сменим накладките, че много скъпо...бе мани.

Link to comment
Share on other sites

Фиксирано от изедник - не. Иначе по принцип съм 24 часа на разположение при нужда. 

Да си жив и здрав, все така да си...

Иначе, заради това не можеш да усетиш добре разликата и неудобството свързана със смяната на часа.Когато си настроен в определен режим, много трудно можеш да го смениш.

Link to comment
Share on other sites

Айде стига, големи мъже, за една смяна на часа мрънкате! Ама друго си е да се стъмва в 21, не в 20 часа. И да сте навън на разходка.

Аз, както знаете, съм работила на смотани длъжности, и никога не ми е пречело да ставам с един час по-рано или по-късно. При все, че две години ставах в 5,20 ч., а като ученичка и в началото като студентка ставах 4+2 години в 5,30 - 5,45 ч.

Лека вечер :)

Link to comment
Share on other sites

Ама друго си е да се стъмва в 21, не в 20 часа. И да сте навън на разходка.

 

Есента на другата смяна пак ще те питам. ;)

Link to comment
Share on other sites

П.П.Видене, пак се изказваш неподготвен, хем ти сложих цитат от уикипедията....

Е ти нищо не каза сега. Той е измислил Уикипедията между другото, на покрива след третата бутилка Пиринско. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Есента на другата смяна пак ще те питам. ;)

Питай ме. Няма да ти кажа :D Има си романтика през късната есен да е тъмно и някак мистично в 18 ч.

 

Само аз ли обичам да стоя по време на буря завита с одеало на терасата, гледайки светкавиците и наслаждавайки се на свежия въздух по време на дъжд... Дано скоро завали...

Link to comment
Share on other sites

Аре стига вЕ  :laughing: ....Ей ся iзомбитата те изЕдоха с парцалите :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

.....Android has a more secure default for online attacks at start-up....

 

Tи виж частта, че по-старите версии са успявали да ги пробият в рамките на 10 секунди. По-новите зависи от сложността на паролата - за под седмица. И в случая говорим за стандартно отключване. Ако някой ми каже, че сериозни организации не могат да свалят паметта и да я анализират с по-специализиран софтуер ще умра от смях. Все пак говорим за чипове с данни, които могат да се прочетат по един или друг начин, след което да се анализират направо на сериозна машина, а не да се пробват пароли през интерфейса на самото устройство. Т.е. при специализиран хардуер за отключване на подобни устройства говорим за време в рамките на часове заедно с времето за разглобяване и изчитане на информацията от чиповете. Все пак това е потребителска електроника, а не военна, защитена против дизасемблиране...

 

ПС: Споменавал ли съм, че и едните и другите ги мразя на общо основание (и пак на общо основание ги обичам де) - просто по различен начин ме нервират като правя софтуера за тях

Link to comment
Share on other sites

Е ти нищо не каза сега. Той е измислил Уикипедията между другото, на покрива след третата бутилка Пиринско. :lol:

 

Ти верно, че си издухан ама - breaking the law......

Link to comment
Share on other sites

ПС: Споменавал ли съм, че и едните и другите ги мразя на общо основание (и пак на общо основание ги обичам де) - просто по различен начин ме нервират като правя софтуера за тях

 

Споменавал си разбира се и едва ли някой може да те обвини за тия ти топли, слънчевоциклени чувства....  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Многоженец такъв - да не си приел вече исляма? :evil

Не съм.... Ранното християнство не е забранявало многоженството ;)

Link to comment
Share on other sites

Хммм..караш го по ония правила значи...колко удобно...ама не е много добре за финансите, че трябва 2 да издържаш...обаче пък ще ти е по-весел живота щото вечер преди да заспиш тая втората ще ти пее на ушенце за танковете. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хммм..караш го по ония правила значи...колко удобно...ама не е много добре за финансите, че трябва 2 да издържаш...

Напротив!

Тва Ваенга, има всички качества, та да може да обръща двора, да оправя колата (дори самостоятелно да свали скоростна кутия или диференциал), да налайва нахалниците, както и случайни минувачи. Като по този начин ще опазва имота от набези. Отделно, че дори и в хоремага на най-дивото село няма да се намери мераклия да ти скочи, стига да си в нейната компания. До тук само плюсове...

Link to comment
Share on other sites

"Alien vs Predator" ..."Godzilla vs Mechagodzilla"...и др. такива колкото щеш -  що да няма и едно земетресение срещу едно цунами. Пък и може да играят в екип - освен vs-то, никъде другаде не е казано, че ще ги сбиват. :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Ми, Видене, земетресенията и цунамитата си вървят ръка за ръка, не виждам простотия.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...