Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Пресекло ти е срането на тебе ако си пил некво залежало...  :laughing:

 

На мен на тая тема не ми говори изобщо, щото както си 70 кила начишкан, с извинение, изпил съм те 100 пъти...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

И да не вземе да направи някоя глупост по инерция, в халбата си с таратора да добави и онова, дето го пие всеки ден, че онова, дето почва с мойта буква има свойството да пресича всичко, до което се докосне - таратори-маратори, приятни усещания и други такива. :notify:

 

За бира ли говориш Бламене?

Link to comment
Share on other sites

За бира ли говориш Бламене?

 

блеймин дъ Бламен :D

 

---

SE0Qx-.gif

 

Минава ми през главата, че Хитлер се превърта в гроба...

Link to comment
Share on other sites

За бира ли говориш Бламене?

 

Почти...нали знаеш, че "Пиринско" му е любимата, ако въобще може да се впише като бира.

Link to comment
Share on other sites

Тва по повод тъпите въпроси за това, кво аджеба по ти се ще......

c510532419e02bd4bc7d40c90120fce5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Почти...нали знаеш, че "Пиринско" му е любимата, ако въобще може да се впише като бира.

 

Още една ужасяваща грешка, предвид колко добре би трябвало да се познаваме... 

 

===============

 

Мисир, ние си имаме приказка също, не ни трябват чужди мемета.... НИ ДА СИ ЖИВ, НИ ДА СИ УМРЯЛ

Link to comment
Share on other sites

Голем си мисир, честно.... Великани като Близард не могат се справи с тия проблеми, пикльовците от скапаната фирмичка с гръмкото име Гайджин са недосегаеми.... Не може да пасеш толкова трева, просто не може... 

Мисирчо..., нали не се пробваш ,баце, да сравняваш жълтия леген със синьото камЙонче, дет лани го купихме на детето? Щот точно това правиш, но понеже си твърде неосведомен за кво-що, но пък държиш да го подчертаваш, ще те оставя да тънеш в невежество и довечера отново ще си легнеш глупав....

Link to comment
Share on other sites

Не, не, не и не - този път ти си глупав... 

 

Не те ли е срам, мисир - ти лично се оплакваше от ботове и чийтъри, не забравяй, че я чета темата. 

Link to comment
Share on other sites

М'хуу.... Пък ти продължавай да сравняваш две съвсем различни неща и може би по някое време ДОРИ ще откриеш някакъв паралел.

Пожелавам ти успех и попътен вятър в търсенето ти....

Link to comment
Share on other sites

Не, не, не! Важното е ти да осъзнаеш, че не си само пръднал ;)

Дет викат хората - А' дано, ама надали.....

Link to comment
Share on other sites

Абе ти верно ли си толкоз тъп да си мислиш, че тъз боза е непробиваема и непробита отсекъде, или просто се опитваш да ме дразниш? Напиши го в Гугъл бре, мисир.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Напиши го ти бе, Отворко! После вземи да прочетеш какво казват хората, може и да пробваш да дръпнеш нещо от малкото предложени неща и след това, седИ глей филма. Можеш да се пробваш и да си платиш десетина - дваесе долара за уж работещите хакове, влез в профила си, пусни си ги и се наслаждавай на покупката (ама забавното е когато си вдигнал повечко левели или пък си понапазарувал голдън ийгъли, тогава кефът е още по-голям).

Та, така... Като го напишиш това в гугъл, недей да ми четеш само простотиите за стопроцентово работещите хакове, ами погледни и писаното от хората, дет са имали възможност да се насладят на тия хави. После, ако още не си се сетил, че тая миризма, дет се носи от гащите ти не е само на метан, пообиколи и хакерските сайтове и виж хората вадещи си парите с такива неща, кво аджеба ти хортуват.

Както казах вече - А дано, ама надали....

 

П.п. И престани да сравняваш нещо, от което основната печалба е при продажбата му с нещо, което е безплатно в основата си, но разчита за оцеляването си на продажби в самото приложение! Ставаш глуповато смешен вече....

Link to comment
Share on other sites

Вече съм спокоен - Виден оздравя! :D

И на мен вече ми минаха притесненията :))

Link to comment
Share on other sites

Ставаш глуповато смешен вече....

 

Същият въпрос втори път - толкоз ли си прост верно?

 

НЕ МОЖЕ ДА СИ ТОЛКОЗ ПРОСТ!

Link to comment
Share on other sites

Толкова си смотан, че жена ми сподели, че вече с теб няма да пие!!! :D

Link to comment
Share on other sites

И на мен вече ми минаха притесненията :))

 

Абе минаха ти, ама май все още има нещо остатъчно, понеже от сумати време не е помествал от ония огромните хилещи се емотикони...но се надявам всичко да отшуми окончателно по някое време, тъй че ще се оглеждам за емотикони, заемащи половин пост. :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Толкова си смотан, че жена ми сподели, че вече с теб няма да пие!!! :D

 

А тя щото много е пила!  :laughing:

 

Ама не е катил като тебе - зави ме, милата...  :moon:

Link to comment
Share on other sites

За какво става въпрос?

 

Grimjaur: нещо на НЕ-Руски артист дали може да покажеш? :D Нещо, в което няма ръждясала техника и нотки на апокалипсис. Егати държавата, честно...

Link to comment
Share on other sites

http://www.brianbaity.com/

 

Същия чичко беше преди 2 дни в Сопот, дори си бях планирал ходене там, но ме порязаха с графика.

 

 

Ред. Ангеле... За руското майсторство не се изказвай толкова пренебрежително, че бая народ, почитател на балета, може да набъхта :P

Link to comment
Share on other sites

Щом и изкуството почна да се дели на руско и не руско...сме тотално деградирали културно.

Link to comment
Share on other sites

Щом и изкуството почна да се дели на руско и не руско...сме тотално деградирали културно.

 

Изобщо не деля изкуството, а не виждам и някой друг да го прави.

Просто на мен пост-апокалиптични пейзажи не ми харесват. Не бих си сложил скулптура, инсталация, картина или каквото и да е с подобна тематика в апартамента.

 

Сложи си ръка на сърцето, погледни горната миниатюра и без да търсиш друга информация отговори на въпроса: Какъв по националност е творецът?

Link to comment
Share on other sites

Украинец.

 

 

Ангеле, глупости говориш. Аре да изкоментираме яйцата. Може да ровнеш и що е то диорама.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...