Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Някаква висока серия. Все се каня и все не купувам. Интересува ме дали са читави, защото Жилет нещо взеха да се излагат.

Аз съм взимал ей такова https://groomingguru.files.wordpress.com/2011/10/quattrotitaniumprecision_wilkinson_011.jpg

 

В началото бях адски доволен, после си взех нещо подобно на жилет и от него също бях доволен... Не мисля, че има особена разлика сега като се замисля. Проблема с тези е че по-трудно се намират после ножчетата. Жилет има навсякъде а тези последно търсех и все не намирах.

 

Ако искаш пробвай ги, но не очаквай чудеса.

 

Колкото за гладкото бръснене - според мен това да ти дразни кожата по-малко е по-важно.

 

ПС: Всъщност ей това "задното ножче" е доста полезно и удобно:

 

http://ecx.images-amazon.com/images/I/71EWXbLiSuL._SL1500_.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

...собено сутрин в полусънено състояние.

Никога не се бръсна сутрин. Дори по командировките - винаги бръсненето вечер.

Link to comment
Share on other sites

За бръсначите нали веднъж вече водихме дискусия... Който има мераци да си прави харакири през гръкляна - да ползва бръсначи...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Следя с жив интерес тази дискусия още от самото и начало, породена от съвсем  друг въпрос....

И начи, така, както си седя и следя с жив интерес...., в акъла ми изведнъж проблесна кат светкавица, че верно отдавна не се е чепкал въпроса за сапунчетата за пишки, чешещите за мъдЕ такива, както и кви четки аджеба, са по душеудовлетворяващи. Тия от мъдни косми на тасманийски дявол, взети тамън да му мине разгонването на хайванеца, или тия, дет са от около аналната област на див скункс албинос, подстригани по пълнолуние, малко след Еньов ден....

 

П.п. Сори за дългите и сложни изречения, ама темата изначало е много дълбока и ги заслужава....

Link to comment
Share on other sites

brain-fart.jpg

Друго си е да се говори за казармата. Или да си споделяте детайли за нюансите на интимните си миризми :)

Link to comment
Share on other sites

Т'ва и то си е коментар ;)

Всеки път, като се захване тема, която не е височайшите ти и  изтънчените интереси - държиш цветущо да покажеш пренебрежението си. Явно според теб форОма работи с цел удовлетворяването на твоите интереси. Да не говорим за трите страници фекална маса, която изляхте, обсъждайки химичния състав на дронжолите си с обичайните спам ботове...

Link to comment
Share on other sites

 Явно според теб форОма работи с цел удовлетворяването на твоите интереси.

Именно ;)

 

П.п. Проблем ?

Link to comment
Share on other sites

А, не, няма нужда. Нямам нужда от твоите проблеми :) Бъди щастлив, живуркай си, радвай се на виртуалното си царство :)

Link to comment
Share on other sites

Не, бе... Аз проблеми нямам никакви! Там имаше питанка, демек, ей тоя знак - ? Означава, че прежде писаното е въпрос (тва ако не знаеш кво означава знакът). Та смисълът (щото явно не си го схванал) е - Пешо, имаш ли проблем с това, че форОмът работи за моите интереси (питанка) ? (ей тоя знак, ако вече си го забравил)

 

П.п. Скучен си, чесНо... Знам, че можеш да се направиш и на по-интересен.

Link to comment
Share on other sites

Не, бе... Аз проблеми нямам никакви! 

 

И все пак олекваш тотално за четене... Верно ли не си способен с две думи да му отговориш? 

Link to comment
Share on other sites

https://chicago.craigslist.org/chc/apa/5523790042.html

 

2900 долара за тоя КЕНЕФ. Тия са тотално бохави. Ако можех да си позволя такава сума за наем/заем...НИКОГА ама НИКОГА няма да живея в тая помия. Да ти еВа и даунтауна и килимите и всичкото. За 2900 в такъв палат ще живея в някое спокойно предградие, че ще ми пукат ушите от скари в задния двор и ще плакна мъде в басейн....собствен.

 

Че на всичкото отгоре уредите не са нищо особено. Ейй, верно в тая страна лайна може да продаваш....само да намериш балъци. Айфоните са тоталния пример.

Link to comment
Share on other sites

https://chicago.craigslist.org/chc/apa/5523790042.html

 

2900 долара за тоя КЕНЕФ. Тия са тотално бохави. Ако можех да си позволя такава сума за наем/заем...НИКОГА ама НИКОГА няма да живея в тая помия. Да ти еВа и даунтауна и килимите и всичкото. За 2900 в такъв палат ще живея в някое спокойно предградие, че ще ми пукат ушите от скари в задния двор и ще плакна мъде в басейн....собствен.

 

Че на всичкото отгоре уредите не са нищо особено. Ейй, верно в тая страна лайна може да продаваш....само да намериш балъци. Айфоните са тоталния пример.

Чефо, за всеки влак си има пътници. И на мен не може да ми го побере акъла как в наше село се надпреварват да хвърлят МИЛИОНИ за такива съборетини, ама ги има твърде много, най-вече ония с дръпнатите очи - приятелите на Пламен. :lol:

Link to comment
Share on other sites

...ония с дръпнатите очи - приятелите на Пламен. :lol:

 

Искаш да кажеш "роднините". :lol:

 

Всичко е въпрос на това, с какви финанси разполагаш - и тук е така, особено в София е доста показателно...има хора с такива доходи (кой чужденец, кой нашенец перящ яко европейски фондове и какво ли още не)...дето 3 бона в зелено на месец изобщо не ги и усещат. ;)

 

По тоя повод - нали разбрахте, че на предстоящите президентски избори отново ще имаме кандидати като Веселин Марешки, Николай Банев...а защо не и Шиши...той ми се струва най-подходящ, така и така държи половин България, пък макар и на документи да не е негова ; а ако и майка му стане вице - комплектът ще е пълен. :moon:

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш "роднините". :lol:

 

Всичко е въпрос на това, с какви финанси разполагаш - и тук е така, особено в София е доста показателно...има хора с такива доходи (кой чужденец, кой нашенец перящ яко европейски фондове и какво ли още не)...дето 3 бона в зелено на месец изобщо не ги и усещат. ;)

 

По тоя повод - нали разбрахте, че на предстоящите президентски избори отново ще имаме кандидати като Веселин Марешки, Николай Банев...а защо не и Шиши...той ми се струва най-подходящ, така и така държи половин България, пък макар и на документи да не е негова ; а ако и майка му стане вице - комплектът ще е пълен. :moon:

 

Ще има, как няма да има, като 2-3 по-големи маали решават изборите.... 

Link to comment
Share on other sites

Ники, не че те бия, ама ме спуснаха с парашут в един пакистански проект, който до сега беше поддържан от... пакистанец... Липсата на NTP синхронизация между нодовете е от най-малките проблеми. Глупавите животини са ни лишили и от root достъп, заради секурамиянко политиките си... И не, няма такава мазаница...

Баси цял ден ме дразнят гнусните животни...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...