Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не говорим за вкус тук. Никой не обижда името ти. На мен също Галина ми харесва повече от Гергана.
Говорим за логика.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Нещо такова е и при мен. Нашите са харесали Галя, защото съм си Галя де, не Галина.

 

Е то малко пак си е до вкус - има някои хора, които според мен си мразят децата и ги именуват с безумни имена, или изгъзени.

 

Ниа, Емма, Теа, Деа, Мария-Десислава, Йоанна-Маргарита и тем подобни извращения. Последно гледах едно сладурче, дето го кръстили Лайла. Вкусове, та чудо...

 

Има един лаф:

Как кръстихте детето?

Корнелия.

Ми на кой?

Ми сватята курва, аз Нели...

Link to comment
Share on other sites

 

Ниа, Емма, Теа, Деа, Мария-Десислава, Йоанна-Маргарита и тем подобни извращения. Последно гледах едно сладурче, дето го кръстили Лайла. Вкусове, та чудо...

 

 

 

Едни от най-нелепите имена, които се срещат в България са: Зайо Заев, Патко Патков, Фльорца Котарачкова, Ягода Вампирска, Щраус Занов, Ташо Мъдев, Сокол Пепелянков, Бърза Куршумова, Веселазасмяна Тодорова, Лушка Тъпанарова.

Link to comment
Share on other sites

За мен от нелепите е Пътка. При изписване на латинеца им дават избор: Patka и Pytka.
Все съм се чудел с какво сиво вещество между ушите ги пишат тези имена. Дали ги мразят още преди да се родят?

Link to comment
Share on other sites

Аха - Светльо на дядо Ламбо... Тия всичките сме ги изчели...

 

Мъчително доизглеждам последната тъпотия за Сойката... Добре че си поспивам от време не време, че мъка...   

Link to comment
Share on other sites

На мен пък доста странно ми прозвуча оня на здравната каса, дето сумати време го спрягаха по телевизиите - Глинка Комитов, не за нещо друго, ами понеже има един руски композитор, чиято фамилия е Глинка, а на този това му е собственото име. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Хахаха. Жоро имаха клиентка Лоза Пръчкова, управител на хотел. Преди няколко години и по ТВ я даваха във връзка с хотела уж :)

Ангеле, тоя колега ще да е имал фетиш към името Генадий. Христо си е такова хубаво име.

Видене, и аз я свалих Канабис, и не съм оптимист за сюжета. На 1 част от Сойката само дето не заспах в киното. Скукаааа. Така като чета, ще си подремна и на втора част.

Link to comment
Share on other sites

Видене, и аз я свалих Канабис, и не съм оптимист за сюжета. На 1 част от Сойката само дето не заспах в киното. Скукаааа. Така като чета, ще си подремна и на втора част.

 

Със сигурност - брутално тъпна, предсказуема и бозава... За спане - идЯлно. Добре, че това най-после беше финала. 

Link to comment
Share on other sites

Айде аз да не казвам как се казва един моите най-добри клиенти :))

Във всеки случай на мен ми е крайно неудобно да се обръщам към него със стандартното - г-н. <фамилия>

Link to comment
Share on other sites

Аха - Светльо на дядо Ламбо... Тия всичките сме ги изчели...

 

Мъчително доизглеждам последната тъпотия за Сойката... Добре че си поспивам от време не време, че мъка...   

Аз изгледах само първата част и ми беше предостатъчно да не гледам всяка следваща подобна глупост. Не знам след като и на теб не ти е харесала, защо продължаваш да гледаш следващите

Link to comment
Share on other sites

Аз изгледах само първата част и ми беше предостатъчно да не гледам всяка следваща подобна глупост. Не знам след като и на теб не ти е харесала, защо продължаваш да гледаш следващите

На инат. Сестра ми гледаше така всякакви безумни тъпотии. Просто защото е почнала и си ги довършваше...

 

ПС: Кой насра стиловете на форума??? Вчера си бяха наред, днес редовете (при изключено форматиране) са безкрайно дълги.

 

Фикс-а е : в editor.css - малко след ред 194 има white-space: pre; това трябва да се смени на white-space: normal;

Link to comment
Share on other sites

ПС: Кой насра стиловете на форума??? Вчера си бяха наред, днес редовете (при изключено форматиране) са безкрайно дълги.

 

Фикс-а е : в editor.css - малко след ред 194 има white-space: pre; това трябва да се смени на white-space: normal;

 

Изобщо не знам за какво говориш...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

При мен от край време редовете са от по няколко километра.....

Link to comment
Share on other sites

Потресен съм...най-после излезе човек, който да каже в прав текст истината за т.нар. "бежанци" - преводач сириец, който 2 години работи на границата и през който са минали огромен брой от мигрантите. За 10 минути в предаването на Милен Цветков, един сириец :hump: мамата на всички псевдо хуманисти и заблудени евро ръководители. Ще изчакам да поместят предаването в сайта на Нова ТВ и ще го сложа в темата с новините - заслужава си да се изгледа, защото в бъдеще нещата наистина ще стават по-зле след тая изпусната огромна маса от хора. Оказва се, че всичките тия, дето са без документи (а те са огромния процент от всичките дето преминават)...никой не им правил насрещни сверки дали наистина това, дето казват е точно така - просто за всеки без документи приемали на доверие името му, датата му на раждане и откъде идвал...един вид записвали на доверие всичко каквото им кажат. :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Тука 300 долара хората ги нямат за нищо като съдя за какво и с каква честота си харчат парите...явно забогатяваме...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...