Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Честит "празник"  :laughing:

 

.............

 

Ти знаеш ли, че още си пазя един вестник "Работническо дело", който преди време открих на работата в едни стари шкафове....даже беше от по-ранна година май, понеже имаше само един орден "Г.Димитров" и струваше не 3, а 2 ст'инки...явно с времето се е натрупала инфлация... :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз имам някъде доста броеве и от него, и от Земеделско знаме, и от Отечествен фронт. Дано някой не ги е изхвърлил само от избата...

 

А на вилата като раздигахме балатума да боядисваме - отдолу всичко застлано с Р. дело и З. знаме. Разпилявал съм се от смях да чета статиите.... :grin:  

 

Това се води поздрав от руски военни

 

8_mart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е защо всички бежанци, които интервюират, са си заплюли да казват едно и също - "Ние бягаме от войната, търсим само сигурно място, за да си запазим живота..."....и малко след това на други въпроси отговарят "Надяваме се Германия или Швеция да ни приемат...". Някакво леко противоречие намирам между двата цитата...нали търсят спокойно място без война - аджеба само Германия и Швеция ли са "спокойните места" в Европа?

Link to comment
Share on other sites

Честит "празник"  :laughing:

Най-добрият мат'рял за производството на димки от амониева селитра, евър (заклеам се)!

 

А днес  се почувствах като Алиса в страната на чудесата :))

Миналия месец си промених единия от плановете към Теленор - карта само за мобилен интернет. Като бонус получих и таблет срещу еднократни дваесе кинта и към услугата, аванта - HBO GO. Ейчбиото ми дойде добре, понеже след по-малко от месец ще ми е силно наложително да имам някаква телевизия за гледане, различна от кабеларка или ефирна. До тук всичко Ок. Прибрах се, инсталирах си приложението, засилих се да гледам троновете и... курец. Минават рекламните лога на ХБО, минават и някакви мрънканици, че съдържанието било обект на аФтУрско право, започва филмчето, две секунди гледане и... забивка. Съответно звънях по съпорти, преинсталирах приложения, писна ми и почти го бях забравил този проблем. Снощи обаче реших да го подкарам на компата (деа знам що ми скимна) и всичко си тръгна без никви дертове. пробвах пак на таблета, пак кор. Накокържих се яко и леко завоалирано понапсувах някакво девойче от съпорта. Детето явно се сецна, щот звъня по технически отдели и прочее дивотии, като на края ми рече, че след няколко минути ще ми се обади техен сътрудник от техническия.

Минутките се превърнаха в часове и днес по обед ми звъни някакъв таласъмин да ми се обяснява, че видите ли...., устройството ми не било подържано от ейчбио! ПОЛУДЕХ! Как бе мамка ви мазна да не знаете, че пробутвате нещо, на което част от услугата не върви!?!

Вдигнах се и право в офиса на Теленор в гранда. Плъшокът, дето ми набута устройството и договора взе да ми се кълне, че вийш ли, такова нещо няма и не би трябвало да имам подобни проблеми. Да ама го накарах да пробва на едно тяхно устройство, същото като моето и естествено, ейчбио, ама нъцки... Почнаха се едни телефони до разни техни шефчета и шефове и никой от ония потни кратуни не знаеше, че са пробутали стотици устройства, които не могат да правят част от това, за което са предназначени или поне презентирани....

Егати фирмата, МАЙНА!

 

П.п. Пъпешът от техническия пък ми мрънкаше, че работели по въпроса и било въпрос на дни най-сетне и аз да започна да се радвам на Go-то от ейчбио....

Само да ми изтекат договорите догодина и с цветисти и гръмки псувни ще ги разкарам тия лайнари, въпреки петнадесетте години от които съм им клиент и доста добрите отстъпки, които ползвам....

 

Link to comment
Share on other sites

Навсякъде са таквиз :) 

 

днес ПРЕД клиент, който ми е приятел му разглобих YOGA лаптопчето ... ремаркетирано/рефърбишд ... за малко да се разреве от яд ... 2500+++ лв на LAPTOP.BG ... разни фуканици ... от село Леново как бил едва ли не тоз лаптоп ... мнооо хубав ... и като си видя ремонта по дъното - което за първи път се отваря пред него -  и щеше да падне ... и после взе да си спомня рЕзко как "микрофона не се чува", "батерията от нова има проблем, че кара много малко" , "още като отворих кашона от едната страна скърца корпуса" ... 

 

ВСИЧКИ, са педалЕ 

Link to comment
Share on other sites

И друго ми минава през главата.... Козел е егати и яката бира, майна!

Направо не мога да преценя коя ми е по-фейвъртит - тя или пилзнер уркуел.... От одеве ги въртя една след друга двете, и се чудя усилено.

Link to comment
Share on other sites

И друго ми минава през главата.... Козел е егати и яката бира, майна!

Направо не мога да преценя коя ми е по-фейвъртит - тя или пилзнер уркуел.... От одеве ги въртя една след друга двете, и се чудя усилено.

Тъмният Козел също е много добър. Препоръчвам ти го. В Триумф можеш да намериш и една друга чешка бира - Бернард нещо си. Страхотна е. Особено тъмната.

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е защо всички бежанци, които интервюират, са си заплюли да казват едно и също - "Ние бягаме от войната, търсим само сигурно място, за да си запазим живота..."....и малко след това на други въпроси отговарят "Надяваме се Германия или Швеция да ни приемат...". Някакво леко противоречие намирам между двата цитата...нали търсят спокойно място без война - аджеба само Германия и Швеция ли са "спокойните места" в Европа?

 

Гледал ли си DREAMCATCHER? 

 

И друго ми минава през главата.... Козел е егати и яката бира, майна!

Направо не мога да преценя коя ми е по-фейвъртит - тя или пилзнер уркуел.... От одеве ги въртя една след друга двете, и се чудя усилено.

 

Не съм съгласен. Пих кутия тук - не стаа... 

Link to comment
Share on other sites

И друго ми минава през главата.... Козел е егати и яката бира, майна!

Направо не мога да преценя коя ми е по-фейвъртит - тя или пилзнер уркуел.... От одеве ги въртя една след друга двете, и се чудя усилено.

Майна. И двете стават за напукани пети. Да ги топиш, не и за пиене.
Link to comment
Share on other sites

Аха, това ми е първия имплант. Той личния ми зъбар отдавна ме навиваше, пък и ми направи предложение, на което нямаше как да откажа - той води показни операции в един център за обучение на стоматолози (не на студенти, защото тия процедури са само за стоматолози с опит) и така един вид играх ролята на гинипиг, като цената ми дойде почти наполовина от нормалната. Абе далавера отвсякъде (тук имплантите струват майка си и баща си). :lol:

Колко струва там импланта, че ми е интересно :)

Link to comment
Share on other sites

Да ги топиш, не и за пиене.

 

Българските - да. Пробвай на място. И Джонито е бълвоч, при това долнопробен, ма си го пиете.

Link to comment
Share on other sites

Майна. И двете стават за напукани пети. Да ги топиш, не и за пиене.

Ма махни са веее.... Ма затъкни са и хич не се обаждай, вее.... Човек който пие ЛИМОНЕНИ, ъъъ.... (не, няма да кажа бири) неща и им се кефи, изобщо НЯМА ПРАВО да коментира каквото и да било на тема бира!

 

 

 

Не съм съгласен. Пих кутия тук - не стаа...

 

Даа, бе... то... ти и за пиринското разправяш, че имало нещо общо с бирата....

 

П.п. Със Стефчо сте едни и същи мамалигари, ама айде....

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен. Пих кутия тук - не стаа... 

Ъъъъъ, да не би да искаш да намекнеш, че Козела не го вдига пред Пиринското, мисир? :lol:

 

Колко струва там импланта, че ми е интересно :)

Най-тънките тарифи започват от $2000. Говорим само за импланта (на мен ми легна $1400 защото моя зъбар ме използваше като демонстрация на процедурата в учебен център за други зъбари, един вид само цената на материалите). Тук минимум имаш отгоре поне един СТ-скан за $150 плюс разбира се коронката за около още $1200. И в случая изобщо не се засягат сложни казуси като изграждане на кост и прочие завързани схеми.

 

Едит: ей те тва просто нещо (винт от титаниева сплав) струва майка си и баща си:

 

Dental-Implant-X-ray.png

Link to comment
Share on other sites

Колко струва там импланта, че ми е интересно :)

 

Къде 5000$ са добрите попадения в USA.  

 

И да - Козела е ТОТАЛНА пикня пред Пиринско. Този в кутия. 

 

Българските - да. Пробвай на място. И Джонито е бълвоч, при това долнопробен, ма си го пиете.

 

Джони пият в ма'алата, мисир. Ние пием тройно дистилирано или сингъл молт/каскет, га не е от моя си каскет.  

 

Ма махни са веее.... Ма затъкни са и хич не се обаждай, вее.... Човек който пие ЛИМОНЕНИ, ъъъ.... (не, няма да кажа бири) неща и им се кефи, изобщо НЯМА ПРАВО да коментира каквото и да било на тема бира!

 

Даа, бе... то... ти и за пиринското разправяш, че имало нещо общо с бирата....

 

П.п. Със Стефчо сте едни и същи мамалигари, ама айде....

 

Още един, чоглав и известен.... Пий урина и мирясай. Не си сам, споко - има и други!  :laughing:

 

Козела обаче, тук поне, в тия кутии - ТОТАЛНА ПИКНЯ. Вероятно там, откъдето се лее, пресен и леден - може и да става. Но тук в тия тин'киЙ - заеби.  

Link to comment
Share on other sites

И да - Козела е ТОТАЛНА пикня пред Пиринско. Този в кутия. 

 

Козела обаче, тук поне, в тия кутии - ТОТАЛНА ПИКНЯ. Вероятно там, откъдето се лее, пресен и леден - може и да става. Но тук в тия тин'киЙ - заеби.  

:FU: , мисир! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз не си вадя изводи за Козел от кутията, която пия в Бърлгария, но е сигурно на 100000%, че тя е воняща козелска пИкоч.   :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Бира,  без значение бранда + ГОВНА = ТОТАЛНИ ГОВНА

 

Например,обаче, Корона е говна по сътворение, дори без миксиране.

 

Почти всички английски "бири" са говна, също без д са миксирани с тъпи цитруси.

Link to comment
Share on other sites

Не е точно тъй - немска бира + говна = голяма разлика от Пиринско + говна.

Не ща нищо да кажа за Пириснкото по принцип, а само за Пиринско+говна - седи като пресечено и има ужасен вкус, за разлика от говната на немската бира, която си остава идеално бистра и има доста свеж и приятен вкус.

Link to comment
Share on other sites

Всички тук... ХАХАХАХ.... Няма проблеми!!!

 

ЕДИТ: Скоро броил ли си ни? Съответно колко от вас са Всичките? Аз се сещам за 3 

Link to comment
Share on other sites

Спънал съм се някъде по пътя - тури ги 5 за всеки случай, тури ги 10, ако ще те стопли. 

 

"чудесно", че се слагаш сред тях.

Link to comment
Share on other sites

Слагам се щот' съм лаик...пардон - лайк...и приемам твърденията от тоя род на доверие...и то пълно, без да се замислям. :))

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...