Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не, направо се изяждам от яд, че все още не ти казвам, ама щом не щеш... :online2long:

 

както си прецениш, не виждам защо да не искам да знам за нещо полезно и евтино

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

както си прецениш, не виждам защо да не искам да знам за нещо полезно и евтино

 

Не се кОси, не е сигурно колко е полезно и еФтино и дали няма да ти излезе по-скъпо накрая. С китайците е така. 

 

===========================

 

Някой нещо да се сеща за днешния ден? В смисъл извъм посткомунистическото празнуване на вчерашния? И аз не се сетих, но е добре че има хора да ми припомнят. 

Link to comment
Share on other sites

Явно, защото само ти попита. Помня го целия случай, макар и вече да ми се е поизтрил малко от спомените...а знаеш ли, че като дойде "демокрацията" и Жельо амнистира затворниците, между тях беше и братът на единия от бомбаджиите, който също е бил замесен в атентата и след това същия тоя стана някакъв шеф в бургаското ДПС...

Link to comment
Share on other sites

Явно, защото само ти попита. Помня го целия случай, макар и вече да ми се е поизтрил малко от спомените...а знаеш ли, че като дойде "демокрацията" и Жельо амнистира затворниците, между тях беше и братът на единия от бомбаджиите, който също е бил замесен в атентата и след това същия тоя стана някакъв шеф в бургаското ДПС...

Остай го.... Явно днес все още не е медитирал.....

Link to comment
Share on other sites

Мерси, мерси.... Аз последните десетина години все се опитвам да обяснявам на хората честитящи ми по  Гергьов ден, че бая са позакъсняли, ама никой не захапва....

Даже днес бях да правя обучение на персонал при един мой адаш и като му честитих, оня ме гледаше като прецицало теленце....

Link to comment
Share on other sites

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_268947.html?vip=79102&utm_source=YGfacebook&utm_medium=WebsiteC&utm_campaign=FB1512

 

И драмите с избор на DVR приключват, след бая издевателства над една Xiaomi екшън камера и няколко IP камери почвам да им ставам голям фен на китайците. 

Link to comment
Share on other sites

... почвам да им ставам голям фен на китайците. 

 

Абе ш'съ научите вий... :bgrin:

Забелязал съм, че китайците ги плюят основно хора, които не знаят какво и откъде да купуват ; по тая причина редовно попадат на боклуци и после си го изкарват на целия Китай. ;)

 

@Васко, забеляза ли надписа Language: Chinese only?

Link to comment
Share on other sites

Доволен ли си? Защото ми търсят някои клиенти и се чудя какво да им поръчвам.

ако съдя по ревютата определено си заслужава. поръчах днес сутринта за приятел ще я видим и нея как е но съдейки по другите им продукти очаквам да е добро попадение.

Link to comment
Share on other sites

Честит имен ден при това положение и на двамата. :) Да сте живи и здрави.

 

Същото и от мен...за Галчето най-вече, че оня с мустаците на аватара вече го поздравих другаде.

Link to comment
Share on other sites

Същото и от мен...за Галчето най-вече, че оня с мустаците на аватара вече го поздравих другаде.

Ъъааъъъ.....?
Link to comment
Share on other sites

Много благодаря на всички!!!

Адашче, аз знам, че вчера трябваше да празнувам. Но за този празник знам от 5-6 години, така и не можах да се изкълча да си сменя датата на празнуване. Тъй като съм кръстена на Георги, си празнувам на Гергьовден. Но няма нищо по-хубаво от това да имаш два имени дни и да получаваш все хубави пожелания!

Отново ви благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

Защото така са решили нашите. А и това е едно от малкото им действия, които адмирирам! :grin:

Може да звучи самохвалствено, ама много повече си харесвам името така, отколкото Гергана или производните на Георги.

Георги много ми харесва като име (и не, не го казвам заради мъжа ми), но не и женските му варианти.

 

Всеки си има вкус, нали Ангеле? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...