Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ако се сложиш на червенокосата Маруся на митницата ще спечелиш повече. 

 

=======================

 

Давам парична награда на който ми намери клипа в комбинация М83 - Lower Your Eyelids To Die With The Sun и финала от Close Encounters of the third kind

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Само не и Маруся!!!

 

А за второто...ако разшифроваш малко това, дето ти е в главата...може и да помогна...щото не се разбира как точно я искаш тази комбинация - музиката от първото с картината на финала от второто...или пък едно след друго в един клип - галактиките и звездите + излитането...или пък нещо друго ти се върти...

Link to comment
Share on other sites

В главата ми е пирон - ЗАЩО НЕ ГО ЗАПИСАХ???

 

М83 meets Close Encounters of the third kind - финалната сцена, естествено "пирати", естествено убиха парчето в този му уникален визуален вид 

Link to comment
Share on other sites

 

ПП. Що спориш с мисира, дето не хваща от никакви бири?

 

Не хващал той... От хвощови растения не хващал...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен. Пих кутия тук - не стаа...

 

ГЛЕЙ СИ РАБОТАТА! Пий си там Пиринското. Специално тъмния Козел си е чудна бира.

 

Българските - да. Пробвай на място. И Джонито е бълвоч, при това долнопробен, ма си го пиете.

Джонито е същото нещо като прилична купешка ракия. Става ма не е нищо особено. Черното. Червеното е абсолютна пикня. Всъщност то и черното не е нищо особено ама не е трагично зле. Колкото и снобски да звучи - уиски от 70лв нагоре става.

Link to comment
Share on other sites

 

 Черното. Червеното е абсолютна пикня. Всъщност то и черното не е нищо особено ама не е трагично зле. Колкото и снобски да звучи - уиски от 70лв нагоре става.

Има и евтини читави уискита, между другото, за по 15-30лв, се намират. Но снобарията говори. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ама Виден така, както лесно се чете... Ще рече човек, че наистина разбира от бира.....

Link to comment
Share on other sites

Има и евтини читави уискита, между другото, за по 15-30лв, се намират. Но снобарията говори. ;)

Възможно е, но пък подминеш ли 70-100лв почти няма уиски, което да не ми хареса - освен онези с опушения аромат, но това вече е въпрос на вкус в случая - същото един приятел се превъзнасяше как било най-хубавото нещо, което пил, а на мен ми идваше на вкус като сироп за кашлица.

 

Ама Виден така, както лесно се чете... Ще рече човек, че наистина разбира от бира.....

Докато не забележиш, как ти препоръчва Пиринско :)

Link to comment
Share on other sites

Ама Виден така, както лесно се чете... Ще рече човек, че наистина разбира от бира.....

 

Хора, които хвалят бира в кутия и имат мисирски претенции към бирата per se, трябва да бъдат бичувани публично с камшици от недоизмити свински дебели черва, след което влачени с куци коне до Бавария и обесвани с главите надолу в покрайнините на Мюнхен. Но ниско, така щото да могат тия, които знаят що е бира и я пият повече от водата, да могат да препикават кухите им тикви, та белким вкусят какво е БИРА, докато ги плюят мухите.  

Link to comment
Share on other sites

Хора, които хвалят бира в кутия и имат мисирски претенции към бирата per se, трябва да бъдат бичувани публично с камшици от недоизмити свински дебели черва, след което влачени с куци коне до Бавария и обесвани с главите надолу в покрайнините на Мюнхен. Но ниско, така щото да могат тия, които знаят що е бира и я пият повече от водата, да могат да препикават кухите им тикви, та белким вкусят какво е БИРА, докато ги плюят мухите.  

:FU:

 

П.п. Нещо си се попревъзбудил..., май.... 

Link to comment
Share on other sites

Той пие Пиринско - простено му е...свежестта от планината + гайди и кавали винаги водят до умствено затъмнение....много кислород и озон има...

Link to comment
Share on other sites

:FU:

 

П.п. Нещо си се попревъзбудил..., май.... 

 

Нарича се stating the obvious, мисир... 

 

А това пръстче - мушкаш го отзад, после в носа и сменяш редовно ръцете - казвал съм ти го и друг път.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Нарича се stating the obvious, мисир... 

 

А това пръстче - мушкаш го отзад, после в носа и сменяш редовно ръцете - казвал съм ти го и друг път.  :laughing:

Иди да изплакнеш качето с пиринско, изпусни въздух (че нещо синкав взе да ми седиш) и може би..., вероятно, 'а дано, ама... нали... Може пък и да ти мине.....

 

 

 

Толкова ли те кефи да ти завират лайняни пръсти?

Че той така медитира, бе!

Link to comment
Share on other sites

Толкова ли те кефи да ти завират лайняни пръсти?

 

Ако беше кеф нямаше да го препоръчвам на Мисира... А ти като зададе тоя въпрос се сетих как пиеш Каменица...  :laughing:

 

ЕДИТ: Ще му кажа, мисирски, ще му кажа...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Абре вий не работите ли!? 

Кооой! Я ли ба!?!

Усилено при това!

Link to comment
Share on other sites

Еййй един час останеш без работа и веднага видиш в нета някоя дивотия за правене> 

 

Напълно съм съгласен с теб - преди малко пак след случайно ровичкане из нета видях за колата нещо велико - супер полезно и за без пари. Веднага си го поръчах...ама понеже съм гаден, няма да ти казвам известно време какво е, че да се изядеш от яд. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...