Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не е от цирк, а от неразбиране и тъпотия. Понеже смяната я направиха 1916-та, автоматически започнаха да прибавят 13 дена. Да, ама тия 13 дена се добавят само в тоя век, в предишния са само 12, а Левски го обесиха в предишния, обаче кой да мисли...

 

П.П. Ама как само говоря като пряк свидетел на събитията.... :D

Link to comment
Share on other sites

Не слушат да ги ева...на едни неграмотници даже им набивах в канчето, че като добавят дните към раждането на Христо Ботев, е хубаво да сменят и годината след това, щото нали е роден в края на декември, а ония го изместват в началото на същата година (без майтап)...та така...или както калеко Алеко обича да се изразява - "Изостанала работа...". ;)

Link to comment
Share on other sites

Прочетете какво е ПОЛИОМИЕЛИТ

 

Това, което виждате, са т.нар. Iron Lung Machines 

 

Corbis-BE030520.jpg?size=67&uid=eae19a97

 

Two little girls lay in Iron Lung Machines while being treated for Polio. Their family looks in from the window outside.

Link to comment
Share on other sites

Защо ми е останало в главата, че полио не се среща вече от известно време...

Да, в четвърти сезон на Хаус имаше един, който 'намираше' полио във всеки симптом. Виден ще се сети за епизода...

Прочетох, че от 1994 година не се срещал в западното полукълбо.

Link to comment
Share on other sites

Защо ми е останало в главата, че полио не се среща вече от известно време...

Да, в четвърти сезон на Хаус имаше един, който 'намираше' полио във всеки симптом. Виден ще се сети за епизода...

Прочетох, че от 1994 година не се срещал в западното полукълбо.

 

Ами защото има ваксина срещу него, Галя. За какво мислиш е първата картинка? Пред 50-те не е имало ваксина и е имало цели епидемии, деца са мряли като мухи... 

Link to comment
Share on other sites

Не е само тази болест преборена с ваксини. Изобщо родителите които не ваксинират децата си са за затвор.

 

Това беше и идеята на първата снимка... 

Link to comment
Share on other sites

Защо ми е останало в главата, че полио не се среща вече от известно време...

Да, в четвърти сезон на Хаус имаше един, който 'намираше' полио във всеки симптом. Виден ще се сети за епизода...

Прочетох, че от 1994 година не се срещал в западното полукълбо.

 

Не се притеснявай, благодарение на движението на антиваксинаторите съвсем скоро и тука ще има пак.

 

Не е само тази болест преборена с ваксини. Изобщо родителите които не ваксинират децата си са за затвор.

 

По-скоро за наградите Дарвин. 

Link to comment
Share on other sites

Ами защото има ваксина срещу него, Галя. За какво мислиш е първата картинка? Пред 50-те не е имало ваксина и е имало цели епидемии, деца са мряли като мухи...

Добре де, може да не ми говориш като на малоумна :)

Аз също не мога да разбера хората, които не ваксинират децата си. Освен ако няма физиологична причина, примерно порок на сърцето. Но това си е лично мнение. Не знам и каква е политическата цел зад създаването на смут сред майките...

Link to comment
Share on other sites

Просто в наши дни фармацевтичната мафия няма НИЩО ОБЩО с идеалистичните времена през миналия век, когато с ваксини са преборени доста болести и хуманни подбуди са движели процеса. Имам чувството, че всяка такава компания днес има три основни дивизии - една да произвежда болести, втора да произвежда средства срещу тези болести, а третата да реализира маркетинга на всичко това.

И всъщност последната е първа.

Така, че - да, ваксините са изиграли решителна роля в елиминирането на много болести, но сега времената са съвсем други и на никой не му пука за това, каквото и да ви говорят. А известно е, че каквото и да ви говорят, става дума за пари. Невъобразимо много пари.

Link to comment
Share on other sites

Ъхъммм.... разните му там добичи грипове, яките милиарди реализирани в следствие медийната паника създадена от самите производители на същите ваксини.... И как в последствие се оказа, че вийш ли, то не било Калифорния, ами Килифарево и същите тези щамове вече са минавали в съвсем не далечно минало и масата народ си има имунитет...

Ама, нали... Едни пари трябваше да се измъкнат от джобовете на  паплачта, нищо, че покрай това си заминаха бая бизнеси на животновъди и преработватели.

 

П.п.ЕВРЕИТЕ са виновни, мамка им еврейска!

Link to comment
Share on other sites

Ъхъммм.... разните му там добичи грипове...

За тия пък никога не съм се ваксинирал, нито виждам смисъл да се занимавам при положение, че дори да го хвана ще се оправя след седмица. Малко като онзи Зика вирус - не че има смъртни случаи или някакви поражения ама що нещо паника вдигнаха. Големия праз, че ще вдигнеш температура и да лежиш няколко дни.

Link to comment
Share on other sites

Тя грипната ваксина никога не е била задължителна. Това, че някой създава паника не означава, че трябва да му се хващаш на номерата. Ваксините за полио и други опасни (някои вече отдавна забравени) болести са съвсем друга история и там е проява на тотално безумие да не се ваксинират децата.

Link to comment
Share on other sites

Не е само тази болест преборена с ваксини. Изобщо родителите които не ваксинират децата си са за затвор.

Аха... ходи го кажи това в Германия, Холандия, Люксембург, Великобритания, Дания, Ирландия, Гърция, Испания, Португалия, Австрия, Финландия, Швеция, Швейцария, Норвегия, Кипър, Естония, Литва и Латвия.

 

Halloweendrone.gif

Link to comment
Share on other sites

Той може би изхожда от постулата, че в Германия, Холандия и другите изброени държави не могат да съществуват идиоти, борещи се за Дарвиновите награди. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...