Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не виждам защо някой би използвал OneDrive.

А защо някой да НЕ използва One Drive?! 

Първо - това не е от вчера, вързано ми е с пощата (hotmail) от години - не под това си име разбира се. Сега е ингерирано и с Win 10 + това ми е 40 GB. Има Office Online към него, направо приказка. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

А защо някой да НЕ използва One Drive?! 

Първо - това не е от вчера, вързано ми е с пощата (hotmail) от години - не под това си име разбира се. Сега е ингерирано и с Win 10 + това ми е 40 GB. Има Office Online към него, направо приказка. 

 

Аз не я използвам, защото не е интегрирана по почти никакъв начин с услугите, които ползвам, за разлика от Google Drive. Не ползвам Hotmail/Outlook, a Gmail. Google Photos автоматично ми качва снимките в Drive.

 

Аз лицензиран Офис пакет нямам, затова и нямам Office Online функционалност. Освен това не работя и с документи толкова усилено, че да ми е нужно. Ако имам нужда, използвам Google Docs.

 

Ако използваше Android телефон, щеше да мислиш различно. :)

Link to comment
Share on other sites

Абе то и аз нз накрая кво ще направя ... пиши като дойде да я видим каква е таз китайска чудесия. И аз нз какво искам реално :D

http://www.tp-link.com/en/products/details/cat-9_TL-WR1043ND.html в момента това ми е репийтър-а, кво целя и аз с тая смяна не е много ясно, при положение, че сигнала който му идва за повтаряне от е такъв... въобще накрая ще разкача всичко и ще си пусна друга линия само за 2рия етаж с още една такса и ще забравя за проблеми ... ама пак е по-добре да го сменя устройството щото около мен има около 15 мрежи на 2.4Ghz

 

Е...като го го гледам това с тия 3 антени, май онова дето ти казвам, няма да ти свърши работа, понеже е едно такова мъничко и елегантно (пак с MTK чип)...Аз реално го взех за друго - на мен рутерът ми (Асус) подава достатъчно наситен сигнал навсякъде, пък и под DD-WRT мога да си му настройвам миливатите на колкото си искам. По тая причина дори съм го наврял ниско долу между едни дървени плоскости в един ъгъл на стаята ми - на възможно най-неподходящото за излъчване място, но въпреки всичко навсякъде (на разстояние 10-тина метра и 2-3 стени) си имам достатъчно наситен сигнал, дето се лови идеално с вградена карта в лаптоп примерно. Проблемът ми обаче е, че на тоя таблет, дето го взех наскоро му е много слабо wi-fi-то и понякога като гледам на него телевизия в кухнята, която е доста далече и на 2 стени от стаята ми. макар и не много често понякога се получава лаг в сигнала, пък и по нивото му виждам, че като тръгна от стаята към кухнята сигналът прогресивно започва да пада. Тая джаджа всъщност се вързва безжично към сигнала от рутера ти, прави нова мрежа, след това включваш джаджата в произволно USB в някой контакт да речем, който е по-близо до проблемното помещение и накрая ловиш сигнала от усилената мрежа с телефона (таблета).

 

-----------------------

 

Уфф...мислех се за много умен, ама май не ще да е така...ща не ща ще трябва да потърся някакво how to, че от 5 минути го гледам тоя гугъл кардборд и не мога да се усетя кое как да го сгъна...позор...а колко шкафове и гардероби съм сглобил от нулата пак без ник'ви ръководства... :shy:

 

Едит: Оправих се и без ръководство...първо е трябвало да махна от заготовката всички перфорации, за да се открият дупките и тогава всичко си идва на мястото...само че... защо ли ми се струва, че не са ми пратили 7"-я вариант, а стандартния 5"-5.5"...мммдаааа...

Link to comment
Share on other sites

Говорите за гигабайти. Има такива които дават по TB-ти ;). mail.ru например. Но не бих препоръчал някой да си държи файловете онлайн. Дори и снимки да са. То и имейл не е препоръчително, но е донякъде удобно и се преглъща липсата на контрол.

 

Amazon Cloud Drive - срещу $60/година получаваш unlimited space... няма терабайти няма чудо.

 

Още не съм разбрал как да качвам файлове през API обаче и засега за архивите ползвам S3 и си кихам по $10-15 на месец... (т.е. аз апи-то го намерих обаче е толкова увъртяно, че нещо не можах да подкарам програмката да качва нещата там и съм го заебал засега)

Link to comment
Share on other sites

 

Цената на дизела в Италия: Снимката е от вчера....

 

 

Ха, бил съм там....

Интересно, а? Тук все още е 1,80...чудно защо ли..

Щото сме пичове и плюем по Руснаците с повод и без повод...Те пък ни го начукват с цената гарнирана с ниско качество :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

обикновените руснаци моля да не бъдат намесвани в тия долни схеми... да бъдем коректни

 

хората дето са отговорни за тия неща националността е далече назад спрямо келепира за тях

Link to comment
Share on other sites

Тва са глупости. Кой краде кола без да свали номерата? Просто може да е регистрирана в Русе от преди това. Като много от колите в Румъния.

Link to comment
Share on other sites

Предвид колко коли заминават нататък и колко са тежки изискванията там за номерата и как стриктно се следят - никакви грижи. 

 

И колата не е крадена. Колата е продадена. Сирийците купуват по цели автовози оттук . 

Link to comment
Share on other sites

Това е фейк, твърде наивно е да се допусне, че ИДИЛ са толкова безхаберни и ще държат оригиналните регистрационни номера на автомобилите.

Link to comment
Share on other sites

Личи, че е фейк, но има и заснети не фейк с български номера. Не е необичайно да се видят в Сирия коли с български номера

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали е фейк, но преди месец се появи някав американски форд върнат на дилъра, който го продал повторно, но забравил да свали лепенките на първия собственик, човека имал фирма за водопровод...от тогава бизнеса му не цъфти

http://www.pri.org/stories/2015-12-15/how-texas-plumbers-truck-wound-isis-hands&ved=0ahUKEwjC-biuiO7KAhUDXCwKHXbfA34QFghCMAo&usg=AFQjCNFoLzYsMgKIAIqj9wYDKEuNhZOc5g&sig2=olj3f-PNO0-DGDuTLXVoNA

Link to comment
Share on other sites

Аз не разбирам какво значение има. Не са я откраднали. Купили са я. Няма как да им се ограничи достъпа до автомобили.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...