Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ми... аз бих се гордял, ако такава издънка се срамува от българите...

Аз пък заминавам за тридневен футзал турнир в Сърбия. Стискайте палци :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Фен на Бийбър лърква из Форума... BEWARE!  :laughing:

Някой да ми шибне 2 шамара да се освéстя - от сумати време слушам разни парчета на Джъстин Бийбър и дори ми харесват! :ghost

 

За мен ли говориш? :lol:

Остай' го момчето, нов е и още му се пише... ;)

Link to comment
Share on other sites

Май е бот. Много му е повреден Българския и са му много несвързани коментарите.

 

Бот, който слуша Джъстин Бийбър и помества негови клипове? ;)

Link to comment
Share on other sites

Бот, който слуша Джъстин Бийбър и помества негови клипове? ;)

 

Защо не? По-лесно е да направиш бота да помества клипове на популярна музика от Ютуб, отколкото да го накараш да превежда правилно от Английски на Български и да има смисъл в коментарите му, които са дори без цитати на конкретно мнение.

Link to comment
Share on other sites

Еми ок, може и да си прав.

 

DC Legends просто нямаше как да съчинят по-тъп сюжет. Не че няма да го гледам, но е толкова съшито с бели конци, че няма накъде.

 

 

Мисля, че силата на играта е много интересна история.

 

Обясни ми тогава този коментар ако обичаш, който първо не е свързан по никакъв начин с контекста, и второ - дори няма смисъл в написаното.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност съм съгласен до известна степен с тебе, ама ако наистина е така - много мързелив тоя бот бе...определено не е от спам-ботовете, а го кара по-лежерно...което пък ме насочва към въпроса - каква му е далаверата (на тоя дето го е пуснал)...и докато мисля по тоя въпрос, ако мързеливият бот пусне още 2-3 несвързани поста, ще го пратя за постоянно на едно по-добро място.

Link to comment
Share on other sites

И за к'во ли ги трупа след като тука няма ограничения, които да те принуждават да натрупаш първоначално постове и след това да ти отключат дадена опция...но определено вече и аз клоня към версията да е бот - натрупа 5 поста и спря...и ги е напускал всичките през минута-две, в което няма много логика ако е човек (не че е невъзможно).

Link to comment
Share on other sites

Аз пък мисля, че е руско говорящ, понеже при ония го има момента, че разбират какво четат (от български), но не могат да пишат, та използва Чичо Гошо за преводи.

Във всеки случай е във възможностите на Пламен и Виден да му видят айпи-то, та да се свършва веке с туй прасЕ.....

Link to comment
Share on other sites

Проверих му го още одеве - води до острова...оня, дето се кани да се отделя от ЕС.

 

---------

 

Между другото понеже малко съм си луд за връзване и като започна да купувам разновидности от един продукт, често нямам спиране...сега съм на тема силни магнити, ама от най-силните N52. Всъщност тръгнах от чисто практични подбуди с едни мънички N35, които ми трябваха да задържам магнитно едни капаци и малко по малко се заинтригувах и от по-големите и силните. Първите N52, дето дойдоха бяха едни малки плочки, които ме изумиха от какво разстояние зацепват...така както са залепени един за друг е абсолютно невъзможно да бъдат отделени, освен ако не ги натиснеш много силно единствено с плъзгане. И въпреки, че съм се нагледал на клипчета и го знаех, вече успях да счупя една от плочките докато пробвах от какво разстояние започва привличането - като се засили тая ми ти плочка...с такава сила се блъсна в останалите, че се отчупи парче от нея! Сега очаквам да дойдат едни малко по-големи, с големината на показалеца ми, които са с теоретична повдигаща сила от почти 50 килограма и го вярвам, знаейки малките плочки как залепват...чудя се кога ли най-после ще порасна... ;)

Link to comment
Share on other sites

Проверих му го още одеве - води до острова...оня, дето се кани да се отделя от ЕС.

Ами ако не е прокси, то не виждам какво има да се умува. То не, че ако води до прокси пак не вероятно да е човек, но....

Link to comment
Share on other sites

Проверих му го още одеве - води до острова...оня, дето се кани да се отделя от ЕС.

 

---------

 

Между другото понеже малко съм си луд за връзване и като започна да купувам разновидности от един продукт, често нямам спиране...сега съм на тема силни магнити, ама от най-силните N52. Всъщност тръгнах от чисто практични подбуди с едни мънички N35, които ми трябваха да задържам магнитно едни капаци и малко по малко се заинтригувах и от по-големите и силните. Първите N52, дето дойдоха бяха едни малки плочки, които ме изумиха от какво разстояние зацепват...така както са залепени един за друг е абсолютно невъзможно да бъдат отделени, освен ако не ги натиснеш много силно единствено с плъзгане. И въпреки, че съм се нагледал на клипчета и го знаех, вече успях да счупя една от плочките докато пробвах от какво разстояние започва привличането - като се засили тая ми ти плочка...с такава сила се блъсна в останалите, че се отчупи парче от нея! Сега очаквам да дойдат едни малко по-големи, с големината на показалеца ми, които са с теоретична повдигаща сила от почти 50 килограма и го вярвам, знаейки малките плочки как залепват...чудя се кога ли най-после ще порасна... ;)

 

от най-малките продаваш ли?

Link to comment
Share on other sites

Купи си от сайт бре! Тъкмо ще можеш да си избираш големините, но не взимай от Banggood, понеже подозирам, че тия дето са N52 всъщност не са повече от N40 или дори N35, понеже гледах там една шайба N52 с дупка 6мм и по всички формули дето знам, с тая големина би трябвало да има подемна сила не по-малка от 20 кила, а след коментара на един, дето не бил доволен от силата на шайбата, от сайта бяха добавили обяснение, че подемната сила всъщност била 2.5 килограма, което е просто смешно, защото за размерите на шайбата тия 2.5 кила е само малко повече от подемната сила на обикновен феритен магнит.

 

А иначе заедно с всичките видове - плочки, топки, сфери с шипове и какви ли още не, си поръчах и от тая гадост долу, само че сребриста. :evil

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=6lv-sVNHIX0

Link to comment
Share on other sites

дай линк, че днес синузита така ме мори, че едвам гледам... не ми се търси истинският магнит по китайските сайтове, мен ми трябва най-малкия размер

Link to comment
Share on other sites

Ами най-малкият N52, дето съм срещал досега е 3х1мм като тоя долу на снимката, само не знам за какво точно би могъл да го ползваш, освен да залепиш няколко карфици например...5 бр. са долар и половина.

 

s-l500.jpg

Link to comment
Share on other sites

пластмасови кутийки тип органайзер за болтчета ;) нали знаеш какво работя :) малки болтчета бол при мене, слагам си магнитчета под кутийките и да седят да не ми се лашкат и падат

Link to comment
Share on other sites

В тоя случай дори не ти трябва да са от най-силните, които са и най-скъпи и най-често се продават в единични бройки и по-рядко по 2 или 5 в комплект. Просто ти трябва да са неодимови магнити - има на много места и в различни размери такива, за забавление на децата да редят 3D пъзели (и такива съм си поръчал) - най-често са по 100 или 500 броя, за да може да си оформиш различните пъзели...тях откъдето и да ги вземеш, няма да сбъркаш, защото се доставят практически от едни и същи доставчици.

А иначе аз имах мерак и за един наистина голям и силен неодимов магнит, ама много пари бе...и не ми се дават само за да се бъзикам с него, а и вкъщи е пълно с апаратура и рискът да повредя безвъзвратно нещо от нея е доста голям, дори и да го държа далече от нея. Ето на това долното клипче един прави опити какво ще повреди с феритен и с неодимов магнит - с неодимовия успя да си прецака компютъра, а на финала едвам го отлепи от дървените плочки. :lol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=_yEu2R1gYSs

Link to comment
Share on other sites

Имам 2 подобни - единият е със същия диод като този на линка. Имай предвид обаче, че не може да зумва, което е малко тъпо, но ако само ще си светиш, няма проблеми.

 

P.S. Тука е малко по-евтин - същият, с малко по-различен корпус.

Link to comment
Share on other sites

WAZE започва все повече да ме кефи! Изключително забавна и с тая връзка с околните е просто уникална зарибявка. Мисля да я разуча по-обстойно... Показването в реално време на трафика е чудесно и много полезно, а бибитканията са истинско шоу. Миналия ден на връщане от Банкя ми дава тук в града един близо до мен с над 2400 точки (които все още не знам за какво са)... Аз като пасажер се закачам и бибиткам. След малко осъзнаваме, че това е колата на ДАИКС пред нас, тъй като виждаме на големия им дисплей навигацията... И се чудят какво им подсвирва явно.... СмЕх! :grin: 

 

Едно само е жалко - еврейска е...  :sad2:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...