Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не съм видял поста. Форума ми отбелязва нотификейшъни като ми цитира някой мнението и бях малко объркан като не видях никъде пост. :)

 

Общо взето е едно и също. Разликата е, че при единият вариант екрана на телефона свети и могат да се виждат разни неща, но реално не е достъпен, а при другия - телефона си седи на бюрото и изобщо не свети.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз съм го настроил да влиза в deep sleep като му натисна копчето за standby ; после като пак го натисна - излиза от режима, мога да виждам екрана, да разглеждам и да изчиствам (примерно) нотификейшъните, но екранът си остава заключен, докато не реша ръчно да го отключа.

Link to comment
Share on other sites

Да, това е нормално за всеки телефон с Андроид и версия след 4.0. Това, което аз показвах е, че мога без да цъкам бутони, за да отключвам екрана, просто да плъзна пръст и да видя часовника и нотификейшъните. Като си махна пръста - екрана изгасва.

Link to comment
Share on other sites

Егати тъпотията. Да приемем, че всичко написано е правилно.

Каквото и да правят, го правят сега, а не тогава. Сравненията с миналото на каквото и да било са нелепи в голяма част от случаите.

Link to comment
Share on other sites

Това беше тъпо.В контекста на съдържанието по-горе на картинката.Демокрацията не е това което е, и не е това,което е било в миналото .Но не ми се занимава с дълги обяснения.

Link to comment
Share on other sites

<пълни глупости и путинистка пропаганда>

 

Discuss  :grin:

Проверявай си фактите моля ти се. Тези обесените няма как да са на снимка от 1961-ва година:

 

Rainey Bethea (c. 1909 – August 14, 1936) was the last person to be publicly executed in the United States[/size]

Относно втората част нещата са още по-абсурдни: https://en.wikipedia.org/wiki/Fifteenth_Amendment_to_the_United_States_Constitution

Link to comment
Share on other sites

Кратко проучване показва, че снимката е от 7 August 1930.

Като се има предвид и това, което djadomraz е написал....

 

Поредната глупост, която ще циркулира Интернет пространството.

Руснаците каквото и да са правили по времето на изстрелването на ракети в космоса - все още си го правят. Не са мръднали и стъпка в друга посока. Тъжното е, че със себе си са дръпнали и нас. С помощта на интернета започнах да се разглеждам чисто информативно. Не историята и разни сухи статистики. Просто наоколо. Виждам много повече РУСИЯ, отколкото ТУРЦИЯ или каквото и да е в нашата държава. И не само в нашата. РУСИЯ все още присъства навсякъде, където е имало някаква намеса в миналото. Говоря за елементарни неща - обкръжението ни. Неща, които се виждат и с просто око, без да знаеш история и политически афери.

 

Архитектурата сама по себе си е достатъчно показателна. Вижте сградите в центъра на Пловдив. Вижте и сградите след намесата на Русия - Тракия. Идентични като тези в Украйна, Русия, Казахстан, Грузия и други бивши републики. С тях върви и манталитета.

Скоро гледах един филм сниман в Тбилиси. Е на няколко пъти си помислих, че е сниман в България някъде. Блоковете им бяха същите като нашите - 1:1. Дори и цветовете. Сигурно и апартаментите вътре са с идентично разположение. Дори и изолацията беше наслагана като по нашите панелки. Изоставените постройки бяха същите - стари комунистически сгради с обемните букви по тях. Същите като в България и същите като в Русия.

 

Гледах и една галерия от Припят. Същото като в по-малки Български градове. И това е град изоставен преди 30 години.

 

Явно Руснаците преди просто са искали да сменят Хитлер и да си приобщят целия свят, но по по-мирен начин.

 

Пак ще спомена, че изобщо не съм запознат с история и политически намерения, но те нямат и общо в случая. Коментирам това, което виждам с очите си.

Link to comment
Share on other sites

Тъпо е, да. Но е истина

Истина е тази част, че на места са се опитвали да не им дават да гласуват, а не дали са хора или не.

 

Не че нещо, ама всеки (аз включително), който има желание циганите у нас да не гласуват или поне техния глас да няма същата тежест като на работещите хора със завършено образование е на точно същата позиция като ККК, които са се опитвали да им пречат на черните.

Link to comment
Share on other sites

На точно същата позиция? Ти лично колко циганина си изгорил за назидание на останалите?

Всъщност тука е разликата. Ние само си говорим

ПС: 10670177_950560255020761_524304722412612

Link to comment
Share on other sites

Точно руснаците да говорят за расизъм е смешно. Не е като да не сравняват Обама с маймуна, а разните им съседи (например арменците) за тях са "черни" ... :)))

Но пък космическите им технологии хич ги няма в последно време. :))))

Link to comment
Share on other sites

Мисля че счупих мързелометъра тоя уикенд... Само Стефчо може да ме разбере... Дори в момента вместо да работя из двора, гледам великия OFFICE SPACE и буфкам суджук от глиган за мезе на бирата... 

Link to comment
Share on other sites

Flash player-а на Adobe-нямам думи,с които да опиша отвращението си.Като ми спря звука в браузера си помислих,че вграденото аудио си е отишло.В същност вече няма да забравя какъв шит е това тяхно творение.

Link to comment
Share on other sites

Аз не се сещам за едно Руско нещо, което да го има изобщо.

:laughing:

 

de618b4b06a2170a1d23244dc4e75940.jpg

 Ломоносов, Менделеев, Циолковски, Беринг, Пирогов... Па и не само...

Link to comment
Share on other sites

Аз се завърнах от тридневен футзал турнир в Димитровград, Сърбия. Спечелихме групата и отпаднахме на четвърт-финала... Хем доволен, хем разбит. Днес май ще си лягам рано...

Link to comment
Share on other sites

Лада все още се кара в Русия. Да не забравяме творчеството на Пушкин и Толстой, което ще го има и много след нас. Също и самолетите, дело на Туполев, Сухой и Антонов.. За оръжия не знам, Гримьора предполагам има какво да каже по въпроса :)

Link to comment
Share on other sites

Всъщност тука е разликата. Ние само си говорим

ПС: 10670177_950560255020761_524304722412612

Дядка, в Украйна Руснаците направиха един от най-добрите си постижения в последните 50 години, а именно взеха си Крим, както и източна Украйна (житницата на Европа), без да се намесват реално в никакви военни действия. Европа и Америка подлъгаха Украйна да направят този безумен Майдан, който им коства всичко. Една мизерна държава, която загуби най-хубавите си територии и в момента е отблъсната от всички. Нали не си мислиш, ЕС ще приеме 40 милиона мизерстваща държава с кръг от олигарси на върха и ще трябва да ги издържа?

Link to comment
Share on other sites

Лада все още се кара в Русия. Да не забравяме творчеството на Пушкин и Толстой, което ще го има и много след нас. Също и самолетите, дело на Туполев, Сухой и Антонов.. За оръжия не знам, Гримьора предполагам има какво да каже по въпроса :)

Потвърждаваш думите ми. Страна останала завинаги в миналото.

Link to comment
Share on other sites

Добре. Панелка със същия дизайн като нашите в Унгария ще ми покажеш ли, за да ме опровергаеш? Или стара сграда на универсален магазин с обемните букви КООП в Белгия някъде?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...