Jump to content
BulForum.com

1,000,000 posts!


Dreamer

Recommended Posts

:) Сега трябва да има награди за хората с най-големи заслуги за тоз милион.

И според мен първи в списъка за наградите е: Дядо Мраз. Пожелавам му да е жив и здрав поне 10 000 години.

 

---

Иначе немога да преценя, но като за не спамърски форум, 1 000 000 си е число.

Link to comment
Share on other sites

Къде забравяш Ангел...само в диалога с него направихме 10% от общите постове днес...:bgrin:

 

П.П. А дедото в последната година-две наистина няма спирачка. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Верно, w00x също е един от сълбовете на които се крепи Знанието в този форум. Брей, ми то само те двамата имат 2% от всички тези 1 000 000 ?!? Хм чак не ми се вярва... правилно ли смятам ?

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно - още вчера същото го смятах и аз. :))

То и затова двамата са в почетната Members+ група....а тъй като и аз съм се засилил стабилно към третия процент - мен направо ме направиха модератор. :laughing:

 

A точно след нас се нареждат Midex и RaptoR :)

 

 

Е да де...него даже 2 пъти. :lol:

Link to comment
Share on other sites

До момента в темата с изключение на Светлия са писали топ спамърите на форума...

[offtopic]То си им се полага! Всички други трябва да мълчат и подсмърчат благоговейно в тази тема.[/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

Иване, не дойде ли този ден laughing.gif

Не е лоша идеята. Сега ще видя да направя един раздел и временно да преместя няколко теми.

Link to comment
Share on other sites

Пиша само за да видя колко поста имам.

 

Може ли да се види кой е автора на милионния пост?

 

Ред: 6-то място, бива...

Link to comment
Share on other sites

Пламен и аз едновременно, Стефчо секунди зад нас laughing.gif

Нещо необичайно си пил тази вечер. Как така трима човека сте написали едно мнение?

Link to comment
Share on other sites

Нещо необичайно си пил тази вечер. Как така трима човека сте написали едно мнение?

 

Не съм казал В ЕДНО мнение - погледни часовниците на постовете ни с Пламен. Стефчо секунди преди това пусна някакво гръцко. Да не би ти да си пил нещо, че да си помислиш, че мога да го кажа това 3 в 1??? Какво ме направи бе, човеко...tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Пламен и аз едновременно, Стефчо секунди зад нас laughing.gif

Какво се е случило? Аз съм правил 800 поста за един ден...е счупих си ентера де...ама това е друга тема. :D :D

 

Ако съберем първите 4, 5 човека по постoве tuka ще стигне горе долу мойте постове....ама на друго място :D

 

Не съм казал В ЕДНО мнение - погледни часовниците на постовете ни с Пламен. Стефчо секунди преди това пусна някакво гръцко. Да не би ти да си пил нещо, че да си помислиш, че мога да го кажа това 3 в 1??? Какво ме направи бе, човеко...tounge.gif

Гръцкото е на ТИТАН Карас :)

 

На няколко човека в темата им личи че са на градус :laughing:

виновен :blush:

Link to comment
Share on other sites

Айде честит да е милионния пост! Не виждам какво има да спорите толкова. Всеки пост си е номериран в базата - трябва просто да се погледне. :)

Link to comment
Share on other sites

Айде честит да е милионния пост! Не виждам какво има да спорите толкова. Всеки пост си е номериран в базата - трябва просто да се погледне. :)

Бе гледам сега една база, те постовете са номерирани само по pid, което е праймъри кей. Ако има изтривани постове, дори pid да е 1000000, реално поста няма да е милионния, макар ако се броят и изтритите през годините, да е милионния :) .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...