Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

...сещате ли се накъде вървим с големи крачки? 

 

За мен жена ми е пророк...според нея не е, а просто е нормално умна и притежава логика. Още в в самото начало на 90-те, като видя́ накъде вървят нещата ми каза - "помни ми думата, че само след няколко години циганите ще почнат да влизат да крадат из къщите направо докато хората са си вътре, а когато се намножат достатъчно след 20-тина години, направо ще влизат във властта, защото ще има кой да ги избира". Първото отдавна се случва из селата, второто е напът да се осъществи в близките няколко години, а дано не доживея за третото, че и трето имаше, ама дай да не ви плаша. ;)

Link to comment
Share on other sites

Зарежи. Ей ся като стане "не-мангал-а" Тръмп президент, ще видиш какво ще стане.

 

За твоя справка еднита са докарали другите с кораби оковани във вериги... 

 

А Тръмп ще стане президент, когато ти станеш кмет на Пловдив. Всъщност ти имаш по-добри шансове от него... 

Link to comment
Share on other sites

Чес'но? Пред Тотю и Аню, бих избрал с две ръце Аню...

 

Ако зад него не стоят управляващите = парите, само ще му гледаш шарените сака и китките по ревера...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ако зад него не стоят управляващите = парите, само ще му гледаш шарените сака и китките по ревера...  :grin:

Въх, а някои хора обясняваха, че като не си доволен и искаш промяна, кандидатираш се и хоп готово :D За мангалите ние отдавна си имаме такива депутати, та кмет на някакво убито село не е нещо ново

Link to comment
Share on other sites

Въх, а някои хора обясняваха, че като не си доволен и искаш промяна, кандидатираш се и хоп готово :D За мангалите ние отдавна си имаме такива депутати, та кмет на някакво убито село не е нещо ново

Е по-добре е от мрънкането по форумите ;)

А пък когато на нормалните хора им писне и не се интересуват и занимават с политика се стига до такива кандидати : https://www.facebook.com/teodormihailov/media_set?set=a.10207510143009471.1073741840.1165905668&type=3&pnref=story:))) Видно е, че зад тях стоят адски много пари :D

Link to comment
Share on other sites

Видно е, че зад тях стоят адски много пари :D

 

За съжаление е точно така. 

 

Межд другото като се замисля, май откъм уродливи кандидати-кретени тия избори трошат порцелана от 1990 насам! 

Link to comment
Share on other sites

Ако зад него не стоят управляващите = парите, само ще му гледаш шарените сака и китките по ревера...  :grin:

То това си е ясно.Но ако се абстрахираме от общата картинка.....

Link to comment
Share on other sites

Е по-добре е от мрънкането по форумите ;)

А пък когато на нормалните хора им писне и не се интересуват и занимават с политика се стига до такива кандидати : https://www.facebook.com/teodormihailov/media_set?set=a.10207510143009471.1073741840.1165905668&type=3&pnref=story :))) Видно е, че зад тях стоят адски много пари :D

Пич да ти поясня за пореден път защото пак показваш, че нямаш никаква представа от случващото се тук - с подходящите хора за гърба и бавноразвиващ може да влезе в политиката, отделно че те нарочно си избират по-прости хорица, за да са по лесни за манипулация след това

Link to comment
Share on other sites

За твоя справка еднита са докарали другите с кораби оковани във вериги... 

 

А Тръмп ще стане президент, когато ти станеш кмет на Пловдив. Всъщност ти имаш по-добри шансове от него... 

 

Именно. Точно това, което аз казах. Стъпили са там по едно и също време. Положението там не е същото като това тук и ти много добре го знаеш. Разделението се получава от това, че чернокожите се изживяват като жертви и малцинство, вместо да си живеят живота и това води след себе си всиииичко останало.

 

Пред закона са равни. За разлика от Българи и Цигани в България.

 

Седи гледай как Тръмп става президент, моля те. Всички националисти и т.н. са зад него, защото обещава да изсели емигрантите, да вдигне стена между Мексико и САЩ, и всякакви подобни радикални дивотии на които хората се връзват.

Link to comment
Share on other sites

Именно. Точно това, което аз казах. Стъпили са там по едно и също време. 

 

Седи гледай как Тръмп става президент, моля те. Всички националисти и т.н. са зад него, защото обещава да изсели емигрантите, да вдигне стена между Мексико и САЩ, и всякакви подобни радикални дивотии на които хората се връзват.

 

Не, изобщо не е именно. Първо са отишли едните, изтребили са местните и са домъкнали другите. 

 

Седя и гледам, да видим как точно ще цъфнат налъмите... 

Link to comment
Share on other sites

Усщате ли случайно как алармата силно пищи?

 

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9oh=0b9d415bc28b27ebc5ae1e6736975773&oe=56CA004C

 

Ние се смеем, но мангали влизат вече във властта, сещате ли се накъде вървим с големи крачки?

С всеки ден се успокоявам, че съм взел правилно решение да не се връщам повече в България, освен ако здравословно не я втасам много или не тръгна по кофите за боклук тука. Естествено майка ми не скачаше от радост ама...

Link to comment
Share on other sites

Сега,че циганите взеха да стъпват тежко и навсякъде е вярно,но да не преувеличаваме по този кандидат на плаката.В селище с почти 100 % циганско население колко българи биха се навили да отидат да живеят и кандидатствуват за кметския пост?

Link to comment
Share on other sites

Баща ми е ония край. Дядо до ден днешен живее там. Цигани и турци са останали само. А малкото българи останали там по една или друга причина правят смесени бракове с горните два етноса. Просто защото няма друг вариант. Заеби тия хави. Имам чувство, че в Градец ще ти сложат ножа и никой няма да разбере. Единственият близък патрул май беше Сунгурларе. Мани тая работа.

Link to comment
Share on other sites

Мда,все повече се засилва у мен едно много кошмарно усещане,че към 2030 тази страна няма да я има.

То ще я има, ама ще преобладава каква ли не сган... Особено по малките населени места си е ебало мамата

Link to comment
Share on other sites

Чефич, винаги съм си задавал въпроса. Защо Америка? Защо не Германия, Австрия, Холандия, Англия или дори Канада. Преди две години ножът при мен беше почти опрял до кокала и мислех да си бия камшика. С малко късмет (може би) всичко се нареди, но никога не съм и помислял за секунда за гадната Америка. Брат ми ходи там на бригада преди няколко години и въобще не беше очарован. Каза, че ще запомни тази невероятна страна с многото дебели хора, каза, че имало бая луди (много си говорели сами) и естествено гетата, където ги били предупредили да не ходят.

 

В момента работата ми е свързана почти изцяло с общуването с американци и да ти кажа от личното ми наблюдение - тези хора са малоумни консуматори, които не искат да мислят и очакват някой друг да го прави за тях.

Link to comment
Share on other sites

С всеки ден се успокоявам, че съм взел правилно решение да не се връщам повече в България, освен ако здравословно не я втасам много или не тръгна по кофите за боклук тука. Естествено майка ми не скачаше от радост ама...

 

Колко пъти ти го казваме това...  :grin:

 

Сега,че циганите взеха да стъпват тежко и навсякъде е вярно,но да не преувеличаваме по този кандидат на плаката.В селище с почти 100 % циганско население колко българи биха се навили да отидат да живеят и кандидатствуват за кметския пост?

 

Нищо не преувеличаваме - това е развиваща се тенденция от години, ти продължавай да мислиш, че някой преувеличава...

 

ЕДИТ: Защото, Ангелчо, няма германска и австрийска томбола...  :moon:

Link to comment
Share on other sites

Чефич, винаги съм си задавал въпроса. Защо Америка? Защо не Германия, Австрия, Холандия, Англия или дори Канада. Преди две години ножът при мен беше почти опрял до кокала и мислех да си бия камшика. С малко късмет (може би) всичко се нареди, но никога не съм и помислял за секунда за гадната Америка. Брат ми ходи там на бригада преди няколко години и въобще не беше очарован. Каза, че ще запомни тази невероятна страна с многото дебели хора, каза, че имало бая луди (много си говорели сами) и естествено гетата, където ги били предупредили да не ходят.

 

В момента работата ми е свързана почти изцяло с общуването с американци и да ти кажа от личното ми наблюдение - тези хора са малоумни консуматори, които не искат да мислят и очакват някой друг да го прави за тях.

Никоя страна по света не е така благосклонна към емигрантите както САЩ. Говорим ако имаш документи. До скоро и без документи пак САЩ беше най-добрия избор. Идваш, не знаеш думичка английски и почваш да правиш 4 бона на месец ако решиш да си жертваш от комфорта. Ела ми покажи американци без опит на такава заплата. Темата е дълга, но ако ти трябват пари на момента и то бая - САЩ е избора. Сега, ясно ми е, че във форума има много нобелови лауреати, които няма да мръднат от столчето и компа си в офиса и си мислят, че и извън бг ще работят същото от ден 1 ама живота не е толкова розов. Аз ако бях решил да карам, а не да търся друг вид развитие на всяка цена, сега щях да имам минимум 100 бона в зелено, спестени за по-малко от 3 години. Няма страна, в която да го направиш без опит, без език и без знания ;)

Link to comment
Share on other sites

Не съм казал такова нещо и няма да го направя. Адски мразя ситуацията в момента, но съм се хванал на хорото и ще го играя до край. Освен това поназнайвам повечко неща от някой, който е чул нещо от третия брачед по майчина линия на стринка му. Все пак съм тук. Нито съм цъфнал, нито съм вързал обаче бутаме. Само ще ти кажа, че всеки шофьор вади повече пари от всяка една ентри левъл позиция, без значение от сферата. На гърба си го изпитвам в момента щото съм бил от двете страни на бариерата. Трудно е много ама не от хубаво съм се решил на тая стъпка. Забележи, че говоря от личен опит, а не кой какво бил направил и постигнал.
 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...