Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Щото имам весели спомени от студентските години горе в ъгловия мезонет... Още преди да бъде завършена изцяло и населена.... Всяка вечер беше купон там....

Ей този ли? http://plovdiv.imoti.info/pcgi/info.cgi?act=3&adv=1f131789526954131

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Точно там горе у лЕво да... Има страхотна тераса и уникална гледка. Ако добре помня май е и на две нива.... 

Link to comment
Share on other sites

Точно там горе у лЕво да... Има страхотна тераса и уникална гледка. Ако добре помня май е и на две нива....

Снимките са от десния ама все едно :)

Link to comment
Share on other sites

Шшшш. Тихо ти сега. Че ще кажат, че и показването на клавиатурата, че е натиснат Shift, променяйки буквите от малки на големи е мега ултра яката иновация :) :) и другите са го откраднали от тях преди години. :) :)

Link to comment
Share on other sites

Мии, да, стана ми интересно. Не знаех, че има някакви срокове за това кой какво намира за интересно, тъпо, смешно, грозно. Къде са публикувани тези неща, да си синхронизирам нещата?

Link to comment
Share on other sites

На мен също ми писна тая сапунка Епъл срещу Андроид. И кой от кого какво бил откраднал, на кого му били скапани пластмасите, другия бил дърво, трети те следял кога ходиш по голяма нужда и т.н...

Link to comment
Share on other sites

На мен също ми писна тая сапунка Епъл срещу Андроид. И кой от кого какво бил откраднал, на кого му били скапани пластмасите, другия бил дърво, трети те следял кога ходиш по голяма нужда и т.н...

Цъ!

Явно точно тази сапунка си я пропуснал, щот е основно за Нагризана ябълка vs Микромек, Чичо Гошо и миманс...

Link to comment
Share on other sites

Чудя се какъв е шанса това реално да е ov3rm4n, след като преди 5 години си остави паролата като последен коментар, а сега няколко дни след като се спомена в темата и привлече вниманието изведнъж се пръкна.... Според мен някъде около 1%. :)

 

я? къде са ме споменали? не вярвах, че още някой ме помни...

Link to comment
Share on other sites

пффф... какви високопарни глупости съм бълвал преди десет години... а днес работя основно с уиндоус сървъри, в уиндоус среда, с powershell най-вече... oh, the irony...

Link to comment
Share on other sites

я? къде са ме споменали? не вярвах, че още някой ме помни...

Доста от старата генерация потребители те помнят много добре :) 

Последните години и аз влизам рядко, та е някаква щастлива случайност, че се улучи да ти прочета мнението. 

Link to comment
Share on other sites

Единственото, което се вижда от тези снимки е да се покаже, че не са измислили нищо, а просто са променили дизайна на устройствата. Все едно да твърдиш, че Поше са измислили автомобила, понеже е по-хубав на външен вид от Опел да речем ;)
ПП Даже имам някви бегли спомени,. че Самсунг имат модел с подобен дизайн на Айфон 1 няколко месеца по-рано, хронологически може да кажем, че епъл са изкопирали части от неговия дизайн :) :P

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам че ще те разочаровам Злобиле, но погледни този трейлър и кажи какво виждаш на 1.24 минута. Надявам се че няма да твърдиш че и Артър Кларк и Стенли Кубрик са присвоили това от нагризаната ябълка....

 

 

 

Здравей ov3rm4n. Видях че следиш темата :))

 

Link to comment
Share on other sites

 горе в ъгловия мезонет... 

 

 Ако добре помня май е и на две нива.... 

 

Видене, доколкото знам "Мезонет" е просторно жилище обикновено на две нива.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Спазарил си ДОДЖ?

Имам го от няколко месеца ама докато го пратя отне малко време. Да му е наслука :-). Тъкмо ще видя през какви свинщини се минава, за да знам кви да ги мъдря после, че има и едно Нисанче дето се чудим на кой пазар да го пускаме.
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...