Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Колкото и нехуманно да звучи Африка и Азия са в основата на пренаселването на планетата, ...

 

А за пренаселването на България - циганите. :popcorn:

 

...МИ ДА НЕ СА ГИ РАЖДАЛИ ДА ГИ **БИБИП** И ЦИГАНИТЕ Д***А!!! ........ популистки глупости за руси манекенки.

 

Традиция, дедо - и там, като някои тука, традицията ги задължавала да си правят деца на конвейер...не за друго, ами хем е приятно докато ги правиш, хем после жената сама се оправя в следващите 7-8-9 месеца, хем после ти отпускат помощи за всяко дете, хем имаш база да ревеш, че 10 деца не можеш да ги храниш и трябва да ти дават пари за нароилата се челяд (част от която междувременно вече си е нароила своя), хем имаш база за оправдания като не си плащаш тока, водата или пък спретнеш незаконна къщурка на общинско място. Сто пъти съм го казвал, че основният проблем с циганите тук е раждаемостта им - не може да раждаш по 10 деца, като започваш от около 14 годишна възраст (което между другото си е отвсякъде незаконно по нашите закони) и после да поставяш държавата пред свършен факт за факта, че вече имаш 10 деца, които не можеш да издържаш. Докато не се наложат икономически ограничения на тази лавина, растяща в геометрична прогресия, нещата ще става все по-зле. :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

 

Трябва ама как? Като това е огромна лесно манипулируема сган, която всеки иска да прилапа за изборите

Link to comment
Share on other sites

Какво значи как - много е просто - държавни регулации! Хората в Китай милиардна сган са овладяли, ние тук шепа цигани не можем спря.... Ама така става като се ръгаме да се правим на толерасти и европейци.... Който иска го прави, доказано е. Който чака да купи гласове с кебапчета, няма как работа да свърши.... Само дето сганта се множи безконтролно за сметка на останалото население. 

Link to comment
Share on other sites

Какво значи как - много е просто - държавни регулации! Хората в Китай милиардна сган са овладяли, ние тук шепа цигани не можем спря.... Ама така става като се ръгаме да се правим на толерасти и европейци.... Който иска го прави, доказано е. Който чака да купи гласове с кебапчета, няма как работа да свърши.... Само дето сганта се множи безконтролно за сметка на останалото население. 

С тази разлика, че там управлението не се бори за гласовете на малоумното и множащото се стадо, а това представлява цялото население. Леле сега четох разни статистики тук, чак нереални ми се струват: средната възраст в Китай 1970 година е била 19.4 години  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Както ти казах - същата сган... Това нещо ако не го контролира железен юмрук и му се пусне една демокрацийка, отиде цялото човечество... За гарнитура може и някой да приложи "умните" идеи на Ники и да им раздаде по един наган... Само си го представете.... :online2long:

Link to comment
Share on other sites

 

някой да приложи "умните" идеи на Ники и да им раздаде по един наган... Само си го представете.... :online2long:
Абе човека има проблясъци отвреме на време ако пропуснем либертариянските щуротии дето са му в главата :P
Link to comment
Share on other sites

Да си си сам шеф имало и добри страни. Лошите са, че си си и шеф и работник и счетоводител и няма кой да ти вади кинти като решиш да почиваш :D :D :D.

 

Кръсник, другия месец ще идвам към канадско за малко. Ама ще е от към моя край, че ти ептен си се заврял на далече :D :D

Link to comment
Share on other sites

За съжаление май ще пропусна Йегера тая неделя... Налага се да остана, че трябва да вкарвам в понеделник в болница най-стария Раптор.... Момчиле, ако не се видим - до следващия път и дано да е след по-малко от 10 години... В смисъл за Пламен това си е един цикъл, но за мен си е много време.... :grin:

Link to comment
Share on other sites

Студена бира и COD 2 на HARD.... Груба грешка - посрещнах зората, а лястовиците пред прозореца се чудеха батко им по какво така задълбочено стреля и какви са тия викове GERMAAANS!!! ...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

'А добрутро....

 

П.п. Мисире, легни си да поспиш, че от безсъние щи избледнеят коралите ;)

Link to comment
Share on other sites

Дам.Другата неделя май ще отскоча до Павел баня.

 

А сега мисля да си направя едно тараторче.

 

Видинье,Кръстник,Миро,Магданоза и там който още ще ходи в Йегерхоф,кажете в колко е срещата

Link to comment
Share on other sites

Николчо, attention span-а ти явно може да се мери само с нивото ти на randomness.... Още вчера казах, че няма да мога да дойда аз...

Link to comment
Share on other sites

Снощи бях на едно парти в София. Диджея последните час и половина пуска хитовете от TMF 1990-2000 година. Пусна New Order - Confusion и Scooter - Hoe Much Is The Fish. Направо останах с отворена уста за момент.

 

Прибрах се в Пловдив утрепан от умора в 8 и 30, и съседа от горе в 9 и 45 реши да дупчи дупки с 2 бормашини едновременно..............

Link to comment
Share on other sites

Е, к'во се оплакваш...решил е да ти направи елегантно събуждане в стерео вариант - довечера иди в някоя чалготека да те довърши. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Още вчера казах, че няма да мога да дойда аз...

То май и аз няма да мога, както е тръгнало. Сори, но програмата в последните два дни се сгъсти невероятно. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Николчо, attention span-а ти явно може да се мери само с нивото ти на randomness.... Още вчера казах, че няма да мога да дойда аз...

Изобщо не съм видял...Вчера се скапах от път и пиене :D

 

edit:Еми аз освен да си паля към София като сте такива мисири...

Link to comment
Share on other sites

Нищо сигурно няма....

И все пак не пречи да се съберем в някоя следваща седмица...да пием по няколко бири....А на Момчил да пожелаем лек път и следващото му идване да не е чак след 10 години... 

Link to comment
Share on other sites

Нек'си не се изнанадвам, че баш ти се изсра...  :laughing:

Извинявай, ама как точно аз съм длъжен някому затова, че той бил имал емнайсе деца и нямал с какво да ги храни? Аз трябва да мисля вместо него, да се чувсвам нещо гузен затова че имам по-малко или затова че аз работя, а той не. Я ми обясни как точно от едното следва другото и това, че нечие дете било гладно ме задължава мен лично по някакъв начин?

 

Мисълта ми е, че по-голямо клише от това "а децата еди къде си гладуват няма"... и всеки с малко повече акъл от руса манекенка би бил наясно за демографската ситуация на онзи континент и причината там да имат по 10 деца, както и свързаните с това проблеми и най-вече откъде идват тези проблеми и кой-кому е длъжен някакси.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...