Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Щом почнахте по форумните сбирки и бял, кристалообразен прах по дупетата да си слагате, а после и да се хвалите - радвам се, че не съм дошъл и почвате всички сериозно да ме притеснявате!!!

+1

Link to comment
Share on other sites

А после аз съм бил притеснителен с пеераски изцепки, споделени от мои приятели..

Link to comment
Share on other sites

Мен пък ми е любопитно да наблюдавам процеса, в който хора с малко или никаква информация правят изводи и ги коментират като едва ли не научен труд с доказателство :) Както казах и преди - да сте присъствали. На сбирките е малко като при масоните - някои ритуали и тайнства остават само за присъстващите :)


Има планове другата неделя да се повтори на същото място с по-ранен час на започване на мероприятието. Желаещите да идват да се преброят.

Link to comment
Share on other sites

тия от БулИнс са егати и играчите... 5 пъти звъня, никой не може да ми каже какво се случва със щетата която ми е заведена поне от месец... последно ... обадете се след 15мин да изясним с колегите какво става?! Кво подяволите?!

Link to comment
Share on other sites

Миро, мани ги бре - мисири... :laughing:

 

А другата неделя отново сме в Йегерхоф и тъй като Момчил си има ангажименти и не може да затваря бирарията с нас, ще започнем по-отрано следобеда

Link to comment
Share on other sites

Миро, мани ги бре - мисири... :laughing:

 

 

 

По повод зачестилите определения на участниците във форума ни с тази прекрасна птица - мисирката, обещавам утре сутрин да Ви покажа един screen shot, който ще направя специално тази вечер.

 

А колкото до това, което Миро пише - аз цитирам думите, които самият той сподели. Нито размишлявам над тях, нито пък ще пиша хомофилски труд, за да защита дисертация. Не съдя хората с какво и къде се ръсят - все пак свободна държава сме, европейци и т.н. ;)

Link to comment
Share on other sites

По повод зачестилите определения на участниците във форума ни с тази прекрасна птица - мисирката, обещавам утре сутрин да Ви покажа един screen shot, който ще направя специално тази вечер.

 

Тръпнем в очакване! И да вземеш да дойдеш в неделя. 

Link to comment
Share on other sites

Не! НЕаам куче....

 

П.п. И следващия път специално ще нося кока..., за дупЕтата на тия, дет нарушават светата традиция на - Това, което е било около камъка си остава около камъка :))

Link to comment
Share on other sites

Уникална кръчма е това! Дори днес се опитват да променят леко негативните впечатления по отношение на обслужването. :)

Link to comment
Share on other sites

Наскоро установих, че с 6-7 часа сън, макар и недоспал съм по-трудоспособен през деня, докато ако си позволя повече от 8, надвечер вече никаква набота не можех да свърша... А сега сякаш енергията е константа през целия ден :D

+1

less is more

(not sure what vim is)

Link to comment
Share on other sites

Щом казваш, да е.

Хайде до петък да се преброим и да си налазим пак някоя маса..хем Кръстника е редовен, може да направи наживо резервацията...и ако ги затворим и този път, на третия вече няма да бъдем добре дошли там...;lol:

Link to comment
Share on other sites

Е то работи до 12.Не е чак толкоз късно :D

Работи до 1 - видях го одеве, защото седях отвън точно срещу централния вход.

Link to comment
Share on other sites

Работи до 1 - видях го одеве, защото седях отвън точно срещу централния вход.

 

Точно до един е. Между другото ние и без това по това време ТРЯБВА да си тръгваме по разбираеми причини... :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ти пък да видиш другият Ангел неземен как ме секна баш докато изпикавах 7-те бири да ме вика да сме ходели в Паша.... Секването на такова изпикаване трябва да е наказуемо престъпление..... :laughing:

Ти с телефона ли пикаш бре...!?

Ааа човек, моля ти се...този беше жив представител на хомо селяндукирос..и от най-изтъкнатите...иначе мацките си бяха шестици..

Арни бяха ама Виден е скромен и срамежлив...та нямаше как да нашарим компанията...

Ти с напаткан панагюрски алпинист-хайдук разправял ли си се? :grin:

Имало нещо някъде си...

Грешна информация за името на кръчмата...купона беше в рок-бар....там ме закараха де.

Па ти Га си ме видЕл напаткан...? Последното десетилетие все ти бирясваш...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...