Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Галя взима някакви наркотици, моля някой да се намеси.

 

Любов му викат май ... няма нужда от намеса, тя си е намерила нужния специалист.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ангеле, от всичките ти простотии, тази беше върхът!

Ще бъдеш ли така умен да си редактираш поста, или ще го оставиш да увековечи идиотщината, на която си способен?!

 

Ако съм способен предимно на идиотщина и простотии, защо бих си редактирал поста?

Link to comment
Share on other sites

Ако съм способен предимно на идиотщина и простотии, защо бих си редактирал поста?

За мен няма смисъл да влизам в излишна полемика. Наистина загубих надежда, че ще ме разбереш.

Само ще добавя, че щом видиш щастие в чистата му форма, дори щастието на някой, когото не харесваш, и не можеш да си замълчиш, вместо да сипеш грозни коментари, това говори повече за самия теб и умствената ти невъзможност или отказ да бъдеш the bigger person. Е, щом ти сам отказваш да се научиш как да се радваш за хората, аз не мога да ти помогна. Добре, че Бог не те е създал физиологично жена, защото нямаше да можеш да се израдваш напълно на това, което се случва в тялото на една бременна.

Нямам какво да добавя.

Можеш да продължиш злорадството си.

Link to comment
Share on other sites

 

баси....

Тва са злите мозАци, дет стоят в дъното на хавата с чемтрейловете. Тия са ельоменати!

Link to comment
Share on other sites

Галя, светът е голям и хората са различни. Щастието е нещо субективно и всеки го намира по различен начин.

Link to comment
Share on other sites

Знам аз. Но не знам с какво моето щастие пречи на нечие друго, че човекът да се изказва така.

Живи и здрави.

Link to comment
Share on other sites

Знам аз. Но не знам с какво моето щастие пречи на нечие друго, че човекът да се изказва така.

Живи и здрави.

Не разбрах защо базика, че описанието ти е като на надрусана от щастие, бе толкова обиден за теб?

Link to comment
Share on other sites

Пичове. Не се опитвайте да разберете бременна жена. Радвайте се с нея и си трайте... Тва, от личен опит го знам.

Link to comment
Share on other sites

Не разбрах защо базика, че описанието ти е като на надрусана от щастие, бе толкова обиден за теб?

Не съм сигурна, че Ангел имаше предвид "надрусана от щастие".

Пък и си прозвуча грозно, независимо какво е имал предвид.

 

Абе логика си има в това, което казвам, но както и да е.

Link to comment
Share on other sites

За мен няма смисъл да влизам в излишна полемика. Наистина загубих надежда, че ще ме разбереш.

Само ще добавя, че щом видиш щастие в чистата му форма, дори щастието на някой, когото не харесваш, и не можеш да си замълчиш, вместо да сипеш грозни коментари, това говори повече за самия теб и умствената ти невъзможност или отказ да бъдеш the bigger person. Е, щом ти сам отказваш да се научиш как да се радваш за хората, аз не мога да ти помогна. Добре, че Бог не те е създал физиологично жена, защото нямаше да можеш да се израдваш напълно на това, което се случва в тялото на една бременна.

Нямам какво да добавя.

Можеш да продължиш злорадството си.

 

Добре. С тая разлика, че от толкова злорадство, дори не помня какъв ти беше първият коментар. На всичкото отгоре ми е толкова безинтересно, че дори няма да сменя страницата, за да видя.

 

И защо трябва да се уча изобщо да се радвам на хората? Че аз ако преживявах всичките емоции на хората, щях да съм станал шизофреник.

 

А ти щом толкова ще се обиждаш и ще се заяждаме, може да прочетеш какво се случва в женското тяло по време на бременност и след това също така може да видиш и как действат наркотиците.

Link to comment
Share on other sites

Пичове. Не се опитвайте да разберете бременна жена. Радвайте се с нея и си трайте... Тва, от личен опит го знам.

 

Абсолютно! ПОлитиката е GO WITH THE FLOW!  :laughing:

 

Ангеле, какво ти трябваше верно да я пишеш тая глупост и аз не знам.... 

Link to comment
Share on other sites

Не, няма смисъл. За пореден път се убеждавам.

Зрял разговор се води със зрял човек.

Не всичко е хормони и наркотици на тоя свят :)

 

Искам дъжд и хладно време. Някoй с връзки на горния етаж може ли да го уреди? Моля :)

Link to comment
Share on other sites

Продължаваш да доказваш тезата ми :)

Link to comment
Share on other sites

Не съм много по математиката и точните науки, но май се нарича "потвърждаване" на теза ако тезата е вече доказана. Доказателството се случва веднъж.

 

Ама то от незрял човек, какво да се очаква? Нали Галя? Лесно е за зрели и пораснали хора, да обиждат и гледат отгоре на такива, които са незрели по някаква причина. Ти се обиждаш от интерпретация на изречение, а аз как трябва да реагирам като ме наричаш незрял? Смисъл, зрелият ти разсъдък знае ли какво означава думата НЕЗРЯЛ?

Link to comment
Share on other sites

 

Искам дъжд и хладно време. Някoй с връзки на горния етаж може ли да го уреди? Моля :)

 

 

Имаш ги, но за момента са над Русе и София.

 

11392877_10205897870984562_1413933635816

 

Тази сутрин.

Link to comment
Share on other sites

Че то още в 9 без нещо поваля доста и в Пловдив. Около обяд изгря слънцето, в момента е около 25 градуса.

Link to comment
Share on other sites

ебахти... форОма таман имаше някакъв лъч светлина ... и пак всичко тръгна стремглаво надолЕ... keep up the good work ... DJ w00x & Cap. Random ... ебахти все едно пак е 2005та и сме в училище и всеки иска да е остроумен и център на вниманието...

 

Галя... зарежи... няма смисъл... 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...