Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

В кувейт беше пълно с Доджове. Много ме изкефиха като дизайн! От хотела ме взеха (и върнаха) с Charger... Сааааамо 315 коня. Ама ония не посмя на магистралата да дигне повече от 120 заради камерите...

 

Нищо не са на това купе. Чарджъра и челинджъра са с еднакви двигатели. Ако са с по около 500 кила по-леки тогава ще са им ок конете. Но сега са си идеалните магистрални крузъри. Аз от Форда ми слизам смазан и не искам да се качвам в тая каруца, в Доджа съм като в кораба-майка. Имам чувството, че мога да взема  разстоянието между двата бряга без да се изморя(образно казано).

 

Десен, ляв - не знам - все е на завоя....  :grin:

 

==========================

 

Стефче, хайде батьовата да е хаирлия! Успех! 

 

Живи и здрави, а дано щото съм намислил камион да взимам после или най-малко F350 Super Duty и ремарке за 3 коли, а там колко пари отиват....боли ме глава още от сега. Ама или плащаш и получаваш, или ставаш и се мащаш :)

Знам, бре Пешо. Добре го знам това. И за бензин не плащат, и данъци не плащат... Много ясно че на камиларя няма да му пука...  :grin:

 

ЕДИТ: ПредстАИ си го Стефчо в такава среда... И чалма ще сложи  :laughing:

 

 

И пилето ще резне.

 

 

Даже и дупето ще даде... :lol:

 

 

Туш  :laugh:

 

 

Отсекъде!  :laughing:

боцкайте от салатката, че гледам нещо се гладни...за пиле :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

А някъде деца умират гладни....

Ей това като го видя та не знам какво ми става. Това някъде е в Африка нали? МИ ДА НЕ СА ГИ РАЖДАЛИ ДА ГИ **БИБИП** И ЦИГАНИТЕ Д***А!!! Ти гледал ли си наскоро статистики за това какво се случва с населението на африка и наясно ли си, че съвсем скоро ще подминат азия като население??? Да не говорим, че повечето помощи изпратени в африка осъмват в джоба на някой местен барон и онези го имат за съвсем нормално. Там дори не са наясно с думата корупция, ами това е нормалното положение на нещата според тях. Ай сикана... децата умирали гладни... популистки глупости за руси манекенки.

Link to comment
Share on other sites

Ей това като го видя та не знам какво ми става. Това някъде е в Африка нали? МИ ДА НЕ СА ГИ РАЖДАЛИ ДА ГИ **БИБИП** И ЦИГАНИТЕ Д***А!!! Ти гледал ли си наскоро статистики за това какво се случва с населението на африка и наясно ли си, че съвсем скоро ще подминат азия като население??? Да не говорим, че повечето помощи изпратени в африка осъмват в джоба на някой местен барон и онези го имат за съвсем нормално. Там дори не са наясно с думата корупция, ами това е нормалното положение на нещата според тях. Ай сикана... децата умирали гладни... популистки глупости за руси манекенки.

 

Ти сериозно ли? И те ли да се махнат като не им е кеф? Или да се вдигнат срещу диктаторите, че да ги изпозастрелят на момента, без да ги питат изобщо?

Link to comment
Share on other sites

Ти сериозно ли? И те ли да се махнат като не им е кеф? Или да се вдигнат срещу диктаторите, че да ги изпозастрелят на момента, без да ги питат изобщо?

Колкото и нехуманно да звучи Африка и Азия са в основата на пренаселването на планетата, тъй като генерират много жители и много малък БВП на глава от населението. Суха статистика за 25 години от 1982 до 2009 населението на Африка се удвоява!

Link to comment
Share on other sites

Никой не го отрича, но всичко си има причина. Ако някой се позачете и позагледа ще разбере как така все там се случва... Но далеч не само там деца гладуват. И тук току под носа ни ги има. Ама требе да си голем либертараст и да раздадеш на всички по един пощоЛ да си решават проблемите...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Никой не го отрича, но всичко си има причина. Ако някой се позачете и позагледа ще разбере как така все там се случва... Но далеч не само там деца гладуват. И тук току под носа ни ги има. Ама требе да си голем либертараст и да раздадеш на всички по един пощоЛ да си решават проблемите...  :laughing:

Както е тръгнало освен с война не виждам как ще се решат нещата по друг начин... Лошото е, че сигурно няма да е само с пищоЛи войната

Link to comment
Share on other sites

Войната е най-малоумната простотия, която би могла да се случи. В тия години с тая техника, ако стане глобален проблем няма да има кой да разкаже за него после... 

Link to comment
Share on other sites

Ако стане война, не мисля, че някой от нас тук ще оцелее. Доста държави ще бъдат затрити тотално от лицето на планетата.
Оцелелите също няма да са много щастливи после.

Link to comment
Share on other sites

Вирус. Бързо трепещ като Ебола, устойчив на лечение като ХИВ, разпространяващ се като грип.

Link to comment
Share on other sites

Да припомня за всички мисири - неделя в Йегера! Тоя път в 6 викам аз, че да може да видим Момчил за повечко време като за последно преди да отлети. Момчиле, да не почваме от обяда с мисира слакър, че доде додеш ще сме натиснали русата сервитьорка и ще сме сбили с пикаещите в храстите!  :grin:

 

Аз като не Мисир, вероятно ще пропусна.

Вие усещате ли какви ги говорим в петък вечер?  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Ми... Като гледам..., само мисирщини.

Link to comment
Share on other sites

Ти като баш чОглав мисир ела пак по мисирски за малко и ни съ праи! 

 

Бах маа му не мога да се спра с тия танкове!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ти като баш чОглав мисир ела пак по мисирски за малко и ни съ праи! 

 

Бах маа му не мога да се спра с тия танкове!  :laughing:

Кимаф смотан.....

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, няма да те преглеждаме за мокри петна, споко. Бира ще се пие. С миди. 

Те мидете все празни бяха бре...взех една две....празни...

Да не съм вземал от чинията с осмуканите :grin:

Link to comment
Share on other sites

Така става като бараш в чужда чиния...  :laughing:

...по-скоро така става когато сервитьорките преценят кой би платил и празни миди :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Виж сега, аз като съм ги изял вече няма как да са пълни.... Ако искаш другия път да ти посоля черупките да хапнеш...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Виж сега, аз като съм ги изял вече няма как да са пълни.... Ако искаш другия път да ти посоля черупките да хапнеш...  :grin:

Ти си гаден фашист!

 

П.п. И пак затвърди мнението ми за ГСП-тата!

Link to comment
Share on other sites

Да припомня за всички мисири - неделя в Йегера! Тоя път в 6 викам аз, че да може да видим Момчил за повечко време като за последно преди да отлети. Момчиле, да не почваме от обяда с мисира слакър, че доде додеш ще сме натиснали русата сервитьорка и ще сме сбили с пикаещите в храстите! :grin:

Аз може дя се появя с едни авери, защото времето адски силно се сгъстявя накрая и трябва да се комбинира. :lol:

 

 

тва го оставям и тука

Е тва няма как да го е писал някой друг, освен самия ov3rm4n! А добре дошъл! :)

 

ПП. Тази вечер се размазах в Златоград в комплекса "Александровски къщи". Баси якото място! :punk

 

Link to comment
Share on other sites

Аз може дя се появя с едни авери, защото времето адски силно се сгъстявя накрая и трябва да се комбинира. :lol:

 

 

Е тва няма как да го е писал някой друг, освен самия ov3rm4n! А добре дошъл! :)

 

ПП. Тази вечер се размазах в Златоград в комплекса "Александровски къщи". Баси якото място! :punk

 

 

Няма грижи, тогава ти запазвай масата  :laughing:

 

И да не забравяме, че дето има йегер, требе да има и кайджу  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...