Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

В кувейт беше пълно с Доджове. Много ме изкефиха като дизайн! От хотела ме взеха (и върнаха) с Charger... Сааааамо 315 коня. Ама ония не посмя на магистралата да дигне повече от 120 заради камерите...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Снимките са от десния ама все едно :)

 

Десен, ляв - не знам - все е на завоя....  :grin:

 

==========================

 

Стефче, хайде батьовата да е хаирлия! Успех! 

Link to comment
Share on other sites

В кувейт беше пълно с Доджове. Много ме изкефиха като дизайн! От хотела ме взеха (и върнаха) с Charger... Сааааамо 315 коня. Ама ония не посмя на магистралата да дигне повече от 120 заради камерите...

Питаш ли ги колко им е гадно на тях. Нон стоп карат яки коли, а не смеят да им отпуснат педала и да се покефят реално на възможностите на колата. Освен, ако не си правят гонки някъде на път без камери - по-далече от града.

Link to comment
Share on other sites

То не е до натискане и напъване, а до пишкомерене. Когато пишката ти е къса и си чукал камилите и овцете довчера... сеш'са... Челен пример - Япония. Улици като в Капана. Хора не могат се размина, НО - Кадилак, ама най-големия кошник на Кадилак = най-голяма пишка. При тях поне е обяснимо, щото пишките им са расово къси.... 

Link to comment
Share on other sites

Е, в Кувейт поне, в центъра на града шосетата са огромни. По-малко от две ленти няма. А и си правят гонки. Вечерно/нощно време. Там закона е основно за преселниците. Местните чести го подминават...

Link to comment
Share on other sites

Те не че не са огромни де, танковете на Садам вървяха в шпалир в три ленти навремето по тях. Но цялата работа е пишкомерене - кубици и коне, които члмата НЕ МОЖЕ да управлява адекватно както са замислени. Позлатени мерцедеси, коли, покрити изцяло с кристали Сваровски и прочее и прочее тъпотии - кич и къси пишки! 

 

А някъде деца умират гладни.... 

Link to comment
Share on other sites

Питаш ли ги колко им е гадно на тях. Нон стоп карат яки коли, а не смеят да им отпуснат педала и да се покефят реално на възможностите на колата. Освен, ако не си правят гонки някъде на път без камери - по-далече от града.

Това е много гадно наистина :(. Чак на мен ми стана жал за тези клети хорица :( :moon:

 

Гледам цените на телевизорите и се радвам, че тези извитите започнаха да навлизат, защото те бутат цените на нормалните плазми. 55 инча с 3д - 1300 лева. 60 инча - 1650. Баси якото :)

Link to comment
Share on other sites

Видене, просто там живота им е ТОЛКОВА уреден, че се чудят за какво да си харчат парите. Иконимия при тях е мръсна дума. На пазара духат климатици да охлаждат... улицата. Средната кубатура на двигателите там е 3.5. Ама при бензин 40 стотинки (за 12 долара един колега пълни резервоар 60 литра), никакви данъци и постоянни помощи и дарения от държавата - кой да му пука. 

Link to comment
Share on other sites

Знам, бре Пешо. Добре го знам това. И за бензин не плащат, и данъци не плащат... Много ясно че на камиларя няма да му пука...  :grin:

 

ЕДИТ: ПредстАИ си го Стефчо в такава среда... И чалма ще сложи  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

През главта не ама през колата за малко да преминат 4бр от тези и окло 10тина бели S-ки и една черна с булката. Хмм може и в някоя от белите да беше. Големи чок патрони имало в тоя Кичук.

20150612_145557.jpg

 

 

П.С. как най-лесно се качва снимка от тел във форума?

Link to comment
Share on other sites

Глупости естествено!

 

 
"Интензивните отношения с най-новия побратимен град на Пловдив продължават, само през миналата година няколко политически и бизнес делегации от Пловдив посетиха Шън Джън. Две делегации в последните 6 месеца бяха и тук", коментира Стоянов.
 

 

 
ИНТЕНЗИВНИ ОТНОШЕНИЯ!!!! Кой в Пловдив е чувал за Дрън Дзън и знае ли някой къде се намира той? Интензивни отношения....  :Facepalm:
Link to comment
Share on other sites

Да припомня за всички мисири - неделя в Йегера! Тоя път в 6 викам аз, че да може да видим Момчил за повечко време като за последно преди да отлети. Момчиле, да не почваме от обяда с мисира слакър, че доде додеш ще сме натиснали русата сервитьорка и ще сме сбили с пикаещите в храстите!  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Направо в 1. По бански и с по 1 бутилка минерална вода да се поливаме като ни стане топло.
Ти излизал ли си скоро преди 8 вън за по-дълго? :D

Link to comment
Share on other sites

тва го оставям и тука, щото се счупих да търся решение без резултат, та трябваше накрая сам да си го пиша... па дано свърши някому работа, гугле като го индексира и пусне в резултатите...

for u in $( grep lammersgroup /etc/group | cut -d: -f4 | tr " ," "\n"); do usermod -A fodlersgroup $u; done

copy all members of one *nix group to another groups membership members linux copy clone add

Link to comment
Share on other sites

Направо в 1. По бански и с по 1 бутилка минерална вода да се поливаме като ни стане топло.

Ти излизал ли си скоро преди 8 вън за по-дълго? :D

 

Ангеле, няма да те преглеждаме за мокри петна, споко. Бира ще се пие. С миди. 

Link to comment
Share on other sites

тва го оставям и тука, щото се счупих да търся решение без резултат, та трябваше накрая сам да си го пиша... па дано свърши някому работа, гугле като го индексира и пусне в резултатите...

for u in $( grep lammersgroup /etc/group | cut -d: -f4 | tr " ," "\n"); do usermod -A fodlersgroup $u; done

copy all members of one *nix group to another groups membership members linux copy clone add

Леймъри защо с 2 m? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...