Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

какво е туй нящо, дето прилича на онуй нящо... бивали такива снимки да пускаш тука... без (18)... с тази диаграма лирическия герой пожелава еректирал член на Румъния?

Link to comment
Share on other sites

Аз от бая време съм тук.

Последно знам, че правеше офис на уличката странично от ВХВП-то където излиза към Марица. Но първата снимка не ми прилича да е от там, понеже няма такива огради покрай зелената площ до реката.
Link to comment
Share on other sites

Та ъгловата кооперация ли е, която се извива и излиза на Марица или не? 

 

==========================================

 

Трети ден не мога да се спра да ги млатя в WOT докъм 2 часа.... Започва да ми липсва сън... Ама пусто веселба е... 

Link to comment
Share on other sites

WOT... веселба... 

Тези две думи са взаимоизключващи се, когато са в едно изречение или се отнасят за едно и също нещо! :moon:

Link to comment
Share on other sites

;)

Так де, няма няма само мен - да я , да е :)

Малко не схванах какво имаш предвид. Написах точно това, което исках да напиша... не виждам защо трябва да е "го" а не "я" ?

Та ъгловата кооперация ли е, която се извива и излиза на Марица или не?

Да. Що?

Link to comment
Share on other sites

Мне...Пак на гъз ми мяза. Така, в чупка за задна.

На мен ми мяса на гърди в полупрофил.
Link to comment
Share on other sites

Там не искаш да знаеш... Вярвай ми.

Емии шанс утре тръгваме в 1 от Пловдив до към 7-8 ще сме стигнали :D Добре,че ще има пийнье в автобуса.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се какъв е шанса това реално да е ov3rm4n, след като преди 5 години си остави паролата като последен коментар, а сега няколко дни след като се спомена в темата и привлече вниманието изведнъж се пръкна.... Според мен някъде около 1%. :)

Link to comment
Share on other sites

Да. Що?

 

Щото имам весели спомени от студентските години горе в ъгловия мезонет... Още преди да бъде завършена изцяло и населена.... Всяка вечер беше купон там....  

Link to comment
Share on other sites

На мен ми мяса на гърди в полупрофил.

+1

 

Нали си знаеш. Като излезнат за продажба, не се изсилвай да купуваш веднага, че като цяло първите модели винаги имат някакви бъгове.

Link to comment
Share on other sites

Знам си. Ама като цяло факта, че е нужна конфигурация за $1500, за да може да го ползваш ме изключва от цялата схема. Ще изчакам една година май, да падне цената на компонентите.

 

VIDIA GTX 970 / AMD 290 equivalent or greater

Intel i5-4590 equivalent or greater

8GB+ RAM

Compatible HDMI 1.3 video output (required)

2x USB 3.0 ports (required)

 

А и май това на Valve/HTC ще е по-добро от Oculus-а.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...