Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ми аз малко съм на рожден ден в Събота, но се надявам до Неделя в 8 да съм О.К. Може малко да закъснея.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аааа! Вече като чуя миграция и се изприщвам!

Ела при тия моите 'убавци да видиш к'ва красота е миграцията... В тоя телеком никой не знае какво се случва, нямат си грам идея как им вървят услугите, как функционират, как трябва да се свързват със собствените си системи, IN-а не знаят какво и къде да праща за разни услуги, мъдрят със SMSC как да се свързват... Dry Run трябваше да е на 30-ти май, миграцията - на 6ти Юни. Сега всъщност правим Dry Run... След амнайсе отлагания. И няма да се учудя ако пак го отложат...

Имам предвид миграция от един тип устройства към други...

Ела да видиш миграция от един vendor на друг. Примерно от Ericsson към Хуйовей, или от Nokia-Siemens към ZTE... И като почнат да ти препращат мейли от китайците с обяснения на Engrish, дето се чудиш да се смееш ли, да плачеш ли...
Link to comment
Share on other sites

Мхм, някои от които много колоритни и по някакъв начин ценни за форума!!!

Кой това? Хората доста се променят с годините. Говоря точно за хора писали в онази тема.
Link to comment
Share on other sites

Защо ми трябваше да влизам в jomashop-a. Много тъпо парче съм, хем се знам ква гадна кифла съм като стане дума за часовници. => Мразим бедността, отивам за тото фиш :D :D

Link to comment
Share on other sites

Пичове съвествам ви в Йегерхофа да си запазите шатричка на покрива, уникално добро е, шатрите са за 12 човека, преди имаше готово меню май към 120лв беше с доста бира и наденички в момента е на свободна консумация, не съм и фен на тая жива бира но горе се ядва. 

 

 

пс : Розенхоф-а дочух че е фалирал......  :mellow:

Link to comment
Share on other sites

пс : Розенхоф-а дочух че е фалирал......  :mellow:

Последно беше с друго има, но колкото пъти и да съм ходил, все е било празно вътре.
Link to comment
Share on other sites

Абе само мен ли ме бъгва факта, че УЕФА продължава да рекламира Газпром? Уж санкции, манкции... Или щом дават пари, защо не?

Link to comment
Share on other sites

FIFA нагънаха, Магданозе ;) Да им го туря на кувейтските доставчици! Бааааахти и мъката, един stream не мога да гледам като хората...

Link to comment
Share on other sites

Фифа, уефа...все тая...и тази вечер доказаха, че правят шампион който си искат...мафия отвсякъде са...отдавна спрях да гледам футбол...няма смисъл...просто тази вечер ми се наложи...

Link to comment
Share on other sites

Йегерхофа ми стана нещо като офис последните дни - не пропускам ходене. Бирата е уникална, менюто е перфектно, но ... имат доста още да работят върху обслужването. Недопустимо е всички сервитьори да гледат така отчаяно, да забравят поръчки и да трябва да им размахвам поне 10 минути сметката над главата си, за да дойдат да си я приберат. Направи ми впечатление, че дори в реномирани ресторанти се среща едно такова индиферентно обслужване от сервитьори, които все едно са отчаяни от живота. Подобна случка имах и в Хемингуей онзи ден. Не мога да разбера защо е така.

Link to comment
Share on other sites

Те не са само сервитьорите, просто върху тях имаш повече наблюдение. Повечето народ е вече така.

Link to comment
Share on other sites

но ... имат доста още да работят върху обслужването.

Добре дошъл в България. Миналата година точно това ме шашардиса в Бангладеш - уж мизерна, скапана страна, ама обслужването НАВСЯКЪДЕ им е класи над нашето.
Link to comment
Share on other sites

Добре дошъл в България. Миналата година точно това ме шашардиса в Бангладеш - уж мизерна, скапана страна, ама обслужването НАВСЯКЪДЕ им е класи над нашето.

Абе имаше и някои изключения, един-два магазина в Мол Пловдив и два на Главната, в които наистина останах приятно изненадан (съответно и продавачите инкасираха прилични продажби). В някои други магазини обаче правеха опити да ми се карат, което някак си винаги ме хвърляше в тъча и не мога да си го обясня по никакъв логичен начин. В една банка някакъв чичо изпълняващ едновременно ролята на охрана и посрещач на клиенти се провикна "Ей момче, затваряй вратата, че тук сме с климатик". :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...