Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

, поствам картинки с кратък текст.  

Само където казваш, че мнението му е глупаво, просто защото не съвпада неговия вкус към музика с твоя. Което е глупаво.

Link to comment
Share on other sites

Ааааааа, не, не, не. Тия пари аз вече ги заявих! Чакам да ми отговорят.

И аз получих многократно такива предложения.Обаче поради това,че съм толкова голям МЪРЗЕЛ още не съм ги прибрал.Все още съм беден и щастлив.Щото има и друг вариант -богат и два метра под земята :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе като гледам освен вокса, останалите така ни е хванал мързела....дайте все пак всички да си изтеглим тия пари и да платим външния дълг на страната, че да не теглят нов заем... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Разглеждах си стари снимки...Ей, минаха почти 5 години от тази снимка да го еВа. И искрено се надявам сега за новия старт да уважа някоя среща на Ф1 групата. Ще е трудно, че вече съм в София, но ще направя всичко по силите си. 

Вижте го само Стефчо е големец! :)

 

47275_1490604017877_1329663_n.jpg?oh=6e5

Link to comment
Share on other sites

Разглеждах си стари снимки...Ей, минаха почти 5 години от тази снимка да го еВа. И искрено се надявам сега за новия старт да уважа някоя среща на Ф1 групата. Ще е трудно, че вече съм в София, но ще направя всичко по силите си. 

Вижте го само Стефчо е големец! :)

 

Чистачи, Стефчовци, Весовци и кой ли още не....даже оня обиденият се подава ухилен изотзад. :grin:

Link to comment
Share on other sites

 

Не знам за преди 5 години, ама последните две, ние с Жоро сме по-сериозни от всички други... Това е на откриването 2013 година...

 

7946897p.jpg

Link to comment
Share on other sites

2013 бях и аз ако не се лъжа, ама май почнахме от предишната вечер с Виден :)

Ангеле помним, нали тогава дойде със специалните чорапи :)

Link to comment
Share on other sites

Само където казваш, че мнението му е глупаво, просто защото не съвпада неговия вкус към музика с твоя. Което е глупаво.

 

Слакър, ако приемаше толкова насериозно и WOW.... :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Разглеждах си стари снимки...Ей, минаха почти 5 години от тази снимка да го еВа. И искрено се надявам сега за новия старт да уважа някоя среща на Ф1 групата. Ще е трудно, че вече съм в София, но ще направя всичко по силите си. 

Вижте го само Стефчо е големец! :)

 

Стефчо ВИНАГИ е големец!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Слакъри и раптори, не се карайте, а останалите спрете вече да обсъждате "специалните" чорапи на вокса, понеже човек остава с впечатление, че не си ги сменя с месеци. :P

 

На мен пък ми минава през главата, че всякакви и най-разнообразни таланти има по света...ей сега попаднах случайно на една компилацийка с британските и др. 'таланти' - на някои места се усетих, че стоя с отворена уста, на други си казах "това не може да бъде", а на трети почти се просълзих. Фаворит ми е оня як негър накрая! :thumbsup: ....само не разбрах онова с роклите на онази как става...

 

https://www.youtube.com/watch?v=k7163hg-KhM

Link to comment
Share on other sites

Медитиращият го прави със стойка под расото. Доста популярен номер...

За пеещите наистина има уникални гласове, но все си мисля, че има достатъчно музикални формати, където да се пробват, защото иначе се превръща в поредното муз. шоу... А се очаква да е нещо различно...

За мен фаворити са арабския Майкъл Джексън, понеже сценката си беше доста интересна и танца беше готин и гълтащия всичко, понеже всичко е плод на големи тренировки макар и да изглежда леко отблъскващо :D :)

Link to comment
Share on other sites

Преди около месец някой беше дал линк към един китайски сайт с разни интересни стоки. Някаква идвя какъв беше? Ако не се лъжа Godfather също си поръча някакви възглавници от там.

Link to comment
Share on other sites

netrootbg, on 26 Feb 2015 - 22:17, said:

Преди около месец някой беше дал линк към един китайски сайт с разни интересни стоки. Някаква идвя какъв беше? Ако не се лъжа Godfather също си поръча някакви възглавници от там.

http://banggood.com ?

Link to comment
Share on other sites

На тоя трак специално има 4 различни мелодии, които вървят по едно и също време, а и едно нещо не се повтаря човече от 8 такта, защото парчето на клипа е мискирано и повтарящите се части са изрязани.

 

За мен пък много натоварващи са някои произведения на класическите композитори. Такъв хаос е на места, че направо ме вкарва в депресия. Прекалено много неща се случват, като голяма част от тях са напълно несвързани хармонично с останалите неща, които се случват. Тотална какафония. Чувствам се безсилен докато ги слушам...

https://www.youtube.com/watch?v=AjF8_2wT2Qk

 

Чуй това и сравни с другото. И ела да ми кажеш че е какафония

Link to comment
Share on other sites

Чуй това и сравни с другото. И ела да ми кажеш че е какафония

 

Доста плоско звучи, най-вече защото всичко което се чува е от синтезатор (или почти всичко...но останалото е толкова малко, че е незабележимо в общото)...но като за такова, бива...въпреки, че 'акустиката' си е съвсем различно нещо. 'Рондо Венециано' по принцип би трябвало да включва повече акустични инструменти, ама в този случай не е така...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...