Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ти виж аз какво намирам в служебната ми поща от следния мейл DHL-Notify@dhl.com:

 

 

Dear Customer, 

Your parcel has arrived at the post office on  20th February, 2015
Our courier was unable to deliver the parcel to you due to incorrect delivery details.
To receive your parcel, please download attached receipt and forward to nearest DHL office. 


DOWNLOAD ATTACHMENT

 

Please do not respond to this message. This email was sent from an unattended mailbox. This report was generated at approximately 5:00 PM CST on 22/02/2015

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ами ти се сети да го поръчаш точно когато им е новата година, а там като запразнят са бетер като нас - никой не бачка поне седмица-две. :P

На сайта на нашите пощи няма инфо за пратката (също както при американската дето я чаках), но в холандския сайт пише, че е изпратена до BG (ще ти дам на ЛС тракинга да си го следиш и ти).

Link to comment
Share on other sites

Смятай в бял чорапогащник , бяло трико и балетни пантофки за какъв сексапил ще иде реч :)

Те така стават изнасилванията... Ъхъм...emoticon-0144-nod.gif

Link to comment
Share on other sites

Васе, видях гайдарите, видях те и как тормозиш гайдата  :laughing:

 

Тихо че до 2018"-та съм се хванал на много тежък бас че трябва да мога да свиря на гайда.....това беше първи опит :) 

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че минавам на диета и се развъртях с ножа, НАЗДРАВЕ, трябват ми само 80-90кг да сваля  ;) ...някой ако иска, мога да му ги подаря.  :lol: Говоря за килограмите ми, не за сушеното :laughing:

 

790104.jpg

Link to comment
Share on other sites

И аз, и аз. Пращай насм, с удоволоствие ще те отърва от тия 80 изсушени килограма. Пък ти си карай диетата лека полека :)

Link to comment
Share on other sites

80-90 кила?! Човеко, ти колко тежиш?!

 

Ами, като се кача, кантара ми показва 40кг.  а той тегли до 150кг...  аре смятай   :laughing:

 

И аз, и аз. Пращай насм, с удоволоствие ще те отърва от тия 80 изсушени килограма. Пък ти си карай диетата лека полека :)

 

Ами не са хич изсушени, бая мазнинка са тия килограми дето искам да се отърва от тях.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Младенски, с теб последно се видяхме преди година и нещо и тогава си изглеждаше нормално. За този период ли наддаде мъжката? :D
И мамка му, тия мезакис изглеждат много добре! :)

Link to comment
Share on other sites

Младенски, ето това се казват Велики пости - наистина са велики... :thumbsup:

 

Нали!  :thumbsup:

 

 

Младенски, и аз съм застъпал моите мезета тая вечер - НАЗДРАВЕ! 

 

Абе, хората са казали, ако мре коня поне да мре назобан  :drunk:

Младенски, с теб последно се видяхме преди година и нещо и тогава си изглеждаше нормално. За този период ли наддаде мъжката? :D

И мамка му, тия мезакис изглеждат много добре! :)

 

Така е, Сънната апнея не прощава, има случаи с 40-50 кг на година се качват, сега търся апарат да взема (единственото решение) ама пусто много пари искат за читавите.

Иначе мезетата са яки, може да се съберем една форумска тайфа да ги опитате  :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Иначе мезетата са яки, може да се съберем една форумска тайфа да ги опитате  :thumbsup:

 

В дълбока заблуда си...съберем ли се форумната тайфа, след това дълго време ще имаш само спомени за тия мезета - всичко ще ошушкаме! :laugh:

Link to comment
Share on other sites

В дълбока заблуда си...съберем ли се форумната тайфа, след това дълго време ще имаш само спомени за тия мезета - всичко ще ошушкаме! :laugh:

 

Нибой съ, има мнооооого, пък и времето още позволява сушене  :grin:

Link to comment
Share on other sites

На подценявай компанията! Само Ф1 групата омита 5-7кг скара без салатите... Доказано с годините. Значи ако е сухо, можеш го утрои поне - за нула време ще ти изчезнат запасите  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

В дълбока заблуда си...съберем ли се форумната тайфа, след това дълго време ще имаш само спомени за тия мезета - всичко ще ошушкаме! :laugh:

Ти пък си един ядяч и пияч.... Маани-бегай, тури му вестник!

Link to comment
Share on other sites

24927.gif

 

Ванката(нетруут)

 

24911.gif

 

Мидекс

 

24811.gif

 

Виден

 

Ей ся ми щукна, колко си мязате по идея с тия персонажи :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...