Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

галакси, ти да не я купи от новооткрития лидл на източен? Аз одеве минах от там и видях, че са го отворили вече, а до преди месец и нещо беше още на основи о_О

Но пък е супер, че точно там има лидл, защото ми е на един х*й разстояние и вече няма да пазарувам от смотаното лекси. Язе си ляйквам лидл и тва си е!

За мен лично Лекси е доста по-добър магазин от Лидл, с доста по-качествени стоки....

Link to comment
Share on other sites

Нещо напоследък никаква бира не ме грабва от по-популярните... 
Да препоръчате някоя от по-непопулярните, да не е вода или прекалена горчилка и да е под 1,50 лв половинката  :notify:

Link to comment
Share on other sites

галакси, ти да не я купи от новооткрития лидл на източен? Аз одеве минах от там и видях, че са го отворили вече, а до преди месец и нещо беше още на основи о_О

Но пък е супер, че точно там има лидл, защото ми е на един х*й разстояние и вече няма да пазарувам от смотаното лекси. Язе си ляйквам лидл и тва си е!

Точно от там.Минах светкавично и за проба си взех от тази "пиклива" бира ;)

 

Баш.

Сега остава и да признаеш,че си бил

смотан емигрант

 

:laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

За мен лично Лекси е доста по-добър магазин от Лидл, с доста по-качествени стоки....

Всеки с вкуса си - за мен е обратното :)

А и ме радват тези седмици, които правят. Ако не бяха те едва ли някога щях да знам какъв е вкусът на сакето или да ям нещо наречено "бами горенг", което изглежда така и се оказа доста вкусно + всякакви други извращения, където не ги продават по другите хипер маркети :) А и като че ли е малко по-евтино в лидл.

 

Link to comment
Share on other sites

Днес отиваме с жена ми в Зора, защото една моя клиентка ми поръча да и взема някакъв 24 инчов не много скъп телевизор с ЮСБ за презинтации. Продавач-консултанта незнайно защо, през цялото време докато обясняваше и правеше демонстрации гледаше постоянно към жена ми, при условие, че му обясних, че става въпрос за моя клиентка и жена ми просто ме придружава. А през малкото време докато говореше и на мен, ми гоовореше на ТИ, което е супер дразнещо. Докато обясняваше и гледаше към жена ми се наложи, да му щракна с пръсти пред лицето и да го помоля да се обърне към мен...и дали евентуално не се познаваме, че ми говори на ТИ. Малоумна история да го еВа.

Link to comment
Share on other sites

Нещо напоследък никаква бира не ме грабва от по-популярните... 

Да препоръчате някоя от по-непопулярните, да не е вода или прекалена горчилка и да е под 1,50 лв половинката  :notify:

 

Leffe е най-яката бира за мен, но е по-скъпичка...

Link to comment
Share on other sites

Днес отиваме с жена ми в Зора, защото една моя клиентка ми поръча да и взема някакъв 24 инчов не много скъп телевизор с ЮСБ за презинтации. Продавач-консултанта незнайно защо, през цялото време докато обясняваше и правеше демонстрации гледаше постоянно към жена ми, при условие, че му обясних, че става въпрос за моя клиентка и жена ми просто ме придружава. А през малкото време докато говореше и на мен, ми гоовореше на ТИ, което е супер дразнещо. Докато обясняваше и гледаше към жена ми се наложи, да му щракна с пръсти пред лицето и да го помоля да се обърне към мен...и дали евентуално не се познаваме, че ми говори на ТИ. Малоумна история да го еВа.

Пази си жената :grin:

Link to comment
Share on other sites

То... дали си бил там не е гаранция. Аз съм бил в Чехия и съм пил чешка бира и пак нищо не разбирам от бира...

 

То... и в Технополис и в Техномаркет е същия кенеф. Аз отивам с молбата да им дам парите си, ония ме подминават като малка гара, спрат се, набързо ми споменат нещо, колкото да не е без хич и продължават... Ако пък благоволят да ми обърнат внимание... какви глупости говорят с компетентен тон и патос, не е истина... Ся, сигурно и заплатите им са мизерни, ама т'ва означава ли, че не трябва да си вършиш работата?

Link to comment
Share on other sites

То... дали си бил там не е гаранция. Аз съм бил в Чехия и съм пил чешка бира и пак нищо не разбирам от бира...

 

Така си е - не е гаранция. Ето аз например не съм бил в Чехия и не съм пил чешка бира...и пак не разбирам от бира. :P

 

То и за Виден се чуват разни приказки - съфорумците говорят, че пиел всякаква бира и точно затова не разбирал от бира, ама какво ли знам аз-аматьорът. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Звучи идеална като за... сещате се кой. Този който уж пие "бира".

 

Не се сдържах :lol:

Превари ме :) Аз като му обяснявам, че напоследък е толкова лесна мишена, че чак ми е трудно да НЕ го бъзикам на моменти той не вярва

Leffe е най-яката бира за мен, но е по-скъпичка...

Може да спорим. На моменти я пия, но друг път ми идва прекалено силен вкуса и този винен аромат не ме кефи много. Особенно пък на тъмната

Link to comment
Share on other sites

Точно от там.Минах светкавично и за проба си взех от тази "пиклива" бира ;)

 

Сега остава и да признаеш,че си бил

:laughing: :lol:

Точно смотан емигрант бях, но за сметка на това пробвах почти всички видове бира, освен 2-3 модела дето са безумно скъпи. И след като пия бира от дете, и след като съм пил каква ли не бира, мисля че имам някаква база за сравнение.

Link to comment
Share on other sites

Ся, сигурно и заплатите им са мизерни, ама т'ва означава ли, че не трябва да си вършиш работата?

Като за толкова пари ти какво искаш. А тези, дето говорят с патос са разбирачите - понеже знаят, че останалите им колеги са хипер зле в сравнение с тях и те се имат за мега компетентни. Затова аз от тях всичко, което очаквам е да ми попълнят гаранционната карта и да ми занесат стоката до касата.
Link to comment
Share on other sites

Аз все пак да кажа наздраве И на неграмотните, на тях им е простено.....

 

Васе, видях гайдарите, видях те и как тормозиш гайдата  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това ако е бира, аз съм прима балерината на Болшой театър.

А аз се чудя вече толкоз време що така се разнежвам кат те скибам......

Link to comment
Share on other sites

Смятай в бял чорапогащник , бяло трико и балетни пантофки за какъв сексапил ще иде реч :)

Хахахахаха, нямаш милост, щях да се задавя! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Еййй...докато не ги изрови тия балерини, не миряса - можеше поне да се постараеш и да им дорисуваш това, дето казваш, че липсва. :laughing1:

 

 

А аз пък си проверявам пощата преди малко....и не е като да не са ми предлагали милиони и преди, ама днес - цели 3 писма: от някакъв генерал, от някаква нигерийка и от някаква, даряваща в името на Бог (всъщност подозирам, че и тримата са си от Нигерия). Ех тоя мързел...ако се бях навил да им пиша, сега щях да имам за 2-3 вили на Карибите, яхта и няколко ферарита... ;)

 

 

 

 

Hello my good friend ,I am General Joseph F .Dunford, U.S Army presently serving in Afghanistan.Can YOU BE TRUSTED? I have a huge amount of money i want to entrust in yourcare $20 Million Dollars, (Twenty million united states dollars ) wethank you guys for your prayers . I will only highlight you more on thistransaction as soon as I hear from you.please signify your interest byreplying to my private email: joseph.dunford1010@gmail.com You will find thestory of this money on the web address below. After we have summit theremaining part of the fund to American Government.http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/2988455.stmThanks Respectfully,General Joseph F .Dunford
 

Hello Dear ,
 
I am Miss Ngama. A computer scientist with central bank of Nigeria. I am 26 years old, just started work with C.B.N.
I came across your file which was marked X and your released disk painted RED, I took time to study it and found out that you have paid VIRTUALLY all fees and certificate but the fund has not been release to you.
The most annoying thing is that they cannot tell you the truth that on no account wills they ever release the fund to you; instead they let you spend money unnecessarily.
 
 
I do not intend to work here all the days of my life, I can release this fund to you if you can certify me of my security, and how I can run away from this Nigeria if I do this, because if I don't run away from this country after I made the transfer, I will be Seriously in trouble and my life will be in danger.
This is like a Mafia setting in Nigeria; you may not understand it because you are not a Nigerian.
The only thing I will need from you to release this fund is a special HARD DISK we call it HD140 GIG.
I will need two of this hard disk to recopy your information from the corrupted one, destroy the previous one, and punch the computer to reflect in your bank within 24 banking hours.
 
 
I will clean up the tracer and destroy your file, after which I will run away from Nigeria to meet with you. If you are interested. Do get in touch with me immediately,
You should send to me your convenient tell/fax numbers for easy communications and also re confirm your banking details, so that there won't be any mistake.
 
 
Regards,
Miss Ngama

 

 

Greeting in the name of God.
 
How are you doing? I hope you are doing well.
May the name of God be praise and worship forever.
I write to you in good faith and hoping that you will understand the importance of my email.
 
My decision to contact you is because I have been recently diagnosed with Cancer and the
doctor said I have less than 8 weeks to live. Since this sudden news was announced to me,
I have been reflecting over my life in the past. It is painful that after over 24 years of peaceful
marriage with my late husband, we had no child of our own that will inherit our numerous wealth.
 
In the past, I have made reasonable donations to the victims of Earthquake in Haiti and recently
to the same victims in Japan and Thailand and also support the victim of Boko Haram terrorist in
Northern part of Nigeria, Now that my health is gradually deteriorating, I cannot continue to do all
these by myself any more. I strongly desire to reach out to the poor and needy people, but I would
prefer to continue this with the assistance of a kind person.
 
I want you to answer the following questions, (1) are you a God fearing person? (2) If I donate
(5,000,000.00 GBP) Five Million Great Britain pounds to you, can you be able to utilize it wisely to
achieve my heart desire of supporting poor people around you? (3)Will you open a charity foundation
in the name of I and my husband? Please write me back as soon as possible.
 
Yours Faithfully
 
Mrs. Margaret Bennett

 

 

 




			
		
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...